Autor Zpráva
YaD
Profil
Vazeny uzivateli systemu hostuju

Pro vsechny klienty Hostuju jsme pripravili vyhodnou akci pro prechod pod w w w .b a n a n .c z .
Chcete-li hostovat Vase stranky pod kvalitnim webhostingem s nonstop technickou podporou, muzete vyuzit slevu 400 Kc, ktera se tyka vsech klientu prichozich z Hostuju.

Jak postupovat: zde h t t p : / / * * * . b a n a n.c z provedete objednavku webhostingu (pripadne domeny), pri objednavce pouzijte slevovy kod: *****

Budete-li mit jakekoliv dotazy na akci Hostuju - B a n a n, obracejte se na technickou podporu p o d p o r a@b a n a n . c z .

S pozdravem

B a n a n team

Neprejete-li si dostavat infomaily, kliknete na tento odkaz h t t p : / / * * * .b a n a n . c z, pripadne jej zkopirujte do prohlizece. Zde zmenite Vase aktualni nastaveni. V tom okamziku nebudete upozornovan na novinky, odstavky a dalsi informace o sluzbach b a n a n sro.

---->
To ktorý d.bo písal?
. = r;
Morasino
Profil
Jelikož si si při registraci zaškrtl nebo bylo zaškrnuto Zasílat novinky na e-mail,tak se nediv.
Příště nezkoušej hostuju.Tyhle e-maily ti budou chodit pořád...
Bubák
Profil
Nejse o spam. Jde o standardní text, používaný nejen u jižního ovove. O spam by šlo, pokud bys po odhlášení zasílání novinek dostával další maily.

Příště nezkoušej hostuju. Tyhle e-maily ti budou chodit pořád...
Z čeho pramení tvá jistota?
Morasino
Profil
Bubák
Tohle mi chodí na můj mail už dva roky a hostuju nepoužívám:-)
banancz
Hosting banan.cz
Profil
ano chodí informační email pro naše klienty, odhlášení je možné na konci emailu, emaily máme z databáze našich klientů, tudíž je nejedná se o spam
Tomáš Hanus
Profil
banancz
Span je nevyžádaná pošta. Tedy i když kontaktní email adresy poskytla strana, které majitel dané emailové adresy "dal svolení" k posílání informačních mailů atd, tak vy by jste takto činit neměli.
djlj
Hosting subreg.cz
Profil
Tomáš Hanus
Vždyť se email týká právě uživatelů Hostuju. Toto není spam.
quinux
Profil
Tomáš Hanus
Tomu trochu nerozumím. Tak když jako majitel nějakého e-mailu dám při nějaké registraci svolení k zasílání informačních/marketingových mailů. Tak strana, které jsem ten souhlas poskytl nesmí ty e-maily rozesílat? Není to postavené na hlavu?
Joker
Profil
Tomáš Hanus
Však co, jakmile zaškrtne něco jako "Souhlasím se zasíláním informací", případně to ani nezaškrtne, ale odsouhlasí nějaké podmínky ve kterých to je, nejde o spam.
hofy3
Hosting savana.cz
Profil
Jsem od konkurencniho hostingu, kdysi jsem s etam zkusebne zkousel registrovat, vse jsem zakazal, z enechci novinky, take jsem tam uz 1-1,5 roku nebyl a novinky mi chodi stale. Dl eme to je tak, ze jakmile tam zadate jednou email, uz vas nenechaji byt. Ja to mam snadne, jelikoz provozuji hosting a jiz jsem musel posilat asi 8x data a logy policii CR na zaklade jejich vyzvy, tak pri dalsi teto akci to spojim s trestnim oznamenim.

K §7:
Zakazuje se šíření nevyžádaných obchodních sdělení za použití elektronických prostředků. Tímto se umožňuje šíření obchodních sdělení pouze tzv. systémem opt-in, tedy šíření vyžádaných obchodních sdělení. Dále se stanovuje povinnost subjektů získávajících od svých zákazníků kontakty pro elektronickou poštu získat souhlas pro šíření obchodních sdělení a povinnost umožnit zákazníkům, jejichž emailové adresy se takto získávají, zdarma odmítnout souhlas s využitím této adresy k zasílání obchodních sdělení kdykoliv při zasílání zprávy. Zároveň je zakázáno šířit obchodní sdělení elektronickou poštou pokud není zřetelně a jasně označena jako obchodní sdělení, skrývá nebo utajuje totožnost odesílatele, jehož jménem se komunikace uskutečňuje, nebo je zaslána bez platné adresy, na kterou by mohl adresát přímo a účinně zaslat žádost na vyřazení z příslušného opt-in seznamu. Ochrany podle ustanovení tohoto paragrafu požívají jak osoby fyzické, tak i osoby právnické. Nelze tedy zasílat nevyžádaná obchodní sdělení ani na emailové adresy, jež nejsou přiřazeny konkrétní fyzické osobě a představují třeba obecný kontakt na osobu právnickou. Tento paragraf transponuje článek 7, částečně článek 6 směrnice 2000/31/ES o elektronickém obchodu a článek 13 směrnice 2002/58/ES o soukromí a elektronických komunikacích.


Takze bych se tim nevzrusoval. Jde to resit a celkem ucinne. Mimochodem 12.12.2007 musim do Mostu jako svedek svedcit v jedne kauze, co u nas jeden clovek hostoval. Jak rikam, problem jak tomu zamezit je jednoduchy.
Tomáš Hanus
Profil
Joker
quinux
djlj
Neříkal jsem, že jde o spam. Jen jsem chtěl "ujasnit" situaci, kdy společnosti prodávají kontaktní informace ze své databáze a podávají je dále. Tam už o spam jde, neboť jsem souhlasil se zasíláním informací z daného webu. Ne z webu, se kterým spolupracují atd.
djlj
Hosting subreg.cz
Profil
Tomáš Hanus
Ale hostuju = banán. Nebo myslíš, že si Radovan sám sobě prodává databázi uživatelů? ;)
Tomáš Hanus
Profil
djlj
Nemusí jít o prodávání, ale třeba i o poskytování.
Osobně se mi tyto praktiky nelíbí (schovávání se) a proto bych byl i nerad, kdyby mi takové maily chodily. Nic víc, nic míň.
YaD
Profil
ale ja sem to neškrkel !!!
Morasino
Profil
YaD
Myslím,že,když to odškrneš,tak ti to bude stejně chodit.
Ale nechci někoho obviňovat,takže je to jen myšlenka.
banancz
Hosting banan.cz
Profil
pokud informacni email nechcete dostavat staci se odhlasit, email jste mi poskytl sam pri registraci, zaroven jste zatrhl ze chcete dostavat informacni emaily
xHire
Profil
Pokud nechcete dostávat takovéto spamy jen kvůli nějaké registraci (mluvím obecně - nesměřuji k banánu), tak použijte jednorázové e-maily, např. tempinbox.com, getonemail.com a další.

0