Autor Zpráva
curdto
Profil
Vybírám si právě hosting pro můj nový hosting. Co myslíte na hostingy:

http://www.webhosting-c4.cz/
http://www.banan.cz/
http://www.station.cz/
http://profitux.cz/

Zkušenosti (poměrně dobré) mám jen se Stationem. Doporučíte mi nějaký z výše uvedených hostingů? Nebo mi doporučte nějaký jiný (min. 1GB prostoru a max. 80 Kč měsíčně)?
Mastodont
Profil
Ten první, zato na Banán rychle zapomeň.
Morasino
Profil
curdto
Za sebe doporučuji www.maxhosting.sk a balík normal,ale zatím jsou platby složité.Pracujeme na tom.
Zatím jde jen tímto http://www.cpost.cz/jetspeed/portal/media-type/html/user/anon/page/def ault.psml/js_pane/produkty?ksid=69&docid=26108&pgtyp=P&show_path=0&sho w_title=1
Banán nebral.
Protifux->dobrý hosting se službami zatím nikdo nemá problémy(koho znám)
Nox
Profil
curdto
Když budu mluvit za sebe tak u profituxem mám hosting už nějakou dobu a zkušenosti mám dobré
Především požadavek na místo splňují s velkou rezervou

Ostatní hostingy jsem nezkoušel
quinux
Profil
curdto
tak za sebe bych doporučil onebit.cz na kterém již dva roky bez problému provozuji smajlici.info ;) Jinak, jak už bylo zmíněno na ovoce raději zapomeň, pokud tedy nemáš chuť řešit problémy.
banancz
Hosting banan.cz
Profil
pokud chcete otestovat www.banan.cz nabízím testovací doménu a hosting, napiste na kaluza@banan.cz

— moderátor: odtud se vypařil kus příspěvku porušující pravidla
Morasino
Profil
banancz
Podle vzlhedu to vypadá,ale máme 8 serverů což pro začátek stačí.
Ale o tom se s vámi bavit nebudu.
Nobelicek
Hosting netzona.cz
Profil
Dobry den.

Pokud chcete 1 GB prostoru, tak vam muzu nabidnout cenu 60 Kc mesicne na www.netzona.cz. Sice takovy tarif nemame, ale kdyz mi napisete na capousek@netzona.cz tak Vam vse pripravim na prani (i s nastavenim php ;))
armin
Hosting armin.sk
Profil
Jak tak koukam, lobbing je v plnem proudu :) Mam taky vypaleny cejch, takze muzes se podivat i ke me ;)
djlj
Hosting subreg.cz
Profil
armin
No začíná to být dost trapný, jak se o každýho všichni přetahujete… Navíc kdo má pořád číst to samý…
Morasino
Profil
djlj
Já jsem tu poprvý...:-)
armin
Hosting armin.sk
Profil
djlj: zajimave ze az kdyz se ozvu ja, tak se ti cely thread znelibi, buhvi cim to je :) Inu, ja dal dalsi tip (na sebe), tvuj prispevek ma tak trosku nulovou informacni hodnotu.
djlj
Hosting subreg.cz
Profil
armin
Já proti tobě nic nemám. Ty mi jen asi vždycky nějak nahraješ. Mně tady fakt o nějaký poťouchlý honění klientů nejde, tím si buď jistej. Jen jsem naznačoval to, co už se tu dnes objevilo. A mimochodem — chceš seznam tvých příspěvků, které mají nulovou informační hodnotu? To z mých 4,5 tisíce to bude jen nula nula nic procenta.
curdto
Profil
Narazil jsem ještě na http://www.gzk.cz/ a myslím že by mi vyhovoval. Co myslíte?
shaggy
Profil
Aj keď nezvyknem ohovárať konkurenciu a už vôbec nie súhlasiť s banánom, tak práve z dôvodu aby nevznikalo viacej banánovitých hostingov to musím urobiť (konkrétne hovorím o MaxHosting).
Keďže u užívateľa banancz moderátor vymazal vetu o "ďalšom študentskom hostingu, ktorý vznikol cez noc", tak myslím že to je tak. Ja len chcem dať možnosť posúdiť kvalitu. Napríklad sa jeden z ľudí čo stojí za hostingom pýtal, ako "naprogramovať" google a ako donútiť jeho engine aby zaindexoval stránky.
V tomto prípade ide iba o ďalší "študentský hosting" a bojím sa že nemá dlhú životnosť.
Morasino
Profil
shaggy
Tak se boj:-)Nemusíš pomlouvat,máme mnoho spokojených zákazníků,takže není co řešit.Od administráčního rozhranní až po celý web,všechno klape,umíme rychle opravit chyby,což některé hostingy neumím.
djlj
Hosting subreg.cz
Profil
Nemusíš pomlouvat
To jsem nevěděl, že pravda se nově nazývá pomluvou.

