« 1 2 »
Autor Zpráva
Honzin123
Potřebuji vybrat spolehlivý hosting. Chci, aby podporoval několik subdomén, PHP5 a několik SQL databází. Představuji si, že by to měl být hosting, který nemá přetížené servery velkým množstvím uživatelů.
Rozhoduji se mezi savana.cz, armin.sk, flyweb.cz, ale docela mě zaujal také svethostingu.cz. Máte někdo zkušenost s některými z nich? Můžete mi doporučit nebo naopak před někým varovat? Nebo víte o jiném spolehlivém hostingu?
Co se týče velikosti prostoru, tak by to mělo být minimálně 2 GB.
Gekon
Honzin123
Já mám zkušenosti s arminem, veskrze kladné.
tino4
Takze:
savana.cz - nie je az taka rychlama dost vela ludi co tam hostuje ale je dost draha ;(
armin.sk (tu temu som zalozil ja) tak si ju kukni (armin je velmi dobry na Student hosting)
flyweb.cz ma dost drahu ponuku a ma 25servrov ale sa mi zda ze tam je aj upload server www.flyshare.cz takze bacha ...
svethostingu.cz nepoznam :)

dufam ze som pomohol
djlj
Hosting subreg.cz
sa mi zda ze tam je aj upload server www.flyshare.cz takze bacha
No a?
Honzin123
Určitě mě ty příspěvky pomohly. Takže nyní jsem již vyloučil savana.cz, ale taky flyweb.cz.
Co se týče toho armin.sk, tak vím, že se tu o tomto hostingu hodně mluvilo, sice veskrze kladně, ale právě jako o studentském hostingu, což není můj případ a pak mám trochu obavy, že když byl tento hosting tolik diskutovaný, bude mít asi hodně uživatelů, což by mohlo mít v budoucnu vliv na jeho rychost a spolehlivost, podobně, jako tomu je nyní u banan.cz. Banáni taky v minulosti nalákali hodně uživatelů a nyní jsou u banánů problémy s ryhclostí a především odezvami SQL serveru.

Takže se nyný rozhoduji mezi armin.sk a svethostingu.cz.
Mastodont
Podívej se ještě na

http://www.web4ce.cz/cz/webhosting/cenik_hostingu.html

Více databází (ovšem s jedním účtem), PERL a další vyfikundace, cena solidní ... názory na ně tady najdeš. Je to ale menší firma a podle kyblsoftu je dostupnost pod 99,7 %.

----
Editace Mistrem: Úprava odkazu.
Nobelicek
Hosting netzona.cz
Jukni se jeste k nam na www.netzona.cz kde mame ted zajimave akce. Co se tyce dostupnosti, monitorujen as 24 hodin denne siux.
Nobelicek
Hosting netzona.cz
podle kyblsoftu je dostupnost pod 99,7 %.

Podle kyblsoftem bych se moc neohanel. Jejich mereni je na backoru :)
tino4
djlj
no a ?
no predstav si ze by rapidshare ponukal hosting ... to by bol nanic hosting .... ]
1) neoplatil by sa im
2) maju pretazene servre

...
djlj neboj ja viem ako su zatazene servre flywebu ked tam pracuje moj bratranec ;-)
armin
Hosting armin.sk
Honzin123: Hosting a provoz serveru neprovozuji jako "zalibu popri zamestnani", ale zivim se tim. Sam si pro sebe hostuji sve vlastni projekty a priorita c. 1 je aby vse fungovalo a hw komponenty meli dostatecnou rezervu i ve spicce, protoze je to de fakto vizitka me prace a prezentace me prace. Klienty urcite nelakam ve stylu ze nabizim 10gb mista za 25,- Kc mesicne, spis naopak, jsem "drahy". Proc? Protoze jinak nelze zabezpecit dostatecnou vykonnostni rezervu i ve spicce. Nenabizim veci ve stylu 1 ucet s 1gb mistem a lze si tam uhostovat i 20 domen. Ne, toto neni styl ktery preferuji. Od toho jsou tady jine spolecnosti.
Kazdopadne si projed weby i jinych spolecnosti, nech si vse rozlezet v hlave a urcite si vyberes spolecnost a tarif ktery bude po kazde strance splnovat tve pozadavky.

