Autor Zpráva
Brown1980
Profil
poraďte prosím u koho hostovat a provozovat redakční systém JOOMLA bez problémů (moduly,komponenty,..) a hlavně s pěkné URL odkazy. dík
Clarke
Profil
Tady je to superNejlepší hosting
Brown1980
Profil
díky, ale potřebuju víc jak 250MB
Clarke
Profil
koukni Tady si něco můžeš najít, je tam toho celkem dost.
Brown1980
Profil
těch zdarma se bojim - klidně si zaplatim max. 100kč / měs.
Brown1980
Profil
těch zdarma se bojim - klidně si zaplatim max. 100kč / měs. - hlavně s podporou SEO
Worker
Profil
Niektoré hostingy sa špecializujú na Joomlu.
Nechcem robiť reklamu, tak aspoň jeden: www.joomlahosting.cz .
Pardon, až teraz som si všimol limit do 100 Kč/mes.
Chamurappi
Profil
Reaguji na djball:
V souladu s pravidly této kategorie tě tímto žádám, abys uvedl konkrétní zkušenosti s uvedenou nabídkou hostingu.

Edit: Nic neuvedl => byl smazán.
zimmi
Profil
A já vás žádám, abyste mi někdo vysvětlili pojem "hosting s podporou SEO"...
Brown1980
Profil
a máte někde zkušenosti s www.webhosting-c4.cz/ ? maj přímo v nabídce napsanou podporu - vím že se každej může napsat co chce, ale aspon od začátku vím, že to tam asi půjde - potřeboval bych ale zkušenost uživatele a ne reklamní řeči provozovatele
armin
Hosting armin.sk
Profil
Brown1980 + zimmi: hosting s podporou SEO neexistuje, nakolik se jedna pouze o pridavny modul webserveru, konkretne u apache je to modul rewrite (v prekladu prepis, mysleno prepis url neboli podstrkavani obsahu) => tedy mod_rewrite. Mam za to ze vetsina hostingu mod_rewrite podporuje, tudiz nabizi podporu SEO.

Chamurappi: Co se tyce provozovani redakcniho systemu joomla, u me je to pokud si vzpominam v posledni dobe:
http://weblib.sk
http://7iro.sk

Nikdo nemel, nema a snad ani nebude mit problem s provozem (nic se samo od sebe nenastavi "spatne"), u 7iro.sk jsem akorat nastavoval cestinu pro ten eshop co tam je.
Nobelicek
Hosting netzona.cz
Profil
Jomlu hostujeme bez problemu

www.netzona.cz

A ani nemusite platit 100 mesicne :) Myslim ze se klidne vlezete do toho tarifu za 40 korun na mesic.

Tonda
Nobelicek
Hosting netzona.cz
Profil
Jo pokud vam joomla u nas nepujde, tak Vam osobne koupim hosting u jakehokoli provozovatele si vyberete :)
Webhosting_C4
Hosting C4
Profil
Brown1980

Instalace Joomly a jejích komponent je u nás naprosto bez problémů. Dokonce není potřeba při instalaci měnit přes FTP práva souborů a adresářů.

Hostuje u nás například web www.muj-labrador.cz , který má nainstalováno několik komponent.

Kvůli Joomle a dalším redakčním systémům (případně diskuzním fórům) k nám přechází mnoho zákazníků od konkurence.

Návod na instalaci české Joomly naleznete na adrese http://navody.c4.cz/joomla-instalace


Spozdravem
Jan Chyský

Webhosting C4
ČESKÝ WEBHOSTING s.r.o.
hofy3
Hosting savana.cz
Profil
Brown1980
Pokud chces zaplatit 739, tak na www.savana.cz
http://www.savana.cz/open-source/Joomla/

