Autor Zpráva
filo
Profil
Zdravím,
chtěl bych se poptat na tipy na hosting s cca 10GB prostoru pod 100,- s DPH/měs.
Původně jsem uvažoval o Cyberhost (GoldHosting 89,-Kč), ale po přečtení několika vygooglených diskusí mě přešla chuť. Taktéž Banán můžete směle vynechat ;)
Na hostingu poběží jen jednoduché weby + tam chci mít k dispozici svoje data, nepotřebuji php, databáze ani e-mail, jen ftp přístup, nějaký webadmin a aby mi dali subdoménu 2. nebo 3. řádu.

Díky za reakce.
Nox
Profil
Jsem na http://www.profitux.cz/ a nestěžuju si

Je tam sice ta závorka
"Neomezený datový prostor (garance 5GB, více dle dispozic serveru)"
takže nevim jak jim to vyjde...ale lepší než kdyby tu nikdo neodepsal...
filo
Profil
To Nox: Díky za tip. Malý problémik je ve větě "Placený hosting je možné využívat pouze v případě, že vlastníte doménu druhého řádu (např. domena.cz). " Vlastní doménu nemám a ani v dohledné době neplánuji.

Ještě jsem chtěl říct, že o hosting se momentálně dělím s kolegou, tj. pokud by byl 5GB prostor pod 50Kč, tak bych se taky nezlobil.
Timy
Profil
filo
Ty chceš placený hosting, na kterém budou jednoduché weby a nechceš vlastní doménu, ale chceš, aby to bylo na doméně 2. řádu? To se dost dobře vylučuje, ne? Co teda vlastně chceš? :-)
Nox
Profil
5GB prostor pod 50Kč
to sou docela hustý nároky...nevim jestli se to dá vůbec sehnat...třeba někdo najde
Mike8748
Profil
web4ce, tarif komplet? 75kc mesicne, 10gb, domena v cene
nestaci?
filo
Profil
To Timy:
Asi jsem se blbě vyjádřil (nejsem webdesigner), chci mít doménu ve tvaru mujtext.domenaposkytovatele.cz, to jsem myslel, že je doména druhého řádu. Pokud se mýlím, tak mě oprav.
To Mike8748:
teď jsem se k tomu oklikou taky dokopal : web4ce, tarif klasik, 99,- mesíčně, 20GB. To vypadá hodně slušně, ještě seženu nějaké reference, jak jsou na tom co se týče spolehlivosti.
Mike8748
Profil
filo
.cz = 1 rad domeny
domenaposkytovatele.cz = 2 rad
neco.poskytovatel.cz = 3 rad
...


mimochodem, rekl bych ze takovej prostor ti nikdo bez domeny neda
filo
Profil
To Mike8748:
Fajn, už je mi to jasné, díky za objasnění.
Právě komunikuju s hotlajnou na web4ce a s doménou 3.ř. to půjde. Mají 14 dní free na zkoušku, takže jdu do toho.
Morasino
Profil
filo
web4ce.cz , zatím si nestěžuju vše šlape bezproblémů , ale nechci to zakřiknout ať nedopadnu jako s neomezenym hostingem:-)
filo
Profil
to Morasino: Uvidíme po těch 14 dnech zkušebního provozu, hodím tu info. Zatím jsem hodně spokojen s hotlajnou, vyměnili jsme si 3-4 maily, odpovídali do 10 minut. Snad to není ve stylu "když ptáčka lapají ..." ;-)
quinux
Profil
filo
Doména druhého řádu dnes stojí kolem 250 Kč/rok, to není moc a určitě se ti bude víc líbit tvujnazev.cz než tvujnazev.dalsinazev.cz ;)
filo
Profil
to Morasino: Uvidíme po těch 14 dnech zkušebního provozu, hodím tu info. Zatím jsem hodně spokojen s hotlajnou, vyměnili jsme si 3-4 maily, odpovídali do 10 minut. Snad to není ve stylu "když ptáčka lapají ..." ;-)
filo
Profil
to quinux: pro me to jsou vyhozene prachy, nazev domeny je to posledni, co me zajima ;)
Nobelicek
Hosting netzona.cz
Profil
Dobry den,

napiste mi na capousek@netzona.cz zajiste se na necem dohodneme.
banancz
Hosting banan.cz
Profil
co treba www.10gb.cz
Tasartir
Profil
banancz - možná by stálo za to ještě doplnit, že se jedná o vaše služby, v souladu s pravidly diskuze..

Ale je krásný, že se stačí zmínit, a okamžitě se najde někdo, kdo poskytne službu přesně podle zadání.. :)

Edit - když se někdo pořádně nepodívá na datum.. Doména registrovaná v květnu, myslel jsem, že je to nová služba..
filo
Profil
to banancz: Doufal jsem, že jsem to v úvodním příspěvku napsal docela jasně, ale vidím, že některým to nestačí, takže znovu: Banán NIKDY i kdybyste měli hosting zadara.
Nobelicek
Hosting netzona.cz
Profil
Banán NIKDY i kdybyste měli hosting zadara.

O co ze odepise ze hosting zdarma ma :D

0