Autor Zpráva
Ramo
Profil *
Ahojte mam 13 rokov (to je ale nepodstatne) Chcel by som sa opytat ze aky by ste mi poradili plateny hosting :) Chcem si tam urobit blog a niaky prezentacny web :) Dakujem

Vztahuje sa skor na SR

Chcem aby ten lacnejsi plateny hosting mal: min. 1GB PHP,MySql,Neobmedzeny pocet FTP uctov,zalohovanie dat,aspon 10 subdomen,cron a to je vsetko :) malo by to stat menej ako 100Sk na 1mesiac :) ak to niekto najde aj za 50Sk budem povdacny
Treba setrit a chcem sa podakovat vsetkym ktori mi odpovedia na moje otaky Dakujem :)
Gekon
Profil
Ramo
Téma jsem přesunul do správné sekce. Pokud sem budeš chtít přispívat, v sekci hosting je nutné mít registraci.
Skoro bych i řekl, že vhodný hosting pro tebe bude Armin.sk.
Za 30 korun měsíčně tam máš přesně to, co po tvém hostingu chceš. Já jsem s ním velmi spokojený, jsem tam od května a zatím jsem nezaznamenal jediné potíže. Pokud chci s něčím poradit, na ICQ vždy naleznu admina, který mi rychle poradí.
DJ Miky
Profil
Pokud nepotřebuješ nutně zálohy dat, můžu z vlastní zkušenosti doporučit Gigaserver.
Mastodont
Profil
Cože, gigaserver vůbec nezálohuje?
petr_php
Profil
Mame nevyuzite misto v serverove farme v Brne. Za 50,- CZK ti klidne hostnem i dve domeny, staci napsat a domluvime se (aspone@email.cz).

0