Autor Zpráva
info
Profil
Dobrý den,
nevíte o nějakém solidním, či slušném hostingu, kde mají nainstalováno rozšíření pro bcompiler? Bylo by také dobré, kdyby se u tohoto hostingu daly za rozumnou cenu přikoupit databáze navíc.
Medhius
hosting.blueboard.cz
Profil
Dobrý den, my máme na hostingu eAccelerator, který také umožňuje kompilovat PHP kód. Ale pokud bude potřeba, můžeme bcompiler do PHP doinstalovat.

Co se týče databází, můžete si jich vytvořit kolik potřebujete

http://hosting.blueboard.cz.
info
Profil
Medhius: tak sem koukal, bohuzel v referencich, nemate zadne weby, ktere by mne presvedcily, takze budu hledat dal a vas si necham v "zaloze"
armin
Hosting armin.sk
Profil
— příspěvek porušoval pravidla, a proto náhle zmizel —
Nobelicek
Hosting netzona.cz
Profil
To info;

jen bych poukazal jeste na jedno omezeni u blueboardu o kterem te neinfrmovali a co muze ovlivnit tve rozhodovani

http://hosting.blueboard.cz./fup.php
Medhius
hosting.blueboard.cz
Profil
Nobelicek: Jde o omezení, která jsou založena na omezeních technologie samotné, čili taková jsou na každém hostingu. My jsme akorát jediní, kdo o tom na rovinu potenciální klienty informuje. Ostatní vám to sdělí, až určité neúnosné limity překročíte.

Ostatně na uvedené stránce se lze dočíst, že vše je na rozumné domluvě.
armin
Hosting armin.sk
Profil
Nobelicek + Medhius: urcite mi daji i moderatori za pravdu, aby se zde neresili konkurencni boje.

A co se tyce toho FUPu, tak neni to pravda. Co si clovek poridi to ma. Treba ja mam doma taky zakoupeny casove a datove neomezeny internet, zadny FUP, zadne casove limitovani, zadne datove limitovani. A muzu si koupit i levnejsi program od telecomu kde mam 1GB / mesic, nadlimit musim platit. Stejne tak je to i pri umistovani serveru - co si koupim to mam. Takze tvrdit ze je to vsude tak, pouze se o tom mlci, je zcela zcestne a nemistne.
Medhius
hosting.blueboard.cz
Profil
armin: S tím s vámi nesouhlasím, pokud byste začal tahat tolik, kolik by jejich technologie již nezvládly, utípli by vám to.

Ale to už nepatří do tohoto fóra, prosím případně moderátory, aby tyto příspěvky netýkající se bcompileru smazali. děkuji
armin
Hosting armin.sk
Profil
Medhius: Kdyz nekdo ma v planu provozovat download server s trafikem nekolik desitek TB dene, tak nejspis mu nevyhovi zadny bezny webhosting. Tudiz si clovek s takovymto zamerem musi sam domluvit individualni reseni primo s housingovym centrem.
Co se tyce obycejneho serveru, se standardnimi pozadavky (webhosting, vysilani TV, radia,...), je v kazdem housingu moznost vybrat si z x programu, ktere se lisi prave datovymi prenosy. To zda si koupim ten nebo onen program pro server, je ma interni zalezitost. Kdyz si poridim neomezene data, jsem schopen nabizet klientum neomezeny prenos dat (v ramci mych moznosti = to jest, aby traffik jedne domeny neomezoval x dalsich klientu, nejspis nebudu hostovat cloveka co permanentne bude posilat z domeny 8MB/s atd tad), tedy je mi fuk zda jedna domena mesicne prenese 761,91 MB (zari 2007, domena armin.sk) nebo 93 097,18 MB - (zari 2007, domena blbina.cz). V zadnem smeru zadny web nijak neomezuji co se tyce rychlosti prenosu, dostupnosti, nebo jakkoliv jinak, pokud je "nadprumerny" prenos dat.
info
Profil
Tak nevím, co tu psal armin, že mu to smazali, ale koukal sem na to FUP na blueboardu a nic moc. Hlavně to omezení na odeslané emaily mi přijde směšné:(
armin
Hosting armin.sk
Profil
info: ja doporucoval spolecnost nesouci v nazvu oznaceni zluteho tropickeho ovoce :) Zkus se poptat jich...
info
Profil
armin hm tak k ovoci nepujdu uz ani kdyby mi za to platili!
Nobelicek
Hosting netzona.cz
Profil
Nobelicek + Medhius: urcite mi daji i moderatori za pravdu, aby se zde neresili konkurencni boje.

