Autor Zpráva
Lamicz
Profil
Zdravim pritomne,
mam prosbu na zdejsi zastupce webhostingu...
Jsem webmaster brnenske sekce Maltezske pomoci, web jiz bezi na http://maltezaci.tym.cz (IC freehost) a hledam nejaky co nejlevnejsi (nejlepe zdarma...) a spolehlivy webhosting. Jedna se o obecne prospesnou spolecnost, clenove jsou dobrovolnici, hodne jsou to studenti, nekterym tato spolecnost dela praxi - napr. prvni pomoc apod..(budouci doktori). Jedna se o muj system postaveny na PHP5/MySQL s minimalnimi naroky (pouze do budoucna nejake to misto kvuli fotkam z akci, nevidim to nejak kriticky).
Jsem otevreny dohode (reklama apod)
Michal
Ice
Profil
Lamicz
www.gigaserver.cz 300-500 za rok se snad v rozpočtu najde?
jirifogl
Hosting flyweb.cz
Profil
Dobrý den, podívejte se k nám na www.flyweb.cz, tarif Pioneer nebo Apollo Vám můžeme poskytnout za umístění reklamy (textové sdělení v patičce stránky + grafická reklama na viditelné pozici, tady je možnost dohody, aby Vám naše reklama nerozbila design). Případné úpravy parametrů jsou pak věcí dohody.
Morasino
Profil
Lamicz
Zdravim,zkuste napsat na sem http://freeweb.sk/
kralpet01
Profil
Pokud budete mít zájem, kontaktujte mně na autor@petr-kral.com, určitě se dohodneme.
Nobelicek
Hosting netzona.cz
Profil
Dobry den,

vzhledem k tomu, ze podporujeme neziskove organizace a verejne prospesne organizace, chtel bych Vam nabidout webhosting formou sponzoringu. Pokud me kontaktujete na capousek@netzona.cz zajiste se nejak dohodneme.

S pozdravem

Antonin Capousek
banancz
Hosting banan.cz
Profil
rovněž i já bych rád nabídl webhosting www.banan.cz za reklamní baner na stránkách, máme NONSTOP technickou podporu a před samostatným hostování je možno si vše odzkoušet, popřípadě bych hosting nabídl za poloviční cenu a bez reklamy

napiste na kaluza@banan.cz

0