« 1 2 »
Autor Zpráva
MARŤAsek
Profil
Mam zacinajici projekt, online hru hostovanou, bohuzel, u www.flyer.cz. Hosting jsem zaplatila na konci zari tohoto roku, to znamena necely mesic zpatky, ale porad mi enprisla faktura, danovy doklad ani nic podobneho. To je ale trochu vedlejsi vec :)
Plna verze moji hry byla spustena v patek vecer. Kdyz zacali narustat behem vikendu hraci, v nedeli vecer stranky asi na hodinu vypadly. Na stesti jsem nepocitala, kolik zoufalych lidi hrajicich hru mi v tu chvili psalo na mail a ICQ. Po hodine to naskocilo zpatky, dalo se znovu hrat, tak jsem si z hodinoveho vypadku zase tolik nedelala.
Jenze netrvalo ani dasi hodinu, co se vypadek opakoval. Jenze po tomto vypadku stranky naskocily dvakrat na asi deset minut vcera odpoledne a bohuzel nebezi do ted.
Urcite je vam jasne, ze jsem asi o hodne hracu prisla a to jich ani nebylo mnoho.

Ted se zkousim divam po nejakem jinem hostingu, ale problem je v tom, ze tento hsoting je zaplaceny na rok dopredu. Predpokladam, ze narok na vraceni penez za tridenni vypadek bych mela mit. Ale kdyz reknu, ze chci od nich odejit, mam narok na vraceni i zbyvajici castky?
jirista
Profil
Co si před objednáním něčeho přečíst podmínky??
Railbot
Profil
Nebo se informovat o kvalitě. Proč nenapíšeš na Flyer a nezeptáš se jich? Jen dodám, že seriózní hostingové firmy a firmičky při vypovězení smlouvy vrací peníze za zbylé nezapočaté měsíce.
Morasino
Profil
MARŤAsek
Dostupnost minimální,kámoš tam má fórum a už 6hodin to nejde.
Gekon
Profil
Morasino
Pošleš nám link na to fórum?
MARŤAsek
Profil
6 hodin? mne to nejede temer 48 hodin...
Mastodont
Profil
Momentálně nejde ani flyer.cz :-)
Morasino
Profil
Gekon
Nepošlu seš moc zvědavej:-)Hádej asi jaký je:-)
armin
Hosting armin.sk
Profil
Banáááne kde sííí???

Jinak vraceni castky - vse by melo byt zakotveno ve VOP dane spolecnosti, tedy co je chapano jako poruseni provoznich podminek z jejich strany, kdy ma klient moznost odstoupit od smlouvy, zda a kolik procent mu bude zpatky vyplaceno, atd atd. Zde se nedozvis nic, jsou to pouze domenky.
Nightmare
Profil
Ahoj, u flyeru jsem hostoval pul roku. Ted nechapu jak sem to mohl vydrzet:) Vim, ze se s nema bavit neda. Oni na emaily neodepisuji a telefon pro jistotu nikde nezverejnuji. ICQ je porad offline.. Takze jestli si s nema chcete pokecat, tak se to asi nepodari. O technicke podpore si muzete nechat jen zdat.

Kdyz se podivate na dostupnost, tak Vam bude hned jasny, co je to za povedenej hosting http://mereni.kyblsoft.cz/ceske Pozice daleko za nekterymi hostingy zdarma je mozna taky tim, ze maj pouze jeden server na vsechno. Weby, emaily, databaze...Takze kdyz spadne, tak nikomu nejede nic:) dokonce ani hl. stranka flyeru nejede:) Z casu na cas se stane, ze treba 2 dny server vubec nejede a nikdo Vam nic nevysvetli. Tak si myslim, ze chtit po nich vratit penize bude mozna tezsi nez si myslite, jestli to vubec nejak pujde. Rozhodne se s nema nedohodnete..

Tak touhle kritikou sem si trochu ulevil za ten hroznej pul rok... Rikam Vam ruce pryc...
Mejte se(x) a smejte se :)
Mulder
Hosting cesky-webhosting.cz a c4.cz
Profil
Co to žvaníte? Vždyť na stránkách mají:

Nejlevnější a nejdostupnější webhosting v ČR!

Tak si tady přestaňte laskavě vymýšlet.
Tomáš Hanus
Profil
Mulder
To může mít napsaný kdokoliv a cokoliv. To, že si to někdo někam napíše ještě neznanemá, že to tak je, ne?
Oleg
Profil
MARŤAsek

Ahoj, napiš své požadavky na web hosting. Jak náročná je hra na DB, server atp.
Třeba ti pomůžu vyřešit tvou situaci.