Neresim zadny konkurencni boj. Ja zadnou sluzbu dotycnemu ennabizim a jen upozornuju na neco ceho si on sam nemusel vsimnout. Mam si proto zalozit nejakej specialni nick jako ma banan?

Tonda
Chamurappi
Profil
Reaguji na Nobelicka:
Ne. Máš mlčet, protože jsi konkurence. Viz pravidla této kategorie.
Nobelicek
Hosting netzona.cz
Profil
Reaguji na Nobelicka:
Ne. Máš mlčet, protože jsi konkurence. Viz pravidla této kategorie.


To je velmi divny pristup. Nechci zadnou sluzbu dotycnemu nabidnout. Jen se ho upozornil na FUP jako Tonda Capousek co se vali doma na gauci, ne jako Jednatel spolecnosti. Diky tomu ze sem ho upozornil (sam dotycny pote pise text : Tak nevím, co tu psal armin, že mu to smazali, ale koukal sem na to FUP na blueboardu a nic moc. Hlavně to omezení na odeslané emaily mi přijde směšné:(, z cehoz vypliva, ze dotycny o FUPU nevedel a diky memu odkazu na nej prisel), nenaletel na nabidku s FUPEM ktery mu nevyhovuje. Takze jestli tomu dobre rozumim. Tohle forum je tady od toho aby se neradilo lidem, kteri to potrebuji? Nejak mi pak unika smysl tohoto fora.

Opet opakuju, neucinil jsem zadnou nabidku ani sem nepropagoval svou sluzbu :) Jen sem upozornil na neco, ceho si dotycny nemusel vsimnout.

A jeste jednu vec. Nevzpomynam si, ze bychom si my dva nekdy potykali. Proto cekam, ze pokud ke me pristupujete jako k clovekovi co ma mlcet a nema mluvit, protoze je zastupcem nejake spolecnosti, ze se ke me i timto zpusobem budete chovat. Ja Vam take netykam a vsadim se, ze spolu jsme do skolky nechodily.

Antonin Capousek
Nobelicek
Hosting netzona.cz
Profil
Jeste jeden postreh.

Jak to ze admin muze hodnotit konkurenci http://diskuse.jakpsatweb.cz/index.php?action=vthread&forum=6&topic=61 276 a ja ne?
Railbot
Profil
Nobelicek
A jeste jednu vec. Nevzpomynam si, ze bychom si my dva nekdy potykali.
Člověče, jsi na internetové diskuzi a ne v pořadu na Českém rozhlasu. Tady se tyká, taková je kultura. Neber se tak vážně Tondo jednateli.
armin
Hosting armin.sk
Profil
Nobelicek: smarjaaa, ty toho nadelas kvuli prdu. Champ neco napsal, tak ok napsal a nech to byt... ja se taky nenatahuji tady ze proc mi umazali prispevek. Proste ho umazali a hotovo, dal neresim. To ze jsem v jinem vlakne resil ten webmail, tak nevim, proste jsem se nestranne k tomu vyjadril, napsal jsem tam x doporuceni, rady, tudiz je to nejspis prinosem pro vsechny. Ty jsi zde pouze poukazal na "nedostatek konkurence" i kdyz jako BFU... se hned nerozciluj, o nic tady nejde. Jo a kdyz tak se omlouvam za tykani.
Nobelicek
Hosting netzona.cz
Profil
o nic tady nejde

Ale jde. Jde o princip.
Chamurappi
Profil
Reaguji na Nobelicka:
Když se v tom chceš šťourat…

To je velmi divny pristup. Nechci zadnou sluzbu dotycnemu nabidnout.
Chceš ho upozornit na nevýhodu své konkurence. Což je horší. Propagace vlastních služeb zde dovolená je.

