« 1 2 3 4 5 6 »
Autor Zpráva
Bajda
Profil
Vymáhat od I.? Proč? Stávajícím majitelem Gigahostingu bude někdo nový, což ale já, jakožto spotřebitel můžu považovat za ukradený.
Zaplatil jsem služby Gigahostingu, a od Gigahostingu je tedy budu požadovat zpět, respektive částku, která k tomu náleží.

(jméno zkráceno moderátorem Y., 2018)
Bajda
Profil
Jinak souhlasím tady se všema, kteří říkají, že dokaď nebudou data na FTP, nemám proč se radovat.
Z těch všech slibů od koho koliv už mám opravdu dost..
GigaHosting
Profil
Tahle diskuse zacina byt jen o dohadovani se ..

Z me strany je delano maximum pro to, abychom mohli i stavajicim zakaznikum posktnout kvalitni sluzby ..

Presne tak .. co se tyka "rozsahu netzony" statistika ukazuje pouze domeny hostovane na ns.netzona.cz

Co se tyka kompenzace, urcite bude nejaka k dispozici, vse je v jednani, data k dispozici budou ..

K dalsim vecem se nebudu vyjadrovat,

Pouze k tomu ze reklamace webhostingu je mozna na onom e-mailu reklamace@gigahosting.cz kde pochopitelne reklamaci schvalime a bude Vam navracena castka za webhosting, nechapu proc o toto zadate ve foru a ne na e-mailu.

Pozornemu ctenari jiste neuslo ze se to tu strahava v totalni flame, kdy jeden obhajuje VShosting, druhy Gigahosting (tech je drtiva mensina) a treti Netzonu a dalsi ma zase neco proti netzone nebo proti VShostingu ..

Kazda firma ma sve dobre i spatne stranky, rozebirat ale neobjektivne jejich "kvality" nebo "nekvality" paklize jiz nemate webhosting od Netzony nebo pro zmenu serverhousing od VShosting je naprosto zcestne .. Jak muzete posuzovat jaky ma serverhousing VShosting ? Podle diskusnich for ? Hostuje u nich server a pak o nich muzete neco psat, stejne tak s webhostingem u Netzona.

VShosting nabizi kvalitni dedikovane servery aktualne v kvalitnim telehouse v TTC .. Vzhledem k tomu, ze jsem u nich "hostoval" nedovolil bych si na ne "plivat".. Nechapu jak nekdo muze posuzovat bez toho aniz by mel osobni zkusenost :)
Bajda
Profil
Pouze k tomu ze reklamace webhostingu je mozna na onom e-mailu reklamace@gigahosting.cz kde pochopitelne reklamaci schvalime a bude Vam navracena castka za webhosting, nechapu proc o toto zadate ve foru a ne na e-mailu.

Vzhledem k tomu, že na emaily nereagujete, tak nemáme jinou možnost..
V pohodě, v klidu, však je času dost. Ten "týden" nedostupnosti už nikoho "nezabije".
Fiola
Profil
Pouze k tomu ze reklamace webhostingu je mozna na onom e-mailu reklamace@gigahosting.cz kde pochopitelne reklamaci schvalime a bude Vam navracena castka za webhosting, nechapu proc o toto zadate ve foru a ne na e-mailu.

Vzhledem k tomu, že na emaily nereagujete, tak nemáme jinou možnost..
V pohodě, v klidu, však je času dost. Ten "týden" nedostupnosti už nikoho "nezabije".


Asi tak, od začátku vystupuji pouze proti Gigahostingu. IMHO: na ten email reklamace jsem již žádal o navrácení peněz... sakra - ale copak? Nikdo neodpověděl? ...

To, že je vše v jednání mě neuspokojuje. Neboť jsem přišel o hromadu lidí ... a může za to gigahosting. Tak to prostě je. Vy garantujete - nesplnili jste... přesně jak říkal Bajda.

