Autor Zpráva
Tomik
Profil
Dobrý den,
potřeboval bych poradit s hostingem. Sám hostuji na TOJEONO.CZ, jsem nadmíru spokojen, ale není to nejlevnější hosting a nyní dělám web pro jedno menší divadlo, které chce hosting levný. Chtěl bych tedy doporučit nějaký
1) levný :)
2) spolehlivý
3) není potřeba žádná spešl podpora, ani php, ani mysql ani mod_rewrite

Uvažuji o PIPNI.CZ, ale to je sice dost levné, ale zase poruchové.

To Lišák: Né, banána opravdu nechci :)
Martin Kuželka
Profil
Kolik potřebuješ prostoru?
ronnie
Profil
A co znamená levný hosting?
ZIMINIX
Profil
Možností je více. Jde o to kolik potřebuješ prostoru a jaké doplňky(např. SMTP). Můžeš se podívat třeba na Savana.cz nebo zkus ProFiTux.cz či třeba WebDum.com. Jestli ti to nevyhovuje, tak napiš, hostingů je spousta a já jich znám celkem dost.
thingwath
Profil
Já mám třeba stránky u monty.cz, protože stojí celkem málo (podle mého názoru), má co potřebuji, pokud mohu soudit, tak běží spolehlivě a za hlavní beru bezproblémovou komunikaci s velením. Ale vím já, jestli je právě tohle to pravé...
Logging
Profil
zaplat si u www.psisco.com za 200kc ( na rok ) domenu .net, .info, .com a k tomu hosting u nich zdarma ( 100mb, php, mysql ) teda pokud by ti stacilo 100mb
Jeggy
Profil *
Levný hosting nabízí také třeba www.onebit.cz - není sice zadarmo jak psal Logging, ale mají i nějaký úplně základní program, což by pro tento účel mohlo stačit...
Yuhů
Profil
poznámka moderátora: vyjadřujte se prosím v částkách. Tomik chtěl, aby to bylo laciné, tak prosím při doporučení uveďte, zda to stojí dvacku nebo stovku ročně.
IchTools
Profil *
B A N A N . CZ

3GB za 75KČ

ale sezenes i velvější ale s velmi menším prostorem
habendorf
Profil
Mein Gott, schon wieder! Neeeeiiiiin!
ronnie
Profil
O ****** raději nemluvím, ale o PSISCU bych neuvažoval. Měl jsem tam asi měsíc freehosting a nebyl jsem spokojen. Technická podpora byla výborná, ale stránky co chvíli nefungovaly nebo běžely hodně pomalu. Vřele moho doporučit cesky-hosting.cz. V každém směru.
Antibanan
Profil *
Doporučuji www.interhosting.cz , má dobré reference, velkou nabídku služeb nízké ceny za kvalitní služby.
Matej Kloubek
Profil *
Zkus se podívat na http://www.jakpsatweb.cz/katalog/hosting-php.html. Je to jednoduchý jasný přehled.
Reg
Profil
Nebo třeba skus tohle, to je levný a bezproblémový a asi i známý.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0