Autor Zpráva
CZOggy
Profil
Ahoj, moc nerozumim programu Savana 1000, proc tam jsou napsane 2 domeny - znamena to snad, ze za 400,- problizne budu mit 2 ceske domeny na jeden ucet ( 80,- mesicne )? Lisi se napr. v tomto OneBit..diky Marek
Filips
Profil
ne, doménu si musíš zaplatit zvlášť (něco kolem 500,- rok myslim)
Str4wberry
Profil
CZOggy
Podle mě je to spíše „až 2 domény druhého řádu“ — tedy klidně můžeš mít a i platit jen za jednu. Cena jednotlivé domény se připočte k měsíčnímu poplatku za hosting (80,— Kč).
CZOggy
Profil
a u OneBit nejde, abych mel dve domeny na jeden ucet? jasny, chapu ze musim zaplatit za kazdou domenu 230,- ( za ceskou), spis me jde o to abych za 2domeny nemusel platit 2ucty (tech 80,-)
Str4wberry
Profil
CZOggy
„spis me jde o to abych za 2domeny nemusel platit 2ucty (tech 80,-)“
Proto máš (podle mě) u Savany.cz na výběr z různých variant hostingů — s příslušným počtem domén. Odpověď je tedy: nemusel bys.
armin
Hosting armin.sk
Profil
Hofy (Pavel Höfner, majitel savana.cz) ma mensi problemy s prihlasenim do tohoto fora, tak jsme se domluvili ze semka hodim co mi napsal po ICQ, tak tedy:
17:07:50 Hofy: Pocet domen 2. radu znamena, kolik je v danem puaslanim poplatku mozne provozovat samostatnych domen (webu). K cene se pripocte jeste poplatek za registraci a provoz domen.
CZOggy
Profil
ok ok tak diky moc...pujdu do savany :-)

0