Autor Zpráva
Tomáš Smetka
Profil
Zdravím,
kamarád by potřeboval poradit s výběrem hostingu, už roka naěco používám station.cz
za cenu 75Kč/měsíc mám
subdomén
mysql DB
FTP účtů
emialů
-5 aliasů.
-1500MB
Poptom kravinky typu https: apod....


Máte někdo zkušenosti s profitux.cz? (placený hosting)
má podstatě to samé jako station, ale s 5GB garance

Nebo znáte ještě jiný hosting než tyhle 2 zmíněné se stejnými parametry?
banancz
Hosting banan.cz
Profil
u www.banan.cz za 75 měsíc

neomezene subdomén
neomezene mysql DB, firebird, postgre, sqlite
neomezene FTP účtů
neomezene emialů
neomezene aliasů.
8 000MB

a hlavne NONSTOP technická podpora

máte li zájem napiste na kaluza@banan.cz muzete sluzby vyzkouset
Nox
Profil
Tomáš Smetka
Máte někdo zkušenosti s profitux.cz? (placený hosting)
má podstatě to samé jako station, ale s 5GB garance

Jsem na PT a v pohodě, monitoring-serveru hlásívá tak 99.8 až 100%,
nevím jak aliasy ale jinak myslim požadavky sedí

EDIT: tak vysoký trafic jsem netestoval, takže netušim
Tomáš Smetka
Profil
Zapoměl jsem na poznámku aby se banan.cz nevyjadřoval, promin ale diskuze o tobe tady nejsou hezke, mozna blog s trafficem 2GB za mesic bych u tebe hostoval, (a to bych si jeste rozmyslel) ale kamarad potrebuje opravdu nonstop dohled, v lete dosahoval jeho projekt pomalu 1TB za mesic a forpsi.com se kroutili, kdo by ne.
fandaa
Profil
Podle mě je banan.cz hosting jako každý jiný. Nevidím důvod proč jej zavrhovat, neboť s ním mám dobré zkušenosti.

BTW: Profitux je dobrá volba. ;)
Tomáš Smetka
Profil
Banan ne, vaham mezi Station & PT & ???
Tomáš Smetka
Profil
Nejde o to jestli bude někdo ve 3:00 ráno na telefonu, ale jde o to zdali mi bude ten technik pomoct vyresit problem v patek odpoledne způsobem vedoucí k výsledku vyřešení problému. - toť podpora.

