Autor Zpráva
Morasino
Profil
http://neomezeny-webhosting.cz/

Mám dotaz k tomu to skvělému webhostingu.Byl bych rád ať odpoví ten kdo tam hostuju.Díky
Dostupnost,technická podpora a poskytovaný služby(názor)
Díkec
Nox
Profil
To má být reklama či co?
Protože pokud už zmiňuješ že je to skvělý tak nechápu proč se teda ptáš
Mastodont
Profil
To mohla být ironie ...
armin
Hosting armin.sk
Profil
Morasino: Jaksi nerozumim... Zde je tvuj prispevek ze dne: Zasláno: 21.10.2007 09:08:05
http://diskuse.jakpsatweb.cz/index.php?action=vthread&forum=6&topic=59 550

A nekomu jsi doporucoval tento webhosting, cituji:
http://neomezeny-webhosting.cz/ - 100Kč/Měsíčně,všechno neomezené-ale nesmíš to přehánět,opravdu skvělá technická podpora-mobil,icq,msn,mail - odpoví do minuty

Proc tedy doporucujes nekomu neco, kdyz sam nevis co je to zac? Jako me je to fuk, ale jaksi nerozumim te logice.
Morasino
Profil
Hostuje na ní kámoš,ale nevěřim všemu.
Věděl jsem že se ozvete:-)

Tak díky když někdo poví pravdu
Morasino
Profil
Takže co jsme zakoupili webhosting na rok,po půl měsíci nám vypli fórum,protože jsme je moc zatěžovali:-)Peníze nám vrátit nechtěj.
Takže hosting je rázem omezený:-)Nikomu nedoporučuju pro velké weby nebo fóra:-),aby hostovali na www.neomezeny-webhosting.cz
Mastodont
Profil
Již několik let pro Vás poskytujeme levný, bezpečný a spolehlivý webhosting s neomezenýmy parametry. Kdykoliv si můžete pomocí pohodlného administračního rozhraní založit jakýkoliv počet databází, e-mailů a subdomén a samostatných FTP účtů s libovolnou velikostí. Díky neomezenému přenosu dat může Váše internetová prezentace růst společně s Vašimi nároky.

:-))
DavidBP
Profil
Tak, jestliže dokáže jediné forum vytížit mysql na 100%, pak se tedy jedná o zátěžový web. Ukazoval jsem panu majiteli přímo grafy, kde je jasně zřetelné, co jeho doména dokáže vygenerovat. Jestliže se někdo nenaučí ve škole číst, pak je to skutečně zlé. Toť vše.

DP
Morasino
Profil
DavidBP
Tak mi se mělo přejmenovat na omezeny-webhosting.cz :-)
Hlavně,že máte napsáno v logo:Wehosting,který vás nebude omezovat:-) Docela dobrý no....Tady se nedá o čem diskutovat,slušný webhoster,alespoň vrátí peníze.
DavidBP
Profil
Morasino
Neomezený prostor atp., ano. Ovšem, nevím o tom, že bychom na webu proklamovali neomezenou zátěž a pokud by jste byl tak hodný a přečetl si smluvní podmínky, pak by jste tady neplácal blbosti. Krom toho, vy jste ten hosting neobjednával, tudíž ani nechápu proč tady jménem nějakého webu přispíváte, když ten web není Váš ?

Viz. náše společná rozprava na icq:

Morasino (17:51:42 21/10/2007)
Hostuje u vás kamarád a zatím bez výpadku na to kolik je tam uživatelů.To u flyer.cz bylo hrozně 13 hodinové výpadky,pomalé.U vás rychlost jak nikde jinde:-).Jste prostě nejelpší webhosting v čr.Vy asi moc dlouho neexistujete že,jo.Že sjem o vás dlouho nevěděl až teď

David Požár :o) (17:52:04 21/10/2007)
Kterou má doménu?

Morasino (17:52:13 21/10/2007)
www.mp3hits.cz
Morasino
Profil
DavidBP
Není můj,ale podílím se na něm a taky platím.
Takže mě to dost štve.

Je-li web zamýšlený k hostingu na našich serverech vyhodnocený jako zátěžový (viz bod. III. těchto smluvních podmínek), není možné ho hostovat v rámci standardně nabízeného tarifu webhostingu a je nutné pro něj s provozovatelem před počátkem poskytování služeb dohodnout individuální podmínky. Neznamená to však, že takové weby hostovat odmítáme! - byly jste domluveni,tak nevím proč je problém
Morasino
Profil
DavidBP
To bylo,když jsem si myslel,že jste opravdu solidní hosting,ale spletl jsme se bohužel.
DavidBP
Profil
Morasino

My jsme ale nebyly dohodnutí na zvláštních podmínkách :-)
Pouze jsme byly dohodnutí na tom, že bude-li tam nějaká větší zátěž, tak se SPOLEČNĚ pokusíme jí snížit optimalizací toho fora. Možnosti optimalizace zátěže na mysql jsou u phpBB poměrně velké.

Jenže další věc je, že Váš web je prostě opravdu náročný a nevhodný pro sdílený webhosting.
Morasino
Profil
DavidBP
V otm máte pravdu,nejlepší je koupit server.

ad:a proč jste to tedy neoptimalizovali?Nebo jste se alepoň pokoušeli?
DavidBP
Profil
Morasino

Jako dovolte, my Vám Váš web sami optimalizovat nebudeme. Nevím to tom, že by to byla automatická služba. Měly jsme se na tom podílet společně, ale s Vaším kolegou není domluva a s Vámi taky ne. Plus tedy soudě dle toho jakou to generuje zátěž by tady asi ani ta optimalizace nebyla moc platná.

Další věc je, že si myslím, že Vás už vyhodili z jiných webhostingů, tudíž jste musel vědět, že už i jiné firmy Váš web hodnotí jako zátěžový, pak tedy nechápu proč si znovu objednáte sdílený webhosting, když jak vy sám uvádíte - je lepší si na takový web koupit vlastní server ?
djlj
Hosting subreg.cz
Profil
ad:a proč jste to tedy neoptimalizovali?Nebo jste se alepoň pokoušeli?
To je dobrej fór :). To si máš udělat v první řadě ty.
habendorf
Profil
Morasino, DavidBP

Nechcete se s těmi žabomyšími válkami přesunout někam do soukromí?
DavidBP
Profil
habendorf
Já si nevylévám své mindráky do tohoto fora, ale nelíbí se mi, když někde uvádí o mé službě jen polopravdu. Myslím si, že reaguji zcela adekvátně, pokud nejsou správci tohoto fora stejného názoru, pak mají nástroje k regulaci takové diskuse.
Morasino
Profil
DavidBP
Pomluvit jsem vás?Ne
Jen říkám pravdu,prosim vás,alespoň o vrácení poloviční částky nic víc...Toť konec
Gekon
Profil
Tak, to by stačilo. Zbytek si dojednejte někde nad kafíčkem a rohlíčkem, tady se do sebe nepouštějte. Díky.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0