Autor Zpráva
pepan
Profil
Ahoj, chtěl jsem se zeptat na to, co si myslíte o hostingu na station.cz, případně jaké máte zkušenosti atp. Podle mě nemají ani tak špatné ceny podle toho co nabízejí ...
pepan
Profil
to nikdo nic opravdu neví?
Madenio
Profil
:)
Gekon
Profil
Madenio
No, nejspíš sis asi nevšiml, v jaké je to sekci, co?
Madenio
Profil
sorry uz na to nevidim :)
pepan
Profil
Madenio náhodou vím, Hosting... proto se na to asi ptám, ne
pepan
Profil
Což o to, že je to rodinná firma mi nejde, alespoň se dobře znají... Navíc je jasné, že pokud na můj dotaz bude odpovídat někdo z vedení či propagace jiných hostingů, bude odpověď velice neobjektivní (zejména tím myslím banancz). S těmi projekty, které "nedotáhli do konce", má otázka nemá nic společného. Zejména jsem se ptal na
co si myslíte o hostingu na station.cz, případně jaké máte zkušenosti ... Tím samozřejmě myslím např. názory na jejich použitou techniku, přístupnost, možnosti, ceny ... atp. Předem děkuji za vše.
libol
Profil
Víceméně zopakuji: Od station.cz mne odradily zmíněné problémy se "švédským" kódováním Station? - a hlavně pravděpodobně nechuť s tím něco dělat.
smajli
Profil
pepan
U station hostuji něco přes rok a zatím je spokojenost.
kraja
Hosting kraja.cz a station.cz
Profil
nevim jake problemy se svedskym kodovanim resi kdo, nicmene o zadnych takovych problemech nevim a pravdepodobne je zakaznici nemaji, jinak by jich tam nebylo tolik kolik jich tam je. problemy s kodovanim se obcas u nekoho vyskytnou, ale se svedskym kodovanim jsem snad jeste nezaslechl.

pokud ma nekdo problem na stationu se svedskym ci jinym kodovanim, staci napsat na helpdesk ci primo me, urcite to nejak vyresime.

(toto neni "nezavisly" prispevek, pro station delam, viz sekce kontakty, o to vic ale vim jake tickety chodi na support :) ).
kesch
Profil
Já osobně mám dva hostingy u station a s žádným švedským kódováním sem se ještě nesetkal, jinak jsem tam naprosto spokojený, a když něco řešim s technickou, tak je reakce skoro okamitá. Přešel jsem od czechie, kde jsem byl rád že mi za dvě hodiny přišel auto mail že zaznamenali můj požadavek.

0