Autor Zpráva
niCe
Profil
Ahoj!
Chtěl bych se zeptat na nejrůznější podněty, názory a jiné zkušenosti, které máte o (u) hostingu mamka.cz?
niCe
Profil
A tak, někdo změnil předmět vlákna. Ani si teď nevzopínam, jestli sem ho vůbec vyplňoval :) Díky
xHire
Profil
Sice nemám s touto společností osobní zkušenosti, ale dokážu si udělat názor:
a) Podle měření kyblsoftu mají dostupnost pouze 98,896 %. Že to je málo snad netřeba říkat (pozice 361 - pod ním už je jen 44 dalších hostingů s horší dostupností...).
b) Web sám o sobě moc lákavý není a sdělení "I přesto, že ješte nejsou kompletně hotové webové stránky a administrace, již hostujeme několik domén." moc důvěry nepřidá.
c) Poslední aktualizace je z 15.01.2006, tedy pomalu už dva roky. Tomu se nedá říci živý hosting, takže tomu musí odpovídat i způsob/rychlost/kvalita atd. řešení problémů a výpadků (ty konkrétně je asi moc nepálí...).
d) Nemají tam ani tarify (ale podařilo se mi najít jejich ceník :c) ...ovšem bez popisu).
e) Osobně bych bez administrace nedal ani ránu, takže u tohoto (snad si to zde můžu dovolit ;c)) amatérského webhostingu pro mě není místo.

=> Zde bych určitě nehostoval. Existuje u nás velká hromada jiných, i kvalitních webhostingů - levnějších i dražších. S daleko lepší výbavou a přidanou hodnotou. Vybere si snad každý...
libol
Profil
Tak poslední aktualita je z 20.9.2006 (JEN asi rok stará) - oni to docela divně řadí. A fakticky tam asi budou i novější aktuality - třeba za .cz doména, nicméně určitě bych se porozhlédl jinde.
Nobelicek
Hosting netzona.cz
Profil
Podle měření kyblsoftu mají dostupnost pouze 98,896 %.

Myslim si, ze opirat se o mereni kyblsoftu, je celkem o nicem. Vrele doporucuji si treba porovnat vysledky z mereni od siux.cz s datama na kyblsoftu. Uvidis jak moc se kyblsoft myli a jak jsou jeho vysledky zavadejici a nepresne.
hofy3
Hosting savana.cz
Profil
Na kyblsoft kaslet elidi. Je to jak pise Nobelicek. Casto se stava ze 14 dnu sam nejde (tvari se ze jde, ale nemeri), nebo vcera mi nesla zas DB. Pak nevis co meri, kam meri atd. Nejlepsi je dobra reference ci zkusit nejake demo na dotycnem hostingu
xHire
Profil
libol
A vida, to jsem nepostřehl... Ale stejně - ten "webhosting" "běží" od začátku roku 2006 (možno i dříve), a majitel Aleš Kerner na něm prakticky nehnul prstem. Evidentně to byl jenom takový výkřik do tmy, když měl v práci volno. ;c)

Nobelicek
Ano, o siuxu vím, ale ten se nezaměřuje na webhostingy, a už vůbec nedělá veřejný souhrn dostupnosti a jejich řazení (v tomto je kyblsoft jediný - alespoň já o žádném dalším serveru nevím). Jiná možnost tedy není. Ale osobně tento fakt beru u webhostingu mamka.cz jen jako zrnko písku. ;c)
Osobně to beru s rezervou, ale vzhledem k tomu, že si svůj web nechávám měřit (free) u monitoring-serveru.cz (tedy kyblsoft), tak musím říct, že to vcelku sedí.. (samozřejmě s 10 minutovou rezervou ;c)).

hofy3
Ale já vím, co měří - pouze dostupnost webserveru. On nic jiného kloudně ani měřit nemůže. ;c) Já si vybírat hosting, tak jdu jenom podle referencí a přístupu firmy k zákazníkovi. Já osobně mám ale tak specifické požadavky (a takové kvantum domén), že mám vlastní server a klid. :c)

0