Moje ICQ: 161823114
Nebo zde kontakty: http://artysite.net/contacts/
Mulder
Hosting cesky-webhosting.cz a c4.cz
Profil
Tomáš Hanus

To byla pochopitelně ironie. Ehm.
Morasino
Profil
Podle mě je dostupnost horší než na free pipni.Pořád něco padá:-)
Chamurappi
Profil
Jen pro pořádek představím zdejší neznámé:
MARŤAsek provozuje hru na www.epicure.cz, momentálně mimo provoz.
Morasino tvrdí cosi o dostupnosti, u Flyera hostuje jeho neznámý známý. Měl by doplnit konkrétní podrobnosti.
Nightmare zřejmě provozuje www.e-parfemy.net, asi má s Flyerem zkušenost.
Mulder je agent FBI, zajímá se o paranormální jevy a zde na diskusi jen neškodně rýpe pouze v kategorii Hosting.
Morasino
Profil
Chamurappi
Díky,nechci dělat reklamu protože jde o warez fórum,už přesídlil na jinej hosting.Zrovna včera po tom dlouhým výpadku.
Hlavně kvůli tomu že hosting nestíhal fórum.Neustále to padalo.
Doporučuji jinný zatím bez problémů http://www.neomezeny-webhosting.cz/
MARŤAsek
Profil
Chamurappi
nechapu smysl tveho prispevku

Morasino
neomezeny hosting jsem zavrhla, protoze nepodporuje cron...

Jinak uz mam hosting u www.flyweb.cz a jen cekam na nasmerovani domeny :-)
Morasino
Profil
MARŤAsek
Fylweb.cz je taky dobrý,ale čekej,že tě šoupnou na vlastní server hosting kde bude pár lidí nebo ty sama:-)A počítej,že si připlatíš.
armin
Hosting armin.sk
Profil
MARŤAsek: muzu vedet jen tak ze zvedavosti za jakym ucelem pouzivas kron?
MARŤAsek
Profil
armin
no, ta online hra by bez cronu urcite nesla:-D kdo by pak pricital vsechny body, tahy, penize a podobne? :)
Morasino
Profil
MARŤAsek
Jak sjem již psal budeš si muset co nejdříve svůj vlastní hosting jako má warforum nebo jinná velká fóra.Jinak to hosting stíhat nebude při tak velké zátěži.
armin
Hosting armin.sk
Profil
MARŤAsek: treba sam skript v dane hre, po kliknuti na neco / po kazdem kliknuti?
MARŤAsek
Profil
armin
tak to by myslim dost dobre neslo :-D
armin
Hosting armin.sk
Profil
MARŤAsek: vse je jen o tom jak je navrzena db a jak rychle jsou skripty. Ja se beztak jen ptal... nechci agitovat na vypusteni kronu, nic mi do toho neni :)
djlj
Hosting subreg.cz
Profil
armin
U velkých webů opravdu není vhodné (a většinou je i zbytečné) vše generovat online…
armin
Hosting armin.sk
Profil
djlj: ja se jen ptal za jakym ucelem pouzivaji krona, nechci zde rozebirat kdy je co vhodne pouzivat. Ale kdyz se jedna o online hru, tak by to melo byt i online. A neni tak trosku jedno zda je kron nastaven na 1 minutu nebo na "kazdy klik"? A nebo kron je nastaven na 10 minut? To pak moc onlajn neni. Ale jak jsem psal, vse je veci jak je co navrzene, nechci OT-90, no i kdyz to by se mi hodilo :D
MARŤAsek
Profil
Jeden cron, ktery se spusti kazdych 10 minut tam taky mam a myslim, ze je lepsi, nez to delat online. Jinak ta hra je postavena na bodech, ktere se scitaji jednou za den, ale po cely den nekolik scriptu cronu mapuje body postav a na konci dne to secte, coz online urcite nejde :-)
armin
Hosting armin.sk
Profil
MARŤAsek: To zda se budu pokouset zpracovavat rekneme 100x za vterinu 15 novych zaznamu, nebo jednou za 10 minut 8.000 zaznamu je fuk. S tim ze v prvnim pripade to bude online, ve druhem to bude ... neco jineho :) A pokud mam spravne navrzenej projekt, spravne se dotazuji na spravne navrzenou a naindexovanou relacni databazi, tak je vyhodnejsi jit online.
Zde ale vystupuje x dalsich faktoru jako vytizenost serveru, konfigurace atd atd. Tady padli slova ze x hodin vypadek atd. tak to je pak docela fuk zda to jede "online" nebo pres kron co 10 minut, kdyz tak jako tak web nejede. Nebudu rozvadet proc kde jak kdy pri cem neco nemuze fungovat, automaticky budu oznacovan za propagovani neceho nekomu a buhvi co jeste.
survik1
Profil
Omlouvám se, omyl....
« 1 2 »

0