« 1 2 »
Autor Zpráva
suky
Profil
V soucasny dobe programuju on-lineovku v PHP a v mySQL. Jedine co mi trochu nahani strach je, kam casem hotovy projekt umistit, zatim ho mam na notebooku v apache, jenze ja nechci kupovat domenu a prece jen chci hru uverejnit.
Po shlednuti ceskych freehostingu se mi nezamlouva webzdarma.cz ani ic.cz kvuli jejich omezene databazi (5MB a 3MB je opravdu malo, kdyz budu myslet do budoucna). Chtel bych tedy poradit, zda nevite kde je mySQL databaze s vetsi kapacitou ci s kapacitou neomezenou (cerpajici z hostingove kapacity...) a hostingovy prostor aspon nad tech 15MB. Samozrejme se smirim s reklamou a s domenou treti urovne... Aspon pro zacatek. Diky za radu.
Railbot
Profil
To nemáš 50 Kč měsíčně na hosting? A 250 Kč ročně na doménu?
suky
Profil
Tak mam ale kdyz ten projekt nebude mit zadnej uspech, tak proc bych za tje za to vyhazoval??
Railbot
Profil
ale kdyz ten projekt nebude mit zadnej uspech
Riziko podnikání.

tak proc bych za tje za to vyhazoval??
Protože je to úplný pakatel těch pár korun?
suky
Profil
Protože je to úplný pakatel těch pár korun?
Myslis jako ze je kradu nebo co? Nerek bych kdybych je vydelaval, ale hcodim do skoly...

Ale to je od tematu spich bych tu radu...
Casero
Profil
suky
Jestli je to natolik velký projekt, že na něj nestačí wz ani ic, tak myslím, že ta práce na něm, by stála za ty peníze. Jinak asi jediná šance se s někým domluvit individuálně. Někdo nabízí místo pro "zajímavé projekty".
suky
Profil
nekdo? a kdo je takovy nekdo?
Casero
Profil
suky
Co třeba vlastní snaha?...Je to často k vidění u různých hostingů.
suky
Profil
no dobre pokusim se hledat, stejne musim ten projekt nejdrive dokonci a to jeste tak asi rok potrva, takze na to hledani mam dost casu...
jirista
Profil
Promiň, ale roční práce a neochota dát 400,- mi k sobě nesedí. Taky chodím do školy...
banancz
Hosting banan.cz
Profil
delas projekt, zabijes tim hafo casu a pak je ti lito dat par korun za hosting

napis na kaluza@banan.cz muzeme si povykladat o sponzoringu :-)
suky
Profil
Premluvil jste me, asi si ho poridim koukam jsem na domenu town.cz, protoze tak se ta hra bude jmenovat (velmi originalni...). Potreboval bych poradit co vsechno pro to musim udelat a kde je to nejvyhodnejsi...
Jardanet
Profil
To: BANAN

