Autor Zpráva
tajny spion
Profil
Zdravím. Rozhoduji se mezi těmito hostingy:
svethostingu.cz
forpsi.com
webhosting-c4.cz

Jaký je podle vás "nejlepší"? Nejde mi pouze o kvalitu, ale samozřejmě i o cenu... prioritou je ale kvalita.

PS: Rozhoduji se pouze mezi těmito hostingy... jiné ignoruji (viz babán, savana) - poznatky od lidí na tomto fóru mi stačí
Morasino
Profil
tajny spion
Ty pořád hledáš hosting to ti ta předchozí diskuse nestačila:-)
tajny spion
Profil
Morasino
Stačila... a mnoho mi dala... řekla mi, že si mám vybrat mezi těmito třemi :( - což sám nezvládnu...
Momentálně testuju c4, ale zdá se mi poněkud omezující. Světhostingu vypadá líp... hlavně dává více místa. Na forpsi asi prdím, je moc drahý v poměru k ostatním dvěma.

Váš názor?
Mastodont
Profil
tajny spion
No a máš nějaký specifický požadavky, třeba MySQL > 5.0.0, Postgres, povolenou funkci dl apod.?? Jinak je to totiž asi úplně jedno .. mmch, na špatný poznatky ohledně Savany si odsud nevzpomínám.
tajny spion
Profil
Mastodont
Jo, požadavky: PHP 5, mod_rewrite, .htaccess, více než 200MB (čím víc tím líp)...
Dále samozřejmě, čím větší volnost (neomezeně subdomén, emailů...) tím lépe.
Plaváček
Profil
tajny spion

Tvé požadavky mi připomínají jeden starý příběh:

Přijde borec do pekárny a povídá prodavačce: "Rád bych si koupil deset rohlíků za cenu pěti, ale aby to vypadalo, že je jich dvacet a přitom nasytily desetičlennou rodinu, která každé ráno spořádá rohlíků třicet."
tajny spion
Profil
Plaváček
No jo no... Co nadělat.
Máš ty s některým zkušenosti? Jaké?
Plaváček
Profil
tajny spion

Máš ty s některým zkušenosti? Jaké?

Mám jen čtyři zkušenosti:

Za prvé: žádný zdarma hosting, stejně jako žádná jiná lidská činnost není stoprocentní, ať už na svých webech hoši tvrdí cokoliv.

Za druhé: žádný málo placený hosting, stejně jako žádná jiná lidská činnost není stoprocentní, ať už na svých webech hoši tvrdí cokoliv.

Za třetí: žádný draze pořízený hosting, stejně jako žádná jiná lidská činnost není stoprocentní, ať už na svých webech hoši tvrdí cokoliv.

Za čtvrté: každý hosting je lepší než b a n á n.

Stačí?
Keilew
Profil
tajny spion
Prostě jeden na rok zkus a když se ti nebude líbit, tak jdi jinam. Požadavky máš zcela banální, takže není co řešit. Osobně bych zkusil forpsi, bo to nebude žádný problematický studentík.
tiso
Profil
Plaváček Tvé požadavky mi připomínají jeden starý příběh:
Bude článok? :-)
Mastodont
Profil
Na Forpsi začíná PHP+MySQL na 100/měsíc, což je brutal. Já bych na jeho místě zkoumal OneBit, Gigaserver, VSHosting, Web4ce, G-Hosting, Onehost, Tvujweb, Savanu apod.
Railbot
Profil
tajny spion
Povím ti to takhle. Na svethostingu mám 3x doménu + 3x hosting a jsem velice spokojen.
Keilew
Profil
Mastodont
to je prd. Jestli chceš brutál, tak tohle nemá daleko...
Mastodont
Profil
Keilew
Ale to je v pořádku, to jsou hostingy pro firmy, tam jsou takovýhle částky plivnutí do moře. Ale pro malý soukr stránky je i to Forpsi hodně.
tajny spion
Profil
Mastodont
Dik, na forpsi s*ru, je to pro mě moc

Railbot
Tos mi teda dal brouka do hlavy... tak uz mám dva favority.

Plaváček
Dik, takze svethostingu zatím vyhrává...

... spolu s c4, jelikož mají výtečnou podporu - zařídili mi demo stránku kde si mohu vše skusit atp...

...tak nevim no :(
Keilew
Profil
Mastodont
Tak tos neviděl, co platím já ročně;-) A to nejsem firma, ač jsem "známá firma":-)
Mastodont
Profil
Keilew
A ty máš "malý" soukromý stránky typu blog nebo něco většího?
Gekon
Profil
tajny spion
Myslím, že jsi tady dostatečně dlouho na to, abys věděl, do jaké sekce takovéto dotazy patří.
Keilew
Profil
Mastodont
Malý soukromý a bez blogu:-) Nebo aspoň bez toho, čemu se dnes blog říká. Jenže an tom hostingu mám jak PHP, tak JSP a v budoucnu i ASP.NET kvůli testování. A to se už prodraží;-)
tajny spion
Profil
Gekon
Ano, prave z toho jsem usoudil, že do začátků, jelikož tam chodí více lidí tím pádem více názorů tím pádem pro mě lépe. I tak se za výběr katehorie omlouvám.
banancz
Hosting banan.cz
Profil
nejlepsi dle meho nazoru je www.banan.cz :-)

pokud mate zajem, napiste mi na kaluza@banan.cz zaridim vam testovaci domenu a hosting a vyzkousite
djlj
Hosting subreg.cz
Profil
banancz
Pro příště by to taky chtělo se naučit alespoň trošku číst a následně i přemýšlet :).

jiné ignoruji (viz babán, savana)
Něco mi říká, že tím babánem je ve skutečnosti myšlen banán ;).
tajny spion
Profil
djlj
Ano, "bobánkem", jak bych svůj překlem nazval, byl ve skutečnosti myšlen banán :)

0