tino4: Ja len podotknem ze hosting != 1 server (znamienko != znamena "nerovna sa"). Alebo ty si myslis ze konkretne teraz "With 200 Gigabit/s of Internet connectivity and 4 Petabytes of storage,..." sa jedna o jeden obrovsky server rozmerov 80x60x10 metrov a ak by rapidshare ponukal hosting, tak len na tomto jednom stroji, pretoze nic ineho nemaju? :)
tino4
armin
armin hosting ponukas dobry rozmyslam o tebe ale obcas mas naozaj blbe otazky
Railbot
Mám dobré zkušenosti se svethostingu.cz
armin
Hosting armin.sk
tino4: no predstav si ze by rapidshare ponukal hosting ... to by bol nanic hosting .... ]
No predstav si, ze tym formule 1 - BMW-Sauber - prezentujuci vysledok prace spickovych inzinierov a vyvojarov z BMW by sa podielal na vyrobe obycajnych automobilov. To by bola nanic automobilka.
djlj
Hosting subreg.cz
tino4
Ano, občas možná má armin blbe otazky, ale toto není ten případ. Kdyby rapidshare poskytovalo hosting, tak já osobně bych se u něj nebál hostovat, protože vím, že mají spousty serverů s tím, co provozují teď, a tím pádem i spousty zkušeností.
Railbot
tino4
Kde jsi vzal, ze rapidshare ma pretizene servery? Vzdyt to jede stale na maximum. Jina je pokud odtamtud stahujes jako socka pres free, to vis, ze to je tezce omezene ;)
tino4
dva servre ma zatazene na 70% (rapidshare)
djlj
Hosting subreg.cz
tino4
Apríla je až za 4 měsíce…
armin
Hosting armin.sk
djlj: 10000/10 :))
tino4: server != konektivita
tino4
tino4: server != konektivita .....
Tak to vie kazdy !!
banancz
Hosting banan.cz
podmínky splnuje i www.banan.cz , pokud chcete nabídnu testovací hosting a doménu , napiste na kaluza@banan.cz
jirifogl
Hosting flyweb.cz
Koukám, že Flyshare spustilo pěknou debatu :-)

Takže abych se k tomu vyjádřil, Flyshare.cz skutečně běží u nás, je to sesterská služba webhostingu Flyweb.cz, ale provozovaná na samostatných serverech, s Flywebem ji spojuje pouze to, že ji vytvořili ti samí lidé. Na spolehlivost serverů určených pro webhosting v rámci služby Flyweb.cz tedy Flyshare.cz nemá (ani nemůže) mít žádný vliv.
jirifogl
Hosting flyweb.cz
Ještě bych k našim službám doplnil, že už nějaký čas není pravda našich 25 serverů, v poslední době jsme zapojovali řadu nových, takže dnes jich je 38, mimo jiné nový výkonný server pro MySQL 4, nový výkonný server pro MySQL 5 a několik nových serverů pro běžný webhosting s PHP4, PHP5 a Ruby on Rails.

tino4
ja viem ako su zatazene servre flywebu ked tam pracuje moj bratranec ;-)

Skutečně by mě zajímalo, kdo je ten Váš bratranec, protože opravdu nevím o tom, že by kdokoli z mých kolegů měl příbuzné na Slovensku. Nešíříte tady tak trošku nepravdy?
tino4
jirifogl
no dovol ! nie ! mozno teraz uz nie su zatazene ale ked ste mali menej servrov boli ...
jirifogl
Hosting flyweb.cz
tino4
Je pravda, že jsme určitou dobu měli problém s vysokou zátěží na MySQL 4 serveru, to ale nikdy nebylo žádné tajemství. Tyto potíže jsou již vyřešeny, problémový server byl nahrazen novým strojem s několikanásobně vyšším výkonem a navíc jsme nasadili nový obdobně výkonný server pro MySQL 5.