— srovnávací reklama odmazána moderátorem —
banancz
Hosting banan.cz
Profil
radi ti joomla predvedeme, jeste pred koupi hostingu, nabizime joomla tak jako dalsich cca 100 jinych systemu

navod na instalaci mas zde : http://www.owebu.cz/banan/vypis.php?clanek=923

pokud budes mit zajem si to zdarma pred koupi hostingu vyzkouset napis na kaluza@banan.cz , rad ti vyhovim
hofy3
Hosting savana.cz
Profil
banancz kazdy kdo ma PHP a Mysql, automaticky podporuje vsechny OS aplikace psane pro PHP a Mysql
banancz
Hosting banan.cz
Profil
kazdy kdo ma php a mysql a kdo ma php nastavene dle potreb pro OS , tak potom to podporuje

to cos rekl je holy nesmysl

my aplikace provozujem a mame na ne napsane navody - http://www.opensourcehosting.cz/
Chamurappi
Profil
Teď se tu strhne bitva o to, čí nesmysl je více holý? Myslím, že téma je již vyřešené.

Malá rekapitulace:
1) Neznámý čerstvě registrovaný Brown1980 se zeptal na hosting podporující Joomlu a pěkné URL.
2) Rychle dostal od neznámého čerstvě registrovaného Clarka nevyhovující odpověď, na kterou okamžitě zareagoval, a Clarke mu poslal další nevyhovující odpověď, díky čemuž Brown1980 ihned upřesnil podmínky: „klidně si zaplatim max. 100kč / měs.
3) Sám Brown1980 si pak našel webhosting-c4.cz, který stojí 1200 Kč ročně a podporuje „úpravu URL, aby byly vhodné pro SEO“.
4) Jan Chyský z C4 potvrzuje:
Kvůli Joomle a dalším redakčním systémům (případně diskuzním fórům) k nám přechází mnoho zákazníků od konkurence
Jeho IP adresa mimochodem prozrazuje, že tu působí i jako tajemný rýpal Mulder.
5) Brown1980 se zřejmě rozhodl pro C4 a jestli neumřel, hostuje tam spokojeně dodnes. Pohádky je konec.

A nebo ještě ne.

Browne1980, kdopak jsi? Tvá IP adresa je z Frankfurtu, vypadá dost anonymně. Mluvíš hezky nespisovně a volně, ale v prvním příspěvku sis kromě velkých písmen uzdu moc nepovolil. Číslo v přezdívce je rok narození? Jestli ano, tak společník o tři roky staršího Muldera77, pan Jan Vítek, je tvůj vrstevník. Možná jsi agent Brown z Matrixu (to byl ten, co nestihl u vrtulníku uhnout) a vyhovuje ti hosting od agenta z Akt X.
Mulder
Hosting cesky-webhosting.cz a c4.cz
Profil
Chamurappi

Zajímavá konspirační teorie. Ale špatná.

1) Nikdy jsem neskrýval svojí identitu Mulder. Kdekdo ví, že Mulder jsem já, coby jednatel spol. ČESKÝ WEBHOSTING s.r.o., provozující Webhosting C4. Ví to např. i Yuhů, se kterým se osobně dobře znám, takže nikdy jsem pod přezdívkou Mulder nepsal anonymně.

2) Prosím uživatele Brown1980, aby odkryl svojí identitu.

Ze zásady se nikde v diskuzích nenabízíme. Reagujeme pouze neanonymně v případě, že se na nás někdo zeptá.

Tohle napadení je opravdu vrchol. A mám dojem, že Chamurappi svým moderováním tomuto foru přidělává více problémů, než užitku.
Nobelicek
Hosting netzona.cz
Profil
A mám dojem, že Chamurappi svým moderováním tomuto foru přidělává více problémů, než užitku.

Mam uplne stejny pocit.
Chamurappi
Profil
Reaguji na Muldera:
Nikdy jsem neskrýval svojí identitu Mulder
Proč sis tedy založil druhý účet jako Webhosting_C4?

takže nikdy jsem pod přezdívkou Mulder nepsal anonymně
Já o tobě žádné informace neměl, nikde jsem tu nenašel tvůj podpis. Pochybuji, že každý zdejší tazatel ví, kdo jsi. Identifikaci zainteresovaných osob tu považujeme za velmi důležitou.

Ze zásady se nikde v diskuzích nenabízíme. Reagujeme pouze neanonymně v případě, že se na nás někdo zeptá.
Opravdu ze zásady?

