Autor Zpráva
Pavliq
Profil
Obsah odstraněn moderátorem (DT) pro porušení pravidel diskuse.
* sdělení bylo ve formě předžvýkané marketingové vaty
* autor použil affiliate marketing
mat
Profil
Milý Pavle,

třeba mě ani žádńý moderátor nesmázne, ale ty jsi pako jako brno... a ke všemu dealer:)
Pavliq
Profil
pročpak ?
mat
Profil
aha... čtu to ještě jednou, ty tam vědomě uvádíš, že jsi dealer onebitu... tak to to pako beru zpět...
Pavliq
Profil
:)
DoubleThink
Profil *
Pavliq
Žlutá karta pro tebe.
Jardanet
Profil
DoubleThink

Nechci se Pavliqa zastávat, ale jaký je rozdíl mezi OVOCNÝM spamem a Pavliqovým?
Morasino
Profil
Jardanet
Jo je,pavliq to udělal poprvé a ovoce několikrát
Pavliq
Profil
Omlouvám se....... Je fakt, že jako propagace to byla až přeslazená, ale hlavním cílem bylo ukázat a říci lidem, že na jejich obyčejné webové stránky nepotřebují 5GB prostoru a platit za to tisíce ročně. Dále jsem se setkal s lidmi, kteří platí za webhosting a domény ročně přes 2000,- kč, jsou to lidé staršího věku a proto si myslí, že internet je super věc a musí se za to hodně platit, přitom dnes stojí webhosting a doména pro nadstandartně kvalitní stránky ani né 600,- kč/rok .......

Ještě jednou se omlouvám, moderátorům, členům, prostě všem .......... Pardón :)

S pozdravem Pavliq
armin
Hosting armin.sk
Profil
Pavliq: Dále jsem se setkal s lidmi, kteří platí za webhosting a domény ročně přes 2000,- kč

Kolik tipujes ze asi tak zhruba mozna plati takovyto lide rocne za telefon? Co myslis, kolik baj ocko? Ze by par desitek korun? Ja bych spise rekl ze kdyz se jedna o podnikatele, tak je to na petky tisic az desitky tisic korun rocne. Preci jen nakej tarif za petibabu na mesic vychazi rocne 6000,- Kc at pocitam jak pocitam.

Me by jen zajimalo, proc jsou neustale trnem v oku u vsech lidi ceny za PC komponenty, sluzby spojene s PC, hosting, ... Proc treba nedelas Pavliqu treba poradce pri vyberu dovolene, ze misto 65 klacku za Seischelske ostrovy na tyden bys to sehnal za 28 klacku dotycnemu clovekovi. Nebo proc se neangazujes treba v jine oblasti? Jako pro me za me shanej si lidi a podbizej se, pracuj zadarmo, kazdy je tvurcem sveho stesti. Me to absolutne nevadi. Me jen neskutecne zarazi, co je spatneho na smesnych 2000,- Kc rocne za hosting, pokud postradame kvalitu dane spolecnosti.

A jeste jeden dotaz: zkus 3x hadat, proc si podnikatele kupuji na firmu auta s moznym odpoctem dph. Ze by pro snizeni danoveho zakladu? Proc podnikatele "vyhazuji penize" za nejruznejsi serepeticky do kanclu ktere pouziji tak 5-6x a odlozi to nekam. Ze by pro snizeni danoveho zakladu? Proc by meli setrit na hostingu? Aby platili "vetsi dane"? :) V podstate je fuk zda podnikatel da penize jine firme nebo statu, kolik si da do nakladu, ale pokud tomu spravne rozumim, ty chces nabizet a premlouvat lidi, kteri plati hodne za hosting, ze "podivejte, ja jsem tak nadany, ze za mirnou uplatu Vam sezenu levnejsi hosting"? Urcite se pak pochlub s vysledky, docela by me zajimali reakce :)
Keilew
Profil
Já teda platím 2k ročně, možná i víc, ale jsem si naprosto jistej, že mi to samý levněji a v požadované kvalitě nenabídneš.
Pavliq
Profil
armin
celkem jsi mě dostal a z části máš pravdu :) z té velké :)
Mno ahoj :)
armin
Hosting armin.sk
Profil
Pavliq: jako neber to jako buzeraci nebo odrazovani te od tvych planu... pokud te to bavi, tak se tomu venuj, to je bez debaty. Je totiz dulezite aby clovek v zivote delal a venoval se tomu, co ho bavi. Akorat ja se pozastavuji nad tim, ze veci kolem PC vyzaduji silene dovednosti a financni odmeny tomu naprosto nenasvedcuji. Treba obycejny zednik, malir, automechanik nebo pracovnik v pneuservisu - dojdes tam, vyvazeni vsech kol (demontaz, vyvazeni, montaz) je otazka max. 10-15 minut a stoji to 600,- a vic. Je sice hezke ze maji zvedak za 60 tisic, vyvazovacku za 120 tisic, pistoli na sroubovani a tlakovou bombu za ja nevim 20 tisic, ale v konecnem dusledku je takovyto mechanik (pokud je to jeho pneuservis, stejne jako "soukromnik delajici web" - ze nikde nepracuje) na tom 100x lip nez nekdo kdo 3 mesice dukladne studoval treba html a css, pul roku si cetl php a "umi delat weby" a nabizi se zdarma za referenci, nebo za smesne castky - venuje se treba nakemu webu tyden a rekne si o 1500,-. Pritom jen elektriku spalil za 100 - 200 korun minimalne.

