Autor Zpráva
Light King
Profil
Ahoj, hledam hosting pro online hru, potreboval bych aby nepadal a jel co nejrychleji, php + mysql...Poradite mi prosim ? Dekuji predem :o)
FiryCz
Profil
Pro online hru? To by mohlo být náročnější... Hledáš obyčejný hosting nebo virtuální, popř. dedikovaný server?
Light King
Profil
Popravde v tomhletom se nevyznam, takze nevim o cem mluvis, ale asi normalni :-))
FiryCz
Profil
mrkni tady http://www.hostingy.cz/

máš tam porovnání i návody, jak dobře vybrat
Light King
Profil
Dik, omrknu to :)
Light King
Profil
http://www.web4ce.cz/

co myslite je to dobry hosting?
shaggy
Profil
Hosting pre online hru?
To skôr budeš potrebovať server housing, žiaden hosting ti nedovolí prevádzkovať na ich serveroch niečo, čo ich bude neprimerane zaťažovať.
Hosting od web4ce - najdrahšia varianta je tam za 168Kč mesačne, ty si myslíš, že náklady na online hru sú do 200Kč mesačne?
Ale neviem o čo ide, takže je možné, že tam bude chodiť denne 20 ľudí a na to ti to bude stačiť.
Oleg
Profil
Light King

zdravim, sam jsem tam hostoval svuj projekt, ale kdyz bylo kolem 5000 tisic lidi systemu to uz zacalo padat atd. proste je to do omezene miry dobre ale ne na ultra narocne projekty... v zacatku to tam muzes na profi uctu hostovat, ale casem sam pochopis, ze to nestaci. Jedinou volbou pro me byl vlastni vykonny server - ten ale neni levny... pocitej s naklady na server minimalne 3500-5500Kč mesicne.
Light King
Profil
shaggy
Ano to jsem si myslel :o)

Oleg
uff to je pekne hodne :) ,myslis si ze web4ce unese 500 uzivatelu online ? hra se bude teprve rozjizdet takze by to myslim mohlo stacit...zatim sam nic nevydelam tak si server bohuzel nemuzu dovolit...bude muset stacit pouhy hosting :(
djlj
Hosting subreg.cz
Profil
Light King
Pokud to nenapíšeš „jako prase“, tak nevidím problém. S takovými online hrami ale většinou bývá problém, že jsou takto napsané…
armin
Hosting armin.sk
Profil
Light King: Odveze mi nakladni automobil 8 tun sterku?

Inu, vysoce a tezce OffTopic dotazy. Lze udelat php skript na 3 radky ktery vytizi server na 100% i pri navstevnosti 1 uzivatel / den. Takze je zcela zcestne se ptat zda mi nejaky hosting unese 1/2/5/10/10000 navstev dene. Jelikoz nevime co chces provozovat a jak racionalne je vse udelane, postradaji veskere dotazy tohoto smeru svuj smysl.
Light King
Profil
armin
offtopic ? hledam hosting tak se ptam co unese ne ? :O omfg

djlj
mno, s tim mozna bude problem :D

Nejpise vezmu ten web4ce :) diky vsem :)
armin
Hosting armin.sk
Profil
Light King: precti si jeste jednou v mem predchozim prispevku prvni radek... to je uplne stejne stylyzovana otazka na kterou ti nikdo neodpovi, protoze nikdo nezna blizsi specifikace... ale neboj, nejsi sam, tato otazka je tady x krat polozena.
Oleg
Profil
Light King


u nas bylo tehdy cca 5000 lidi v systemu a cely system mel zatez cca 3500 online denne - myslim, ze to zvladne a navic s nimi lze sjednat individualni reseni

0