Autor Zpráva
mitr
Profil
Procházím PLESK na jednom webhostingu o kterém se zde také mluví a je to opravu skvělý nástroj, akorát jedna věc mi chybí, nebo jsem ji zatím nenašel.
Potřeboval bych u nějakého e-mailu nastavit posílání kopií na jiný mail (na úplně jiné doméně), aby se tedy mail uložil a přitom ještě poslal jinam, je to nějak možné nastavit ?
Oleg
Profil
myslim ze v cestine o bude -> vyber ze sluzeb E-mail (e-mail ucet), klikni na nej a tam je prhled mail uctu... v anglictine je (L B R G A S AV) menu... vem R ikonku.... je to myslim od leve stranyl treti v poradi.


jinak staci napsat na suport ne ?
mitr
Profil
Super díky,

na tohle jsem se taky už díval, ale když je to v češtině pojmenované "Přesměrovat" a v editaci této položky je "Přesměrování pošty" tak jsem to ani nezkoušel, protože jsem předpokládal, že to bude jen přesměřovávat a ne nechávat zprávy i v původní schránce :I

Díky za vyjasnění ;-)

Na podporu bych mohl naspat, ale to je na chvíli :)
mitr
Profil
Přeci jenom ještě jeden dotaz by se našel :-)
Zkoušel jsem cron.
U php skriptu který spouštím mám práva 777.

Mailem mi zašle info o provedení cronu i s načtenou stránkou, kde je ale 403 :I a skript se samozřejmě neprovede, když ho načtu normálně v prohlížeči tak se načte a provede jak má, je v něm jen mail(), který mi odešle mail, abych to otestoval

<HTML>
<HEAD>
<TITLE>403 Forbidden</TITLE>
</HEAD>
<BODY>
<H1>Forbidden</H1>
You do not have permission to access this document.
<P>
<HR>
<ADDRESS>
Web Server at *******.cz
</ADDRESS>
</BODY>
</HTML>

0