Autor Zpráva
Pavliq
Profil
Ahoj,
předem napíšu, že pro zákazníky zařizuji webhostingy a tak, ale teď si hledám webhosting na projekt a chci vědět, jestli mi někdo může nabídnout něco lepšího než je tarif Web start u onebit.cz

Co požaduji ?
KVALITU! Žádnej garážovej server !
Dobrou cenu ! Jsem student a nemohu si dovolit dávat velké peníze do takových věcí, ač by si je zasloužili, prostě nemůžu.
Parametry :
100MB na web
50MB na mysql
50MB na maily
PHP
MySQL

Děkuji za Vaše nabídky, především od provozovatelů webhostingů :)

----- Upraven název topicu, umazáno pár vykřičníků. Gekon----
Gekon
Profil
Studentský tarif od Armina. Sám jsem nadmíru spokojeným zákazníkem.
Pavliq
Profil
Píše se tam něco o tom, že to nesmí být výdělečné :-/ což zřejmě bude. Takže bohužel. Ale i tak, pro jiné potřeby výborné řešení :)
armin
Hosting armin.sk
Profil
Pavliq: o jaky projekt se jedna? Aby nedoslo k nedorozumeni - kdyz budes provozovat ja nevim treba osobni web a budes tam mit google adsense nebo jiny bannerovy / reklamni system, tak toto neni povazovano za komercni projekt. Jednoduse receno - at na tom studentskem hostingu nebezi firemni prezentace, prezentace treba otce / matky ktery nabizi ucetnictvi nebo prodava krby, atd atd. Proste web pro osobni ucely.
Pavliq
Profil
firemní to nebude, nic takového, nebude to nic prezentovat, Adsense tam bude a jako osobní web se tomu říkat nedá. No počkám ještě na další nabídky, jestli platí 30,-kč za webhosting nebo 28,-kč za webhosting, to je vcelku jedno, to bych pak volil ten onebit. I tak děkuji. Jílek
banancz
Hosting banan.cz
Profil
můžete vyzkoušet i třeba www.banan.cz , poskytnu testovací hosting i doménu a pokud chcete web sponzorovat (za baner), můžeme se rovněž domluvit

email : kaluza@banan.cz
Pavliq
Profil
kdyby mi to samé nabídnul jiný webhosting ( sponzoring ) asi bych nabídku zvážil, ale na banan a přímou s panem Kalužou si zrovna netykám :) Bohužel
banancz
Hosting banan.cz
Profil
v pořádku, asi máte k tomu nějaký důvod, každopádně hostujeme opravdu velké projekty, viz naše reference http://www.banan.cz/cz/show/184*banan.cz-kvalitni-servery/
jaho
Profil
a co gigaserver.cz?
mandus
Profil
Pavliq
Ahoj, napiš prosím na e-mail admin@lives.cz - nabízím individuální podmínky, určitě se mužeme dohodnout.
tino4
Profil
ja sa pripajam a povedal by som ze najskor armin ARMIN JE BEST !
Gekon
Profil
tino4
Já myslím, že na podobné výkřiky máš ještě času dost. Je sice pěkné, že ho chválíš, ale ne dle svých zkušeností, ale dle zkušeností a doporučení ostatních.
Jan Tvrdík
Profil
Já používám Klenot.cz (tarif basic - 25kč / měsíc => 300 / rok) a za tu cenu naprosto super.
ondrejjj
Profil
Co vim, tak u http://uzasne.cz co se tyka poskytovanych sluzeb je vse zadarmo, musi vsak jit o kvalitni projekt a musi projit schvalenim - me se to povedlo a nestezuju si na serveru jsem skoro sam a co jsem se bavil s adminem ujistoval me ze na serveru nikdy nebude vice nez 50 projektu - takze pohoda jez.

Jedine co nedela je mail server. Ze nema nervy na spammery .o)

— Chamurappi: tento příspěvek napsal sám provozovatel uzasne.cz —
ondrejjj
Profil
— Chamurappi: tento příspěvek napsal sám provozovatel uzasne.cz —

Tak tohle neni pravda, mam shodnou IP adresu, protoze provozovatel uzasne.cz je muj znamy, a poskytuje mi take internet. Nerikam v zadnem pripade ze ho neznam, ani neni treba to tajit ale rozhodne jsem spokojeny, a myslim si ze zminka o tomto specialnim freehostingu mela cenu zde padnout. Nazor na sluzb si kazdy muze udelat sam.

Nemam snahu mit zde nejake problemy.
Chamurappi
Profil
Reaguji na ondrejjje:
OK. Doplň prosím nějaké své identifikační údaje, v souladu s pravidly. Jako spokojený uživatel hostingu bys měl mít web.

Když zde Ondrejssss sháněl lištu, tos byl také ty nebo pan provozovatel?
ondrejjj
Profil
Chamurappi

Jiste, tu listu jsem shanel ja - jinak moje stranka, kterou jsem doplnil do profilu dle pravidel je http://forum.nejde.cz/ tohle se mi uz ale zda jako offtopic. Nevim proc jsi tak nepratelsky, kazdopadne, bych Te rad poprosil, zda by jsi tuto diskuzi presunul nekam jinam, kde nebude porusovat jakekoliv z pravidel, myslim si, ze jednam slusne, a nevidim duvod k memu napadani z Tve strany a arogantnich poznamek - opakuji, nemam zajem na tom, abych tu mel nejake problemy. Chapu ze tato sekce, je velmi marketingove zneuzvana, a proto pokud Ti tolik vadi zminka o zajimavem napadu coz podle me projekt - schvalne nedavam odkaz abych te nepopichoval - je.

Doufam, ze beres tuto pripominku v dobrem, nerad se hadam, ci pretlacuji, ty jsi na tomhle foru moderator a ty mas tedy pravdu, ale chovat by jsi se mohl ponekud privetiveji.

S pozdravem a pranim hezkeho dne Ondrej.
Chamurappi
Profil
Reaguji na ondrejjje:
Jsem podezíravý, nikoliv nepřátelský. Možná se mýlím, možná ne.
Příspěvky odtud jednak přesunout nemůžu, jednak tady nevadí.
ondrejjj
Profil
Jsem podezíravý, nikoliv nepřátelský. Možná se mýlím, možná ne.
Příspěvky odtud jednak přesunout nemůžu, jednak tady nevadí.



Dobra tedy, preji Ti kazdopadne hezky den.

S pozdravem Ondrej

0