Autor Zpráva
Tomáš Hanus
Profil
Dobrý den,

následující požadavky na hosting:
+ php, mysql / kdyby poskytoval i asp.net (možnost přejit)
+ místo přes 100 MB
+ alespoň 10 e-mailových stránek/více - lépe
+ subdomény neco.firma.cz

+! možnost platit pomocí trvalého příkazu, jelikož současný hosting mi toto službu neposkytuje, a já nemám zájem každý měsíc odesílat fakturu manuálně

Děkuji
nightfish
Profil
1) zřejmě limitujícím faktorem, jako obvykle, bývá cena, kterou neuvádíte
2) platit každý měsíc pomocí trvalého příkazu? to musí být dobrá onanie... když zaplatíte jednou ročně, ušetříte i na účetní, i na bankovních poplatcích...
jirifogl
Hosting flyweb.cz
Profil
Vaše požadavky (momenálně kromě podpory asp.net, která se zdá, že není zcela nezbytná) splňuje Flyweb.cz. Pokud jde o trvalý příkaz, ani ten není problém, jen - jak napsal nightfish - stojí za zvážení, jestli má smysl platit jednou měsíčně.

Jiří Fogl
FlyNetwork s.r.o. (Flyweb.cz)
Mastodont
Profil
platit každý měsíc pomocí trvalého příkazu? to musí být dobrá onanie

Proboha proč? Takhle platím spoustu věcí.
Gekon
Profil
Mastodont
Jasné, ale proč takhle platit za hosting, který se normálně platí na rok?
Tomáš Hanus
Profil
Gekon
Normálně? To asi nebude to pravé zdůvodnění.

Cena pro mě až takovou roli nehraje, proto ji neuvádím jako nějakou podmínku.

Flyweb.cz
Díval jsem se na Vaší nabídku, vypadá to, že jsem si vybral ;) Domén, kterých bude zavádět, je více než dost, a vaše služby jse mi velice líbí.
Railbot
Profil
Flyweb je fajn na warez, na seriózní projekty bych to neriskoval.
Tomáš Hanus
Profil
Railbot
Tím myslíš co? Toto bych vážně riskovat nechtěl, máš tuto "zkušenost" něcím dokázet?

Děkuji
Railbot
Profil
Tomáš Hanus
Tím myslím, že na warezácké ftp je to dobrý hosting (stačí rychlost a hodně místa), ale také míval (nevím jak teď) celkem častější výpadky než by bylo zdrávo. Pokud slítnul celý server, tak to nebylo nic neobvyklého. Ale to je rok zpátky. Pan Fogl tě jistě informacuje o současné situaci, tu já už posoudit nemohu.

Další věcí je jestli chceš hostovat své projekty tam, kde je kupa warezu a největší český warez board.
Timy
Profil
Na flywebu hostuju se sémantikou, dostupnost si můžete prohlédnout tady http://statistiky.monitoring-serveru.cz/27414. Nepamatuji si žádný větší výpadek, starší statistiky vypadaly velice podobně jako tyto nové.
jirifogl
Hosting flyweb.cz
Profil
Tomáš Hanus
Těší mě, že jste si vybral. Pokud pro Vás budeme moci něco udělat, jsme Vám k dispozici - kontakty jsou na našem webu.



Railbot
Pokud jde o výpadky, skutečně jsme měli poměrně výrazné potíže, šlo jednak o přetížený DB server, jednak byly potíže s mailserverem. Výkon databázového serveru s MySQL 4.1 byl navýšen a zavedli jsme nový, podstatně výkonnější server s MySQL 5. Mailserver byl upgradován a jeho konfigurace upravena tak, aby ho podobné potíže už nemohly vyvést z míry.

Pokud jde o warez fóra, to je na samostatnou diskusi, která by pod dotazem pana Hanuse byla dost offtopic, musím ale podotknout, že naše společnost proušování cizích práv neschvaluje a zasahuje proti němu. Máme k této věci stanovisko založené na rozboru autorského zákona, které je již několik let neměnné.
jirifogl
Hosting flyweb.cz
Profil
U předchozího příspěvku mi vypadl podpis. Ještě dodám, že pokud nechcete kupovat zajíce v pytli, je možné zřídit služby na zkoušku, ale to je dnes asi samozřejmostí u všech webhostingů.



Jiří Fogl
FlyNetwork s.r.o. (Flyweb.cz)
banancz
Hosting banan.cz
Profil
+ php, mysql / kdyby poskytoval i asp.net (možnost přejit)
ano mame, asp i php je mozne vyuzivat na jednom serveru

+ místo přes 100 MB
8 000 MB
+ alespoň 10 e-mailových stránek/více - lépe
neomezene

+ subdomény neco.firma.cz
taky neomezene subdomen

pokud mate zajem poskytneme testovaci domenu + hosting, napiste na kaluza@banan.cz

0