Uplne identicke je to u prodeje PC komponentu - neznam zadny jiny sektor, kde se marze pohybuji radove 3-5%. Pak takovyto lidi musi delat x cinnosti najednou, aby nebydleli pod mostem, tudiz jsou unaveni, zapominaji, kvalita sluzeb jde dolu. Pomalu ale jiste to takovymto pristupem bude i u webdesignu, hostingu. Treba nekdo zije v domence ze za par haleru az jednotek korun na den se mu bude podpora daneho hostingu venovat 2-3 hodinky kazdy tyden a resit s nim veci jako spatna syntaxe v php, proc mi ujizdi tam ten element, co jste to proboha za hosting kdyz mi nejedou emaily pri vypnutem internetu, ... atd atd :)
DoubleThink
Profil *
Nechci se Pavliqa zastávat, ale jaký je rozdíl mezi OVOCNÝM spamem a Pavliqovým?
Na to bych rád odpověděl. Pokud si pozorně všimnete, Radovan Kaluža alias banancz víceméně dodržuje pravila. Ano, na poptávky hostingu reaguje velmi často, ale vždy jde jen o stručnou informaci s odkazem - většinou jen výčet služeb a žádné nepodložené superlativy nebo srovnávání.

Předpokládejme, že poptávající je schopen vlastního úsudku. V tom, že dostane jako jednu z možností odkaz na banán.cz od jasně označeného a zařaditelného diskutujícího, nevidím žádný problém.
Jak jsem ale zmínil, tato diskuse neslouží k publikování inzerce. Pokud by Pavliq zareagoval na nějakou poptávku stylem "my vám nabídneme totéž za 600/rok" neřeknu ani popel.
Pavliq
Profil
armin
jsem student střední školy :-/ jsem rád za každou kačku, každopádně až budu stát na svejch nohách, bude to jiné, ale co teď jako student můžu požadovat ? nic :-) ten náš státní orgán je tak šikovnej, že studenti nemůžou nic :) proto ta snaha vydolit každou kačku.... Nic víc, nic míň. Zatím to musím nějak přežít. Ahoj
DoubleThink
Profil *
Ten náš státní orgán je tak šikovnej, že studenti nemůžou nic
Jediné orgány, které ti brání vydělávat libovolné množství peněz, jsou tvé ruce a mozek. Stát s tím nemá vůbec nic společného. Naopak jako student-živnostník ušetříš bezmála 50000 na sociálním, zdravotním a daních.
jirifogl
Hosting flyweb.cz
Profil
Pavliq

ten náš státní orgán je tak šikovnej, že studenti nemůžou nic

Není dobré dělat si zbytečné iluze o čemkoli, a to ani o státu, ale tahle věta je pěkný nesmysl, takové dost ohrané klišé, řekl bych. Stát Vám něco zakazuje, když jste student? Zajímavé, že mně nikdy nic nezakazoval, a to ani když jsem byl také studentem SŠ.

Leda, že jste měl na mysli "když nejsem plnoletý" - to není ani zdaleka totéž, co student střední školy. Pokud jste to myslel takhle (nevím, kolik Vám je), pak ano, máte v cestě jistá omezení, ale i ta se dají obejít, znám víc než dost neplnoletých, kteří zcela legálně podnikají a opravdu se neomezují na to, že jako neplnoletí nemůžou nic požadovat, nebo se snad spokojit s každou kačkou.

Ale jak už psal Armin výše - každého svobodná volba.
Jardanet
Profil
DoubleThink

V zásadě souhlasím, ale jde o úhel pohledu. Tím se opět otvírá otázka, zda by nebylo lepší tuto sekci uzavřít, popřípadě předělat pravidla tak, aby to tady nebyla jen reklama.
banancz
Hosting banan.cz
Profil
správně snažím se chovat slušně, zároveň je zřejmé že pokud někdo má dotaz na hosting a myslím si že mu můžu vyhovovat, tak zde uvedu stručně údaje
Gekon
Profil
banancz
http://www.lupa.cz/diskuse/390/
xHire
Profil
jirifogl
Mohl byste mi prosím napsat na e-mail? Rád bych Vám položil pár dotazů, které se sem přímo nehodí a v profilu nemáte na sebe přímý kontakt (a zkoušet to na hotline webhostingu mi přijde trošku troufalé ;c)).
Pavliq
Profil
**@w**rba.net
nebo
ICQ: **4042***
určitě se ozvěte :)

S pozdravem Pavel Jílek


UPRAVENO : proč by to tu mělo být :)
xHire
Profil
Pavliq
:c) Škoda, ale to bylo směrováno na pana Fogla. Uznávám, že při trošku nepozornějším pohledu to člověk nepostřehne, ale byl tam odkaz (to první tučné slovo). Je mi líto, ale já už mám záležitosti kolem hostování svých projektů dávno vyřešené serverem. :c)
Pavliq
Profil
Omlouvám se, nevšiml jsem si..... Moje chyba

0