S těmi nepravdami jsem ale měl na mysli spíš Vaše sdělení, že jste takový "skoro-Flyweb-insider". Tedy to, že u nás pracuje Váš bratranec.

Mé otázce, kdo tím brantrancem má být, jste se vyhnul, proto se Vás zeptám znovu a přímo:

Kdo z lidí, kteří pracují pro Flyweb.cz, je Váš bratranec?

Promiňte, pokud Vám ta otázka připadá příliš osobní, ale ptát se na to musím, zatím jsem totiž nabyl dojmu, že se pouze snažíte vypadat důležitěji a informovaněji, než ve skutečnosti jste. V tomto dojmu jsem se jen utvrdil, když jsem se kolegů pro jistotu přeptal - nikdo netuší, kdo jste.
tino4
jirifogl
Som rad ze uz ste vyriesili tie problemy.No prepacte ale nie som podrazak ze sem napisem jeho kontakt,e-mail,icq,jabber,meno a preizviesko takze je mi to luto ale tieto informacie vam nemozem poskytnut !
curdto
tino4
Ono by sem možná stačilo napsat jen příjmení.
tino4
Este k flyweb.cz vyberam si novy hosting a mozno pojdem na fly web ale toto som sa na stranke nedozvedel:

1) ako vyzera administracia
2) dala by sa niaka zlava pre studenta ( s tym ze som tam nemal foremnu prezentaciu alebo e-shop)
3)ake opensource systemy podporujete (wordpress,rs2, atd...)

Dakujem
djlj
Hosting subreg.cz
tieto informacie vam nemozem poskytnut
V tom případě jsou věci, cos napsal, jen nepodložené bláboly :). Ať žije anonymní internet! ;)
xHire
tino4
Ty mi jsi ale hodně podivný člověk - zakládáš tu témata na zhodnocení hostingů, "všude" tvrdíš, že do toho konkrétního půjdeš. Pak přijdeš sem, začneš na flyweb.cz házet špínu a vážně ze sebe děláš "náramně informovaného". Když ale přijde na důkazy, žádné nemáš, oháníš se cizím "soukromím", a dokonce tvrdíš, že k flywebu možná půjdeš. A ještě kladeš otázky (a chceš uhádat na fóru slevu...)! :-D Sorry, jestli to vyznělo nějak špatně, ale na jednu stranu se ti musím tady od počítače nahlas smát, na druhou stranu si o tobě myslím svoje... Měl bys asi prvně myslet, a pak psát... Vypadá to pak totiž náramně podivně.
armin
Hosting armin.sk
xHire + jirifogl: je zcela zbytecne se vzrusovat nad prispevky uzivatele tino4. Proc? Protoze nevi sam co chce, nevi ani co pise, protireci si. Treba:
1) rapidshare ma vytizene 2 servery na 70%. To je hodne dementni hlaska. Mozna ve tride s tou hlaskou udela dojem na spoluzaky pred hodinou malovani, ze jak je tezce IN a rozumi tomu... A tech 70% je co? Konektivita? Ram? Disky? Procesor? Vykon Odber ze zdroje? A je to kdy? Rano? Na obed? Vecer? Nebo v rapidshare ti pracuje dalsi imaginarni bratranec? :)

2) pokud ti mily tino4 pracuje u flyweb bratranec, tak zkus pres nej zjistit jak vypada administrace u flywebu. Nezda se ti tvuj dotaz "1) ako vyzera administracia" tak trosku zcestny, dementni,... a jen tak zcela nahodou neprotirecis si?

3) otazka "3)ake opensource systemy podporujete (wordpress,rs2, atd...)" pouze vypovida o tve neznalosti. Zkus se jit zeptat na cerpaci stanici zda si muzes natankovat palivo do automobilu ktere je vyrobeno v roce 2000, a ze zda je mozne u jejich cerpaci stanice natankovat i do automobilu vyrobeneho v roce 2002. Prijde ti to jako dementni otazka? Ano, je to dementni otazka.
« 1 2 »
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0