Tohle napadení je opravdu vrchol.
Nikoho jsem nenapadl. Jen jsem zrekapituloval známé údaje.
Nobelicek
Hosting netzona.cz
Profil
Chamurapi. Mel by jste svuj prispevek smazat. Je OT a vubec nepomaha azateli na otazku ohledne nejlepsiho hostingu pro Joomla RS :)
Dero
Profil
Chamurappi: O co se tu vlastně snažíš? Sám jsi člověk, který se obává prozradit vlastní občanské jméno. Tato zdánlivá anonymita ti ale nedává právo dělat z této diskuse detektivku. Jako moderátor napětí ještě stupňuješ, místo toho, abys ho hasil, a děláš z lidí hlupáky svým výsměšně vševědoucím tónem. A když se spleteš fakticky, začneš slovíčkařit, abys odvedl pozornost. Např. posledně:

Nikoho jsem nenapadl. Jen jsem zrekapituloval známé údaje.

Údaje známé moderátorům. Údaje, které běžný návštěvník tohoto fóra opravdu nepotřebuje a neměl by znát.

Kdybych si taky chtěl zahrát na detektiva, asi bych si položil otázku, proč ti tvé opakované úlety DoubleThink toleruje. Ba co víc, proč právě na tvé podněty reaguje tak překvapivě rychle, když se jinak na této diskusi už příliš neangažuje.
Chamurappi
Profil
Reaguji na Dera:
A když se spleteš fakticky, začneš slovíčkařit, abys odvedl pozornost.
Mulder mě nepřesvědčil, že jsem se se fakticky spletl.

Údaje známé moderátorům.
Z pozice moderátora jsem zrekapituloval dva neveřejné údaje — podezřelou frankfurtskou IP a že Webhosting_C4 je Mulder. Ten druhý údaj „kdekdo ví“, proto je „známý“. Ostatní části mé konspirační teorie si už může dohledat každý.

proč právě na tvé podněty reaguje tak překvapivě rychle, když se jinak na této diskusi už příliš neangažuje
Nápodobně. Při každém moderátorském sporu je jen otázka času, kdy přiběhneš a pokáráš mě. Důvod se vždycky najde.

proč ti tvé opakované úlety DoubleThink toleruje
Přeháníš. Jako obvykle. Pozornost zde odvádíš ty (a Nobelicek) tím, že z jednoho nejasného sporu děláš vleklý patologický jev. Nechcete se bavit o Brownovi1980, ale o mé kompetentnosti moderovat. Založte si, prosím, pro tento účel nové vlákno.
Dero
Profil
Chamurappi: Nekárám tebe, kárám konkrétní přístup, který mi přijde hrubě nepatřičný. Uživatelé jsou různí, někteří chybují, dělají naschvály, záměrně lžou a podrážejí se vzájemně. Moderátoři by ale měli být schopní zachovávat si nadhled a neintervenovat víc, než je skutečně potřeba.

Dej mi na sebe kontakt, abychom to mohli probrat soukromě. Neodkazuj mě, prosím, na kontaktní formulář, který máš na webu.
Nobelicek
Hosting netzona.cz
Profil
Ja z niceho nic nedelam. Ja sem si jen kopl do mrsiny :)
Mulder
Hosting cesky-webhosting.cz a c4.cz
Profil
Chamurappi

založil jsem druhý účet (Webhosting_C4) aby bylo jasné na první pohled, že se jedná o reakci provozovatele C4. Přišlo mi to průhlednější, než kdybych reagoval jako Mulder.


Mulder mě nepřesvědčil, že jsem se se fakticky spletl.

Mulder tě ani o ničem přesvědčovat nebude. Je to pro něho ztáta času.
DoubleThink
Profil *
Kdekdo ví, že Mulder jsem já, coby jednatel spol. ČESKÝ WEBHOSTING s.r.o., provozující Webhosting C4
Výborně, teď to v souladu s pravidly budou vědět všichni.

Tolik dnešní dávka emocí.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0