Autor Zpráva
Maxl
Profil
Sháním multidomain hosting (alespoň pro 3-4 domény) se solidním traffic limitem (alespoň 1TB) za rozumnou cenu. Nejspíš zahraniční, protože v cz se asi těžko něco takového najde. Našel jsem poměrně dost zahraničních hostingů splňujících podmínky okolo 5-8 dolaru / měsíc, ovšem v podstatě všechny chtějí platbu na rok dopředu nebo nutí do převodu domény k nim apod. Nějaký tip na hosting co splní podmínky a nebude mě do ničeho nutit? :)
PS: Mám větší důvěru k hostingům co uvádí konkretní traffic limit, protože už jsem zažil "neomezené" hostingy co člověka chtějí po pár desítkách či stovkách GB vyhodit nebo několikanásobně zvýší cenu. :sick:
jirista
Profil
co tohle.. http://servage.com/
Mike8748
Profil
>> se solidním traffic limitem (alespoň 1TB)
vzdy me pobavi takovyhle hlasky. uvedom si ze webhostingovy spolecnosti plati prenaseny data, takze tezko muzes ocekavat megavelkej traffic za par dolacu mesicne. to ti nikdo neda

>> ovšem v podstatě všechny chtějí platbu na rok
to je naprosto normalni


ad servage.com: to co na tom webu asi nenajdes je ze traffic neni 3600gb mesicne, ale 120gb denne, kdyz to prekrocis, tak ti vypnou web
taky tam nikde nepisou ze je tam limit 100k hitu za den, pak taky utrum
Maxl
Profil
Mě zase vždycky pobaví reakce jako ta tvoje. Jsem čekal kdy se někdo takovej najde.
To co platí hostingový společnosti je věc toho kde mají server. Kdysi jsem měl se známím v usa pronajatý dedicated server, kterej dělal traffic desítky TB měsíčně a platili jsme pouze paušál. A jak jsem psal výše, moje požadavky splňuje mnoho hostingů, jen se mi nelíbí jak požadujou platby. Platit na rok dopředu mi normální nepřijde, když neznám kvalitu služby. Samozřejmě někteří z nich umožňují platit v kratších intervalech, ale naúčtoujou za to nevratnou setup fee ve výšce několika desítek dolarů, což dělá i zmíněný savage.com. Děkuji nechci. Ale jinak nevidím žádný problém v tom jestli nabízí 3600GB/měs. nebo 120GB/den .)
Madenio
Profil
Ono platit na rok dopredu az tak obvykle nie je, vzdy je moznost si nastavit subscribtion na kratsiu dobu, hlavne co sa tyka dedikacov.
Mike8748
Profil
Maxl
docela dulezitej detail: chces webhosting nebo dedicated/managed server? to je kazdy dost o nicem jinym, vis

BTW: pochybuju ze za ten dedicated s TB mesicne si platil 5-8 dolacu
to ze se plati u dedicated/managed pausal za nejakej predem stanovenej traffic je bezny.
Maxl
Profil
Já myslím, že jsem se vyjádřil naprosto jasně co chci. Další příspěvek byla jen reakce na tvůj. A vzhledem k tomu, že nechceš radit, ale chceš rejpat, tak se laskavě zdrž dalšího spamování v tomto vláknu.
Mike8748
Profil
godaddy.com, deluxe plan, 1TB traffic.

staci?

nebo baby package na hostgator.com, 6TB traffic, za $7.95
quinux
Profil
Maxl
No můžeš zkusit třeba [url=http://www.bluehost.com/
]http://www.bluehost.com/
[/url]

Jen bych ale upozornil, že ty bys rád jezdil v BMW, ale nechceš za to dát víc než co stojí sousedovic škodovka. Pak si, ale nestěžuj, že nemůžeš nic sehnat ;)
Maxl
Profil
quinux, mno nikde jsem nestanovil horní hranici :) Ty ceny jsem psal podle toho za kolik jsem ty služby našel, takže sehnat určitě jdou. Jediný co jsem nechtěl je platit rok dopředu (když neznám kvalitu hostingu) nebo platit přemrštěnou setup fee. Spíš jsem čekal jestli se nenajde někdo kdo mi poradí na základě osobní zkušenosti. Používat google umím sám, na to nikoho nepotřebuju :) No neva, jinde jsem našel ochotnější lidi ;)

0