Autor Zpráva
Nobelicek
Hosting netzona.cz
Profil
Dobry den,

Chtel jsem Vas jen upozornt na nekale praktiky webu jaknahosting.cz. Je jednoznacne jednostrane zameren ne na hodnoceni webu podle kvality a pravdivych udaju, ale podle toho kdo da vic kdo se panu provozovateli libi. Muj velmi dobry znamy ktery vlastni nejmenovanou hostingovou spolecnost neni sam, ktery je jednanim tohoto webu poskozovan. Uvedeme maly priklad :

1.10. tato nejmenovana spolecnost nasadila ceny za domeny CZ na castku 210 Kc bez DPH. Jake vsak bylo ohromen, kdyz se nedostal ani do prvni desitky v hodnoceni ceny domen od 1.10? Na webu bylo napsano, ze jeho spolecnost prodava domeny za 490 korun. Proc? Jak je mozne ze treba banan mel aktualni ceny? ;) Jak je podezrele ze nejlepe hodnocene programy jsou zrovna bananu? Nechci spekulovat necham na Vas at si domyslite jak tento web pracuje. Uz me ani neudivuje ze napriklad moje hostingova spolecnost, ktera byla na webu take registrovana, se s cenou domeny 228 Kc bez DPH nedostala vubec. Ani za stare ceny. A po emailu, ve kterem jsem si provozovateli stezoval, mi nebylo ani odpovezeno a regstrace moji spolecnosti okamzite zrusena :) Je tam vic podivnych souvyslosti, ale na to by bylo spis na knihu, nez na prispevek do diskuze :D

Tonda
Oleg
Profil
Nobelicek

ano, toto je pomerne velice znama vec a neni treba to rozebirat dale.

pozor na pomluvu a poskozovani jmena. nekomu se to muze nelibit :(

0