Autor Zpráva
Morasino
Profil
Všecho co o něj víte,+,- atd.Díky
Mastodont
Profil
Co třeba

http://diskuse.jakpsatweb.cz/index.php?action=vthread&forum=6&topic=50 363
banancz
Hosting banan.cz
Profil
libí se mi formulace na stránkách, hosting od 19Kč až 10GB

připadá mi to jako kdyby v autosalonu bylo, auta od 45tisíc až audi TT
Mastodont
Profil
Ano, takový autosalón je dobrý. Taky je fajn, že VSHosting nespamuje.
Railbot
Profil
banancz
Zkus se na chvíli uklidnit a nekomentovat konkurenci. Jsi asi ten poslední, kdo by si měl otevírat ústa na téma formulace/čeština/věty.
banancz
Hosting banan.cz
Profil
pokud se podíváš na naše stránky banan.cz nemáme tam žádnou podobnou nelogičnost :-)
Fiero
Profil
banancz
Ne, podobnou ne, vaše logika ani nejde pochopit.
habendorf
Profil
Hoši, Morasina zajímá vshosting.cz, ne vaše blábolení s banánem.
Morasino
Profil
Mastodont
Díky


banancz,Fiero
Mě nezajímá banán!
Fiero
Profil
Morasino
Já to ho snad doporučuji? Hostuje u něj kamarád a nestěžuje si, sem tam nějaký výpadek, ale kde ne. Podpora v pořádku, víc ti bohužel neřeknu, zkus si je na podpoře otestovat.
Morasino
Profil
Fiero
Díky
Nobelicek
Hosting netzona.cz
Profil
pokud se podíváš na naše stránky banan.cz nemáme tam žádnou podobnou nelogičnost :-)

Vubec tamneaz zadnou nelogicnost ;)

Tak my vysvetli jak vubec muzes existovat :D

Cituju z banan.cz :

* Klesne-li dostupnost pod 99,8%, navýšíme délku Vašeho webhostingu o 1 měsíc. Ten měsíc, v kterém klesla dostupnost pod 99,8% máte tedy zdarma.
* Klesne-li dostupnost pod 99,5%, navýšíme délku Vašeho webhostingu o 2 měsíce. Ty měsíce, kdy klesla dostupnost pod 99,5% máte tedy zdarma.
* Klesne-li dostupnost pod 99%, navýšíme délku Vašeho webhostingu o 1 rok. Celý rok tak máte zdarma.

Tak a ted :

Září 2007 - 99,8
Červenec 2007 - 99,49
Červen 2007 - 99,74
Duben 2007 - 99,44

Jak to tak vypada tak od dubna jsi musel vsem klientum prodlouzit hosting celkem o 6 mesicu. To znamena ze maji az do rijna hosting od dubna zdarma. A to sem nemel silu jit dal :D Bud nic nevydelavas a davas jim hsting skoro stale zdarma, nebo lzes ;) Necham na posouzeni ostatnich.
killer
Profil
Morasino velmi dobrý, mám na něm několik webů, perfektní administrace a cena za službu WebHosting Lite je velmi levná na poskytnuté služby

0