všechno klape,umíme rychle opravit chyby,což některé hostingy neumím.
Kecy jako z letáčku. Tomu ani sám nevěříš. Vzhledem k tomu, že podle vaší stránky funguje hosting asi 14 dní, tak jste ani žádný větší problém nemohli řešit.

máme mnoho spokojených zákazníků
Tomuhle taky ani sám nevěříš, když ten hosting podle webu funguje, jak jsem už psal, zhruba 14 dní.
Morasino
Profil
djlj
K tomu se vyjadřovat nebudu,prostě je to tak buďto chcete nebo nechcete.Takže konec OT
Sakrament
Profil
Morasino

Podle vzlhedu to vypadá,ale máme 8 serverů což pro začátek stačí.


8 serverů? Ale ve snu, že?


DNS1 ns1.maxhosting.sk : 86.110.226.4
DNS2 ns2.maxhosting.sk : 86.110.226.4
DNS3 ns3.maxhosting.sk : 86.110.226.4
DNS4 ns4.maxhosting.sk : 86.110.226.4

maxhosting.sk. 3197 IN NS ns2.hostmaster.sk.
maxhosting.sk. 3197 IN NS ns2.smarthosting.sk.
maxhosting.sk. 3197 IN NS ns1.hostmaster.sk.
maxhosting.sk. 3197 IN NS ns1.smarthosting.sk.

www.maxhosting.sk vede na 86.110.226.4
mail.maxhosting.sk vede na 86.110.225.179
mysql.maxhosting.sk vede na 86.110.226.4

MX zaznam vede na holly.smarthosting.sk (86.110.225.179)
Záložní MX neexistuje.


Jak počítám, tak počítám 2 servery a ještě bych řekl, že patří k smarthosting.sk. Myslím, že budeš jen jeho reseller. Amatér prodává amatéra... Ach jo.
shaggy
Profil
Presne ako povedal Sakrament, ide o rovnakú firmu (Maxi IT) ako pri smarthosting.sk.
A čo sa týka smarthostingu - to je ďalší "študentský" hosting. Pamätám si, ako dlhý čas neuvádzal ani všetky potrebné údaje (o firme), pamätám si na prechody medzi ďalšími, už zaniknutými "študentskými" hostingami a smarthostingom - všade to bolo o tom istom...
Je vám zaťažko uverejniť, že ste iba reseller smarthostingu? A ak by si niekto myslel, že očierňujem bezdôvodne, veľmi rád poskytnem odkaz na diskusiu, v ktorej sa ľudia "s nadšením" vyjadrovali o smarthostingu.
Prečo sa teda hádate a tvrdíte, že to nie je pravda, keď je očividné, že to tak je ;-)
jirifogl
Hosting flyweb.cz
Profil
Celkem mi tahle diskuse připomíná dobu, kdy se David Požár skoro do krve hádal za to, že Interhosting není reseller Mujhostu :-)
Morasino
Profil
/OT/Nebudu se k ničemu vyjadřovat a jestli si myslíte že zítra skočíme,tak máte tedy pravdu vybereme peníze a zmizíme,budete rádi máte o jednu konkurenci míň./OT/

Tak a teď konec OT,už se tady vytahujou věci,který k tématu nepatří.
Prosím LOCK od moderátorů díky.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0