Autor Zpráva
Mastodont
Profil
Při pátrání po hostingu jsem narazil na http://www.onehost.cz/ - mají slušné ceny a nejsou plátci DPH, což mne velmi těší.

Nicméně nejsou vůbec na http://mereni.kyblsoft.cz/ , což se mi zase zdá divné. Nemá někdo reference?
Sakrament
Profil
http://www.onehost.cz/ws-kontakt
http://www.neomezeny-webhosting.cz/page-kontakt

Pokud si vzpomínám, Požár potopil už jeden hosting - byl nucen ho prodat. Byly kolem toho hodně diskuze. Takže raději opatrně. A navíc IMHO je to jen reseler.
DavidBP
Profil
Sakrament
1.) Nevím to tom, že bych kdy něco potopil, zvláště ne webhosting. Byl to zcela regulérní prodej jednoho z webhostingů. Navíc, pokud byl ten hosting tak špatný, proč ho tedy někdo koupil? Myslíte si, že by snad někdo kupoval firmu s tím, že nechce aby se mu jeho investice vrátila? To by jste byl tedy špatný obchodník... Pokud snad máte nějaká fakta, která prokáží, že jsem něco potopil či někoho podvedl, sem s nimi. Bez toho jsou to pouze a jen výplody Vašeho chorého mozku.

2.) To, že někdo provozuje více webhostingů s odlišnou nabídkou služeb, tak na tom vážený opravdu není nic špatného. Toto dělají snad všechny hostingové firmy, počínaje společností Český Webhosting (cesky-webhosting.cz, webhostingC4.cz) až po Active 24 (Hosting.cz, Servery.cz) na Slovensku je takovou firmou třebas Tripsoft nebo Websupport (unlimitedhosting.sk a customhosting.sk) . Tudíž, opět tvrzení, že je na tom něco IMHO špatně, je jen výplod vašeho chorého mozku ;-)

S pozdravem

David Požár
Sáva Arabadžiev
Profil
Sakrament

Nechápu Vaší odpověď. Pokud se nemýlím, tak nejste jakkoliv zainteresovaný do provozu webhostingů ani nijak zasvěcen do obchodních záležitostí Davida P., tudíž nechápu kde jste přišel k podobným informacím, které mimojiné nejsou pravdivé a beztak o komentáře s nulovou vypovídací hodnotou zde nikdo nestojí, tudíž se prosím příště rozhodněte, co vlastně píšete ;-)
Sáva Arabadžiev
Profil
Mastodont

Jsem klientem jednoho z webhostingů, jenž je provozován Davidem Požárem (dále jen DP). (konkrétně http://www.neomezeny-webhosting.cz) a jsem nadmíru spokojen. Dříve jsem využíval služeb českého hostingu, který však oproti panu Požárovi nebyl jakkoliv schopen vyjít vstříc mým požadavkům a nebyl ochoten vytvořit individuální řešení pro mě, jako zákazníka. Přešel jsem tedy k výše zmíněnému webhostingu (neom.), který mi maximálně vyhovuje a vychází vstříc mým potřebám. Veškerým mým požadavkům bylo ze strany DP vždy vyhověno a případně bylo vytvořeno alternativní, individuální řešení, které bylo navrhnuto k mé spokojenosti.

s přáním hezkého dne, Sáva Arabadžiev

mj. můj web: www.i-extra.net
hofy3
Hosting savana.cz
Profil
— příspěvek porušoval pravidla, a proto náhle zmizel —
Modrak
Profil
Sakrament, ja se take nedivim, zakaznik si u nich zridil web. Neco jineho zakaznikovi sdelili pred zaplacenim, neco jine po... Komunikace nic moc. Jinak pripadnym zajemcum doporucuji poradne prostudovat jejich podminky. Pokud delate stranky pro zakaznika a hledate mu webhosting, dost dobry zpusob, jak si trhnout ostudu... Tento webhosting nelze ani moc doporucit k pokusum tudiz jako prosturek na hrani, zakaznikovi nevyjdou vstric v NICEM, rovnez rychlost pristupu k ftp je pro smich. Prijdou jako ty hura "webhostingy", ktere vedou stredoskolaci. Ale mozna by nam tu jejich "boss" sam rad sdelil, v cem jejich neomezenost spociva, zatim dokazali vice spise omezenost jak sluzeb, tak svou...
banancz
Hosting banan.cz
Profil
požár na začátku dlužil peníze i banánu, což je co říct, ale odbočne, jaký byl jeho puvodní hosting, šablona, přeprodej, podvod

http://www.owebu.cz/webhosting/vypis.php?clanek=504
http://www.owebu.cz/webhosting/vypis.php?clanek=331
http://www.owebu.cz/webhosting/vypis.php?clanek=324
http://www.owebu.cz/error-pages/vypis.php?clanek=556
Modrak
Profil
Modrak: hm, taky vam, co obcas delat weby pro zakazniky prijde, ze je "radost" mezi temi prohlancemi najit neco alespon uchazejiciho? U mne ma tedy "rychla rota" pana Pozara velke minus, kdyz uz zakaznika misto slusne odpovedi zdrbnou, alespon by meli mit iq, toto neposlat tomu zakaznikovi:-D Technicka podpora, jenz nema znalosti, takt a ani vychovani je prakticky na nic, stajne jako vsechny jejich sluzby...
Mastodont
Profil
Kaluža tady bude něco plácat o podvodech? FUJ
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0