Autor Zpráva
Morasino
Profil
Chci objednat hosting od http://maxhosting.sk/ , už ho mám domluvený,ale mám dotaz.Majitel hostingu s platbou z česka nemá zkušenosti,tak se ptám jestli mu přijdou český nebo slovenský peníze,jestli to nejde nějak převést.
Joker
Profil
Neškodilo by napsat jakým způsobem to má být placené.
Morasino
Profil
Převodem na účet.
armin
Hosting armin.sk
Profil
Morasino: mno, nejlevnejsi je pouziti EURIG-a, informuj se na jakekoliv pobocce ceske posty. Zalezi to od typu banky kde ma ta spolecnost ucet, ale pocitej ze bankovni prevod = radove stovky strzene pri zahranicni platbe + hodne nevyhodny kurz. Treba ja mel ucet v Tatrabance a prijem platby z CR by me stalo 500,- skk + kurz uplne o nicem. Takze pri platbe ja nevim 700 Kc bych dostal na ucet par desitek korun. Resim to uctem v CR ;)

Jinak to EURIGO, to je neco jeko mezinarodni sek, lze poslat z CR kamkoliv v ramci EU (zase neber me za slovo, ale na skk 1000% to pujde, bo jsem par plateb mel takovymto stylem) dokonce v jakekoliv mene. Platis neco kolem 80,- Kc za tuto sluzbu a lze si vybrat "doruceni" - bud sek na adresu prijemce, nebo pripsani na ucet... atd atd.
Morasino
Profil
armin
On má tatrabanku,takže mám zajít na českou poštu a použít EURIG-a.On dostane tedy normálně 800,- a já si jenom připlatím 80,-
armin
Hosting armin.sk
Profil
Morasino: presne tak, bohuzel nemuzu nijak najit ten sek jak vypada, ale proste takrka identicke jako klasicke C-ecko, akorat tam je moznost vypsani i v jake mene to chces poslat. Jednoznacne je to nejlepsi volba, nakolik je prijatelny smenny kurz + cena teto sluzby je myslim taky solidni. Sakra, omlouvam se, ono je to EUROGIRO, ne eurigo :D
Kazdopadne:
http://www.cpost.cz/jetspeed/portal/media-type/html/user/anon/page/def ault.psml/js_pane/produkty?ksid=69&docid=26108&pgtyp=P&show_path=0&sho w_title=1
Morasino
Profil
Díky moc,hodně si mi pomohl:-)
armin
Hosting armin.sk
Profil
Morasino: nz, rado se stalo ;)
Morasino
Profil
Ještě dotaz,když to pošlu pošlu do české tatrabanky a pak to pošlou do slovenské tatrabaknky.Bude problém?
armin
Hosting armin.sk
Profil
Morasino: jo tak to clovece netusim... ja uz u neproptne, neflexibilne a neochotne tatrabanky nejsem a tyto prkotiny uz neresim. Zeptej se primo cz tatrabanky na jejich hotlajnu nebo kuk na jejich web jak se veci maji pri platbach do sk tatrabanky.
tane
Profil
Já jednou platil do SK tatrabanky a ty peníze na účet nikdy nepřišly. Shodou okolností to bylo taky za hosting a navíc myslím jen za 3 měsíce, takže ani já ani poskytovatel jsme neměli chuť to s bankama řešit. Ale od tý doby platím do zahraničí jen kartou nebo při platbě na Slovensko používám účet v SK ČSOB :)
hofy3
Hosting savana.cz
Profil
A neni lepsi pro platbu ze sveta a do sveta pouzit paypal a platit skrze nej kartou?
Retal
Profil
Pošli to přece přes PayPal nebo PayPay.
Morasino
Profil
hofy3
Retal
Taky mě to už napadlo.
Morasino
Profil
Vyřešeno,zamykám.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0