Autor Zpráva
Hally
Profil *
Neznáte někdo hosting, kde bych mohl používat cms systém http://sunlight-cms.net/. Nyní používám gigaserver.cz a tma mi tvrdí, že systém jim zatěžuje databázi a blokl mi doménu :o(.

Dříve jsem byl na hostingu mujhost.cz, kde bylo vše OK, ale mají malý prostor - MB.

Děkuji
Gekon
Profil
Hally
Téma jsem přesunul do správné sekce. Pokud sem ještě budeš chtít přispívat, musíš se registrovat.
Filips
Profil
Hally
No, to se mi nějak nezdá že by jim to zatěžovalo DBčko... však DB jsou od toho aby byly zatěžovány... no to je jedno.
Zkus třeba www.savana.cz
Nobelicek
Hosting netzona.cz
Profil
Pisi sem znova. Doporucim nas hosting www.netzona.cz .

Tento prispevek neporusuje nijak pravidla. Ted sem si je procital, takze doufam ze opet nezmizi.
banancz
Hosting banan.cz
Profil
dobry den
myslim ze mame nejvetsi seznam podoprovanych opensource projektu http://www.opensourcehosting.cz/

tento myslim ze jeste ne, napiste mi prosim na email kaluza@banan.cz , opensource vam nainstalujeme na testovaci domenu, odzkousite a v pripade spokojenosti zaplatite hosting
Icepoint
Profil
Hally
www.profitux.cz -> nic proti savane, ale u profituxu za cenu nejmensiho balicku savany maj:
- neomezeny prostor (garance 5GB + dale dle moznosti serveru)
- neomezeny pocet i velikost databazi (ted nevim, kolik garantujou)
- neomezeny pocet emailu
- neomezeny pocet subdomen (subdomeny se dynamicky generuji)
50kc bez DPH (letos se stali platci DPH a tak zdrazili na 75,- ale i to je unosny).
Tasartir
Profil
Icepoint
Hally

U profituxu hostuju nějaký třetí měsíc, zkoušel jsem několik opensource cms projektů (sice ne kvůli testování hostingu, ale to není podstatné). SunLight mezi nimi sice nebylo, ale s žádným z mnou testovaných jsem neměl problém se zprovozněním a funkčností. (Namátkou co si vzpomenu:wordpress, textpattern, drupal, joomla).

Sami autoři sice uvádějí, že v nové verzi se bude kompletně přepisovat kód, takže možná databázi takhle zatěžuje víc než by mohl, ale snad to nebude tak "neúnosné". Možná by stálo za to jim napsat, pokud jiný hosting označil tvůj projekt za "zátěžový", a zeptat se jich konkrétně na to, co budeš provozovat. Profitux moc nepodporuje velké a náročné projekty, je určen převážně pro prezentace.
Icepoint
Profil
Profitux moc nepodporuje velké a náročné projekty, je určen převážně pro prezentace.
Free-hosting profitux možná, my asi rok a půl provozujem na placeným profituxu stránky běžící na xoops se spoustou pluginů + ještě testovací verzi (tedy 2 databáze s asi 100 tabulkama) a úplně bez problémů, nikdy si nestěžovali ...
Tasartir
Profil
Icepoint

Před několika měsíci měli v podmínkách, že nechtějí phpbb (tuším že tam byla zrovna tahle), nebo jiné podobné megalomanské aplikace (volná citace, ale slovo megalomanské tam bylo). Teď už to v podmínkách není, ale vzhledem k ceně a volnějšímu přístupu k omezením bych nerad pokoušel, kam až můžu zajít.
Ale jo, je možný že změnili svůj přístup nebo techniku a situace, kterou popisuješ ty, je podle jejich pohledu ještě ve skupině snesitelných.

Každopádně si myslím, že pokud mám jisté představy o aplikaci a provozu, a nejsem si jistej jestli je daný program schopný to obsáhnout (obzvláště u Profituxu - mají jednotnou cenu a služby), a předchozímu hostingu se to moc nelíbilo, bude lepší se zeptat.

Každopádně - Profitux si možná dovolím doporučit ke zvážení.
aDAm
Profil
banan nebrat. viz muj příspěvek vedle
banancz
Hosting banan.cz
Profil
aDAm

klient jiz je na www.banan.cz musim te zklamat :-)

mame 24/7 technickou podporu, garanci dostupnosti, podporu několika databází, pravidelně nové služby, nyní instlace opensource na kliknutí ...

nevidím důvod proč bychom neměli být zajímaví pro klienty :-) a taky jsme

0