Autor Zpráva
banancz
Hosting banan.cz
Profil
po dlouhém váhání jsme registrovali doménu www.uvadi.cz , a k ní byl přidán nový server

(všechny dvojpísmenné domény jsou koupeny zahraničním spekulátorem)

pro toho kdo vymyslí, novou doménu získá, hosting na www.banan.cz na pět let zdarma (náměty na kaluza@banan.cz ) , hlavně to musí být VOLNÁ DOMÉNA
djlj
Hosting subreg.cz
Profil
Achjo, kdo to tady má furt číst… http://diskuse.jakpsatweb.cz/index.php?action=vthread&forum=6&topic=59 416
banancz
Hosting banan.cz
Profil
můžu vědět co jsem porušil

žádám zde o návrh názvu domény, a stím že odměna určitě nějaká bude
djlj
Hosting subreg.cz
Profil
A proč to tedy nepíšeš do Práce a zakázky?
banancz
Hosting banan.cz
Profil
přišlo mi to vhodnější do této kategorie, s tím že jsem zde upozornil že je nová doména k freehostingu
Mike8748
Profil
>> jsem zde upozornil že je nová doména k freehostingu

ale tohle neni misto pro tiskove zpravy
banancz
Hosting banan.cz
Profil
dle podmínek, jsem toto považoval jako jedinečnou službu a to nejrychlejší webhosting co je zdarma v CR
djlj
Hosting subreg.cz
Profil
banancz
Hahaha, to jsou kecy :).
libol
Profil
Navrhuji, aby banán doložil ...jedinečnou službu a to nejrychlejší webhosting co je zdarma v CR, nebo aby byl opětovně zabanován.
Jinak zvážím vkládání do toho fóra odkazy na stránky které považuji
- za nejlepší stránky využívající webhosting v ČR
- za nejlepšší stránky nabízejíci provizi za proklik, využívající webhosting v ČR
- za nejrychleji se načítající stránky, využívající webhosting v Čr
atd, atd, atd - a může se to tady zabalit úplně

Pan Kaluža každopádně rozjel firmu, takže nemůže být tak hloupý, jak se nám tady snaží namluvit
Jardanet
Profil
banancz

Nebudu tady řešit to, co se o Vás povídá, ale Vaše nabídka za dvou-písmenkovou doménu je směšná (5 let hostingu zdarma). Píšete: (všechny dvojpísmenné domény jsou koupeny zahraničním spekulátorem) - není to jen závist, že oni je mají a vy ne? Všude po internetu píšete, že Vaši odpůrci Vám závidí a pak napíšete takovou větu. Uvědomte si, že každý má právo koupit jakoukoliv doménu a pak s ní naložit tak, jak uzná za vhodné. Je to stejný business, který děláte i vy.

Tímto Vám nabízím k pronájmu dvou-písmenkovou doménu, která je pro tento účel jako dělaná. Nemám čas se tomu věnovat, protože jsem se pustil do jiného projektu, který mi zabírá mnoho času. Aby nenastalo nedorozumění již v začátku, tak základní podmínkou pro pronájem je to, že doména bude zaparkovaná tam, kde je doposud. Já ji pouze přesměruji na Vás. V případě porušení jakékoliv dohody mezi námi ji vypnu. Druhá podmínka je ta, že se bude zobrazovat reklama na moje služby na všech stránkách, které na té doméně pojedou. Další podmínky vyřešíme po telefonu. Pouze písemná smlouva. Pokud tuto nabídku berete, tak si napište o tel. kontakt na ICQ - 437646762.
Mulder
Hosting cesky-webhosting.cz a c4.cz
Profil
Jardanet

Hehe. Jsi naivní nebo ironickej?
hofy3
Hosting savana.cz
Profil
Mulder B :)
Jardanet
Profil
Mulder

Naivní? Ironický? Z kterého úhlu pohledu?
hofy3
Hosting savana.cz
Profil
Jardanet no protoze takovou zhovadilost si nemohl myslet vazne :) Nato by ti prikyvl jen negramot, ikdyz Radovan....no beru zpet..je to realne a mas nadeji :)
Mulder
Hosting cesky-webhosting.cz a c4.cz
Profil
hofy3

Hehe. Tak ted jsi pobavil ty me. :-)
hofy3
Hosting savana.cz
Profil
Mulder pruc u tebe neni napsano Hosting C4.cz ? :)
Mulder
Hosting cesky-webhosting.cz a c4.cz
Profil
hofy3

1) Asi protoze sem moc neprispivam.
2) Nechci delat kazdym svym (i nesmyslnym) prispevkem reklamu.
3) Na diskuze ktere se nas tykaji mame jiny nick (Webhosting C4), z ktereho je to patrne.
jirista
Profil
Hehe, dnesni rano na hostingu ho stuju.cz...

Warning: Unknown: open_basedir restriction in effect. File(/home/www/hostuju.cz/subdomains/www/index.php) is not within the allowed path(s): (/home/www/hostuju.cz:/usr/local/lib/ph:/usr/share/phpmyadmin:/usr/sha re/ucf/phpmyadmin/etc/phpmyadmin/:/etc/phpmyadmin) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: failed to open stream: Operation not permitted in Unknown on line 0

Fatal error: Unknown: Failed opening required '/home/www/hostuju.cz/subdomains/www/index.php' (include_path='.:/usr/share/php:/usr/share/pear') in Unknown on line 0
hofy3
Hosting savana.cz
Profil
jirista defaultni hlaska na vsem bananovam ne? :)
Jardanet
Profil
hofy3

no protoze takovou zhovadilost si nemohl myslet vazne :) Nato by ti prikyvl jen negramot, ikdyz Radovan....no beru zpet..je to realne a mas nadeji :)

:-)

Já se tady chystal na životní kšeft a vy mi ho kazíte. :-(
tomas657
Profil
webfor.cz - slová webforyou bez toho you...
bertik
Profil
omg tohle se nedá číst 70 procent zakladaných temat jsou reklamy to s tím nemůžou moderátoři něco dělat sjste naprosto neschopní nebo co ?
Manq
Profil
bertik
Nejsi jediný komu to vadí.
http://diskuse.jakpsatweb.cz/index.php?action=vthread&forum=6&topic=59 956

0