Jen se ho upozornil na FUP jako Tonda Capousek co se vali doma na gauci, ne jako Jednatel spolecnosti.
Upozornil by Tonda Capoušek na gauči stejně ochotně a aktivně i na stinné rysy společnosti Antonína Capouška?

Jak to ze armin muze hodnotit konkurenci a ja ne?
Volil vhodnější slova a tazatel nehledal nový hosting.

z cehoz vypliva, ze dotycny o FUPU nevedel a diky memu odkazu na nej prisel
Spíše z toho plive, že dotyčný nezkoumá důkladně nabídky. Můžeš mu napsat obecně „dávej si pozor na FUPy“, ale už ne „Blueboard ti zamlčuje tenhle FUP“. Smiř se s tím, že jsi zainteresovaný a vztahují se na tebe ostřejší pravidla. Neber si to prosím osobně.

cekam, ze pokud ke me pristupujete jako k clovekovi co ma mlcet a nema mluvit, protoze je zastupcem nejake spolecnosti, ze se ke me i timto zpusobem budete chovat
Pokud jsem byl málo hrubý, tak se omlouvám. Příště se k tobě můžu chovat stejně jako k ostatním zástupcům hostingových společností.

Ja Vam take netykam a vsadim se, ze spolu jsme do skolky nechodily
Určitě nechodily, já mám totiž penis odjakživa. Jestli jsi ve školce tykání tolerovala, tak by sis mohl zvyknout i na této diskusi.
Nobelicek
Hosting netzona.cz
Profil
Ja nevim ze tak resite to, ze sem zainteresovany v nejake spolecnosti. Zaprve dotycneho osobne znam mnoho let, takze sem mu to mohl rict u pivka ale takhle to byla vetsi sranda. A pak. A hlavne. Dyt my to prece nedelame pro penize, ale pro ten internet ;)
DoubleThink
Profil *
takze sem mu to mohl rict u pivka
Výborně, příště prosím využij tento informační kanál.

takhle to byla vetsi sranda
Toto fórum konkrétně neslouží pro srandu králíkům.

Zpřísněná opatření v této diskusi mají omezit publikování neobjektivních informací za účelem osobního zisku. Jsou závazná, pokud o nich chceš diskutovat, můžeš zde.

Mimochodem, byl ti vypálen "hostingový cejch" - jakýkoliv odpor je marný ;)

Můj názor na FUP se víceméně shoduje s Medhiovým - FUP neexistuje jen dokud je uživatel z kategorie "běžných" - takto to funguje všude. U hostingů i ISP.

Pokud bych směl připojit svůj názor na hosting blueboard (toho času skoro roční uživatel), je mi proti srsti jen vágní způsob separace subdomén jen pomocí modu rewrite, který ještě ke všemu koliduje s modem dir při doplňování lomítek do adresářů.
kraja
Hosting kraja.cz a station.cz
Profil
Co se týče FUP, jsem docela rád, že to blueboard zavedl a naprosto s tím souhlasím. Ošetří se tím klienti, kteří si myslí že na webhosting hodí weby co jsou na jeden/více serverů. Takže co se týče FUP na sdíleném hostingu, super věc, ač já teda spíše aplikuju individuální dohodu se zákazníky.
Nobelicek
Hosting netzona.cz
Profil
Pokud bych směl připojit svůj názor na hosting blueboard (toho času skoro roční uživatel), je mi proti srsti jen vágní způsob separace subdomén jen pomocí modu rewrite, který ještě ke všemu koliduje s modem dir při doplňování lomítek do adresářů.

Pokud muzu ja doplnit muj nazor k hostingove sluzbe bluboard.cz, tak je mohu taky jen chvalit. Hostoval sem u nich hodne dlouho a bez jakehokoli problemu. Dokonce ani FUP me neomezoval. :)

(pokud to smim napsat)
info
Profil
Konec, tak jako tak, půjdu zřejmě hostovat k netzona.cz.

Mám nějaké zkušenosti z dřívějška a jiné hostingy mi zatím nebyly schopny vyhovět.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0