Pošlu ti to na e-mail.
Casero
Profil
suky
Moc bych název domény nezveřejňoval, dokud není ve tvém vlastnictví. Jinak záleží na tom, co přesně požaduješ.
suky
Profil
no pozaduju aspon tak 30MB mista, pak vic obsahlou databazi mySQL... jinak nic zvlastniho, moch by tam byt i email ale neni to nutnosti
souki
Profil
suky
Zkus gigaserver.cz Je tam hosting tuším za 7Kč/měsíc a jsou tam fajn. Nebo taky studentský tarif u armina (www.armin.sk)
suky
Profil
V podtate sem to se svoji neochotou prehnal, dyt to je v podstate opravdu par korun. muj uz asi posledni dotaz: kdyz bych pouzival domenovy kos, jak se pak spravuji jednotlive subdomeny?
armin
Hosting armin.sk
Profil
suky: Domenovy kos nijak nesouvisi se subdomenami 3. radu na tve domene. Domenovy kos je to ze ti prijdou vsechny mejly, i kdyz danou adresu nemas zalozenou. To ze jak se vytvari subdomeny na tve domene, je vec nastaveni stroje, interni zalezitost kazdeho hostingu.
suky
Profil
jo takhle tak sem zas o neco chytrejsi... a jak to je jen pro obraz u vas? nebo nejaky priklad...
armin
Hosting armin.sk
Profil
suky: u me se prihlasis na ftp, vytvoris si v rootu domeny jakoukoliv slozku a subdomena je na svete. Zadne komplikovane konfigurovani v administraci domeny (nekde je i takovyto zpusob vytvareni subdomen). Co se tyce domenoveho kose, tak ten neprovozuji.
suky
Profil
tak to je mazec, takhle jednoduchy? a do databaze je teda pristup ze vsech subdomen, ze jo?
djlj
Hosting subreg.cz
Profil
Zadne komplikovane konfigurovani v administraci domeny (nekde je i takovyto zpusob vytvareni subdomen).
Jen připomínám, že vždy není žádané, aby každá složka byla subdoménou. Nejlepší je možnost si nastavit, zda to chci generovat ze složek, nebo nastavit ručně ;). Takže o „komplikovaném“ konfigurování a braní jako nevýhodu nemůže být řeč.
armin
Hosting armin.sk
Profil
suky: do databaze se dostanes z php skriptu odkudkoliv pokud mas spravny login.
djlj: je to vec nazoru. Kdyz chci neco skryt, tak tam hodim .htaccess a deny from all... ja se doposud nepotkal aby nekdo potreboval "subdomenu" mit jako "ne-subdomenu".
suky
Profil
no a nebo se ta "tajna" slozka da hodit rovnou pod jednu ze subdomen, ne? no a koukam na to ze uz to mam vyreseny...
Nobelicek
Hosting netzona.cz
Profil
V soucasny dobe programuju on-lineovku v PHP a v mySQL. Jedine co mi trochu nahani strach je, kam casem hotovy projekt umistit, zatim ho mam na notebooku v apache, jenze ja nechci kupovat domenu a prece jen chci hru uverejnit.
Po shlednuti ceskych freehostingu se mi nezamlouva webzdarma.cz ani ic.cz kvuli jejich omezene databazi (5MB a 3MB je opravdu malo, kdyz budu myslet do budoucna). Chtel bych tedy poradit, zda nevite kde je mySQL databaze s vetsi kapacitou ci s kapacitou neomezenou (cerpajici z hostingove kapacity...) a hostingovy prostor aspon nad tech 15MB. Samozrejme se smirim s reklamou a s domenou treti urovne... Aspon pro zacatek. Diky za radu.



Kontaktujte me prosim na capousek@netzona.cz

Vymyslime nejakou peknou moznost sponzorovani.
Mulder
Hosting cesky-webhosting.cz a c4.cz
Profil
BTW, domena town.cz neni od 1.6.2007 volna...
mazlo
Profil
Jestli opravdu nechceš dávat peníze za doménu či hosting, tak mi klidně napiš (viz můj profil). Na hostingu mám ještě nekolik volných stovek MB a neomezeně DB. Můžeš to mít u mě na subdoméně a ani nechci žádnou protislužbu (banner apod).
armin
Hosting armin.sk
Profil
suky: ano presne tak... lze mit treba (vypis rootu domeny pres ftp u me):
/neco
/neco/tajne <- tady das .htaccess s obsahem deny from all
/www
/www/obrazky

S tim ze bys mel:
http://neco.tvadomena.tld/ <- pristupne vsem
http://neco.tvadomena.tld/tajne/ <- nepristupne

http://tvadomena.tld
http://tvadomena.tld/obrazky
http://www.tvadomena.tld
http://www.tvadomena.tld/obrazky

Vse je jen o tom jak si dokazes napsat aplikaci a co vyzadujes. Pokud nemas penizky navic a nevadi ti provoz na domene 3. radu, tak se klidze ozvi mazlovi. A nebo Nobelicek nabizi moznost sponzorstvi.
miniJOHN
Profil
ja ti klidne koupim hosting i domenu za reklamu :D
suky
Profil
zkusim se domluvit s uzivatelem Nobelicek a asi zacinam uvazovat o koupi vlastni domeny na gigaserver.cz.
« 1 2 »

0