Autor Zpráva
Homer19
Profil
Vcera jsem se rozhodl otestovat nektere nejvice zde jmenovane hostingy a ve 3 rano jsem jim volal.

A takto dopadl test.

-- volani v 3:00 rano
www.explorer.cz - 241 732 103 - cca 90 sekund, zvedla nejak zenska, co mi rekla, ze mam volat rano
www.banan.cz 596 630 274 - zvedĂĄ, pan GĂĄl, do 10sekund

www.Savana.cz 724 321 846 - Hlas. schrĂĄnka
www.Station.cz 774 678 854 - nezvedĂĄ

www.pipni.cz nemaji ani telefon na strankach

Pote jsem volal v 11:30 dopoledne. Zde byla situace lepsi a telenon nezvydly pouze : station, pipni.
armin
Hosting armin.sk
Profil
Homer19: To je snad docela logicke...
www.pipni.cz nemaji ani telefon na strankach
Pote jsem volal v 11:30 dopoledne. Zde byla situace lepsi a telenon nezvydly pouze : station, pipni.

Z tohoto nezaujateho testu je jednoznacne, ze banan.cz je absolutni totalni spicka a nic lepsiho opravdu nikdo nikdy nesezene ani za milion let. Dokonce jim nedela problem obslouzit kazdou noc ve 3 rano x tisic lidi kteri maji problem s hostingem banan.cz, to je opravdu perfektni. Tak to ma byt a vsem by mel jit banan prikladem. Ovsem, mam jeden mini dotaz:
Homer19, ty se asi hodne nudis kdyz delas takoveto blbosti. Nejsou tve inicialy RK? A nebo jsi takove zvire ze mas u vsech zminenych spolecnosti zakoupeny hosting? Protoze pokud vim, tak podpora = podpora pro sve klienty a ne pro potencionalni klienty! A nerikej ze jsi se tak hrozne obetoval, ze jsi byl do 3 rano vzhuru a utratil jsi x Kc za telefon jen proto, abys sem vlozil tento nezaujaty test?
quinux
Profil
Řekl bych, že Homer19 je další z řady přezdívek banánu.
Chamurappi
Profil
Reaguji na Homera19:
Pročpak ti blbne čeština? Pročpak máš IP adresu anonymizéru? Vysvětli mi to, Homere.

Asi budu nucen všechny tvé příspěvky smazat, protože porušuješ pravidlo: „Pište s háčky a čárkami.“
Oleg
Profil
Homer19

Je to velice neduveryhodna informace. Bez overeni nebo faktu nelze ji povazovat za pravdivou.

Chamurappi
Precetl jsem pravidla diskuse take a nejak me zarazila diakritika. Co mam delat, pokud nemam CZ klavesnici a OS mam ENG?
Opravdu to neni dobre omezeni. Jelikoz dosti casto pobyvam v zahranici, nemam moznost psat cesky. Mam taky notebook koupeny v GB.

Misto toho bych doporucil aby komentovani kvality hostingu bylo od osob s plnou osobni informaci (vcetne soucasne hostovane domeny, pro overeni podle Whois, nebo jako domenu tam uzivatel pred nedavnem hostoval).
armin
Hosting armin.sk
Profil
Chamurappi: Procpak asi IP anonymizeru? :) Ze by se nekdo sklanel k tak ubohe a primitivni propagaci? Ja jsem si tady kdysi davno udelal 1 vlakno, neaktualizuji ho, neupravuji, proste nic a myslim ze je to plne postacujici. Jednou se o sobe zminit a hotovo konec. A nezakladat zde dene x vlaken a delat bordel na tomto foru...

Oleg: Ja zde pisu taky bez hacku a carek, zatim zadny problem nebyl. Vim o tomto pravidlu, ale ja jsem tak nadherne linej prepinat klavesnicu v opere :)

P.S.: Pokud zde budou pribyvat anonymni propagace me, tak vezte ze to neposilam ja. Par lidi jiz zde mam prokouklych...
Joker
Profil
Chamurappi
:o)))

Že by webová proxy, která vše odesílá v UTF? :-)
habendorf
Profil
Oleg
Co mam delat, pokud nemam CZ klavesnici a OS mam ENG?
Psát dál jak píšeš, my se nepoděláme :o)
Dero
Profil
Děkujeme za informaci, zamykám.

Příště budu podobné "testy" a "poznatky", ze kterých neomylně vychází jako vítěz banán (do deseti sekund, fíha!), mazat bez varování. Jakkoliv platí presumpce neviny, myslím, že tu nejsem jediný, který má na selfpromo banánu nos a dokáže jej téměř neomylně rozeznat. Nebudeme si přece hrát na soudní systém.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0