<ot>
Máte ICQ UIN či jiný komunikační prostředek mimo mailu? Chtěl bych si s váma promluvit..
</ot>
armin
Hosting armin.sk
Profil
Tomáš Smetka: Pokud dany projekt ma mesicne takrka TB trafik, neuvazujete o nasazeni dedikovaneho serveru? Pokud neni dostatecny rozpocet, na 100% bych predem obeznamil konkretni hosting zda jsou projekt schopen uhostovat. At pak "nelabzujes" co mesic od jednoho ke druhemu hostingu v dusledku extremnich naroku...
Tomáš Smetka
Profil
Ano uvažuje. Jenže autor stranek veril poznamce - neomezený přenos dat.
armin
Hosting armin.sk
Profil
Tomáš Smetka: ja uz to psal i v jinem threadu - neomezeny prenos znamena to, ze je fuk zda preneses 200MB, 2GB nebo 50GB mesicne. Proste nemusis si to hlidat a obavat se ze ti vypne hosting domenu k 5. dni v mesici a 25 dnu nefungujes v dusledku ze se hodne lidi podivalo treba na fotografie z dovolene.
Ale prenos kolem 1000GB mesicne je tak trosku neco jineho, takze moc nesazej na hlasku "neomezeny prenos dat" a hostovat u bezneho hostingu. Bud je ten web spatne optimalizovan ze dela zbytecne veliky traffik, nebo pokud je spravne optimalizovan, a trafik je vysledkem racionalniho navrzeni, tak tento projekt co ma na svedomi prenos kolem TB mesicne, musi byt ziskovy a tudiz vlastni dedikac/managed by nemel byt problem a to nemluvim o perfektnim vykonu, stabilite, dostupnosti a bezproblemovem provozu. Podivej se treba do tohoto vlakna co jsem psal o dedikovanem/managed stroji:
http://diskuse.jakpsatweb.cz/index.php?action=vthread&forum=6&topic=59 805
Joker
Profil
Trochu mimo téma:
armin
Proste nemusis si to hlidat a obavat se ze ti vypne hosting domenu k 5. dni v mesici a 25 dnu nefungujes v dusledku ze se hodne lidi podivalo treba na fotografie z dovolene.
Teď je otázka, jestli to je výhoda nebo nevýhoda.
Protože "neomezený" zase znamená, že význam termínu "nadměrné zatěžování serveru" závisí na úvaze hostingu.
No, takže, co je lepší? Například "200GB a pak Vám to típnem" anebo "Típnem Vám to, až si budeme myslet, že máte moc velký přenos"?
armin
Hosting armin.sk
Profil
Joker: Ano, naprosto souhlasim ze tato moznost tu je a zde prichazi na scenu cest a renome dane firmy. Kdyz mluvim za sebe, nikdy nikoho nijak neomezuji, kdyz nastanou potize, kontaktuji klienta a sdelim co je potreba. V pripade extremnich naroku se web hodi na jinej server a po domluve se navysi suma za hosting, nebo pripadne klient odstoupi od smlouvy. V zadnem pripade nikoho nevypnu bez jeho vedomi, nepovazuji to za to prave orechove. Nekdo si rekne ze nabizim malo mista za hodne penez vzhledem ke konkurenci, ovsem toto misto garantuji a garantuji provoz "bez podrazu" - ze weby nevypinam, nenastavuji vlastni homepage a buhvi co jeste. Kdyz se podivam treba do statistiky studentskeho tarifu kde je 1GB prostoru, tak 90% lidi obsadi do 100MB, 8% obsadi do 200MB a 2% do 500MB. Takze ono je to hezke ze jinde mam k dispozici x GB za cenu x krat mensi nez u me za 500MB, ovsem ruku na srdce - kdy vyuziji takove kapacity?
Dalsi vec - jak uz jsem v x vlaknech psal - preferuji kvalitu nez kvantitu coz v prekladu znamena, ze aby vsechny sluzby na vsech strojich meli dostatecnou vykonnostni rezervu, je potreba mit vykonny hardware a ten jak jiste kazdy uzna, neni zdarma. Jednoduse receno, vse spolu souvisi a je jen na klientovi jak se rozhodne. Kapacita prostoru u webhostingu v zadnem pripade neni smerodatna hlavne kdyz existuji share servery ktere jsou urceny primarne pro "sdileni"...
jirifogl
Hosting flyweb.cz
Profil
armin

Máte naprostou pravdu, každý zákazník si musí rozhodnout, co chce, a podle toho se zařídit. Hlavně je ale potřeba si uvědomit, že nic není zadarmo. Pokud dostávám něco levněji, chce to přemýšlet, proč je to levnější a jestli mi tam nebude něco chybět. Nebo naopak: pokud mi někdo nabízí něco dráž, chce to zeptat se, co za ty peníze dostanu navíc. Když budu znát tento rozdíl, můžu se rozhodnout, jestli se mi investice navíc vyplatí. Řada lidí se ale nejdřív potřebuje spálit a zjistit, že kvantita a ohromná čísla u některých parametrů nejsou ani zdaleka všechno.
Lamicz
Profil
Tomas Smetka: To je nejaky warez, nebo co? Youtube? To snad nemyslite vazne...
hofy3
Hosting savana.cz
Profil
Cesky zakaznik se nepta, co to umi, cesky zakaznik je ***** a pta se jen CO TO STOJI.
smajli
Profil
hofy3
Řežete si větev na které sedíte. Nejste náhodou na českých zákaznících závislý?
hofy3
Hosting savana.cz
Profil
smajli
Toto byl nazor majitele hostingu, nikoliv spolecnosti a ta se od jeho vyjadreni distancuje :) Ne ale ruku na srdce, mate nekdo jiny pocit, ze to je jen o cene? Stejne tak nechapu, jak nekdo na ulici muze vyjdet s autem za 180 tis bez airbaku atd.

0