Ach, jak je mi to tak líto ... mám chuť vážně něco udělat :)...

Sakrament:
Mě je to jedno kolik mají techniků. Jestli 20. nebudu mít data, podávám žalobu ...
Nobelicek
Hosting netzona.cz
Profil
Dobry den,

rad bych se vyjadril k nekterym nepravdivym informacim zde uvedenych o netzone.

1) Pan I. provozuje Gigahosting.cz jako fyzicka osoba. Coz znamena ze veskerou zodpovednost za gigahosting nese on jako fyzicka osoba nikoli netzona.cz. Je to zakon. Pokud by byla pan I. Gigahosting s.r.o. a my bychom odkoupili tuto spolecnost, pote jdou veskere pohledavky a reklamace na nasi hlavu.

2) Hostovani 151 domen dle ns1.netzona.cz neni zcela presne. Jen pro informaci. Mnoho klientu ma sva vlastni NS at u forpsi nebo jinde. Velka cast klientu vyuzivaji nasich jinych hostingovych sluzeb v jinych cenovych relacich nez jsou uvedeny na www strankach. Webhosting nas nezivi, jen se ho snazime kvalitne provozovat. Muzete si vsimnout, ze mnoho klientu z gigahostingu k nam po jeho vypadku 1.ledna preslo zcela dobrovolne. Mame mnoho klientu, kteri jsou se sluzbami a jejich dostupnosti spokojeni. Pokud budete mit jakykoli dotaz, muzete me primo kontaktovat na telefonim cisle 739 312 321, nebo na emailu capousek@netzona.cz a overte si pravdivost informaci, nebo jejich vaho, nez ji nekde zverejnite a poskodite tim spolecnost, ktera se snazi Vam v neposledni rade pomoct.

S pozdravem

Antonin Capousek

— Moderátor (Ch): Opraven překlep v názvu společnosti. —
(jméno zkráceno moderátorem Y., 2018)
Fiola
Profil
a overte si pravdivost informaci, nebo jejich vaho, nez ji nekde zverejnite a poskodite tim spolecnost, ktera se snazi Vam v neposledni rade pomoct.

Říkám, že dnešní telefon s vámi mě příjemně překvapil a naprosto vám věřím :)... s těmi doménami je to přesné, já mám třeba doménu právě u forpsi NS... :)...

Takže měl gigahosting více méně pravdu, začíná tu být pěknej flame :)... ale zase na druhou stranu, bez tohoto fóra bych se nikdy nic nedozvěděl, no :).
GigaHosting
Profil
To "Fiola"

Dobry vecer,

data budou .. vzdyt se to tady celou dobu resi ..
Šandy
Profil
Tak když tady pane I. reagujete, snad mi odpovíte kdy budou data pro SEDES s.r.o. Mám už asi 3x slíbeno že "budou do večera", nebo "za půl hodiny se ozvu s řešením" atd. A stále nevím nic. FTP nejede, na žádný můj email nepřišla odpověd, tak snad tady.

(jméno zkráceno moderátorem Y., 2018)
Fiola
Profil
Tak když tady pane I. reagujete, snad mi odpovíte kdy budou data pro SEDES s.r.o. Mám už asi 3x slíbeno že "budou do večera", nebo "za půl hodiny se ozvu s řešením" atd. A stále nevím nic. FTP nejede, na žádný můj email nepřišla odpověd, tak snad tady.

Pročti si tento thread na 4té stránce. Najdeš tam kontakt, kde ti vše vysvětlí, jak to je DOOPRAVDY :).
Šandy
Profil
Jojo, četl sem to, zitra naposled zkusím pana I, a uvidí se. Měl sem tam 3 weby. Jeden sem bez jakýchkoli dat (jen s mojí zálohou databáze z června) obnovil na jiném hostingu. Druhý dělám teď, taky jinde, a taky bez dat, naštěstí sem měl udělanou zálohu databáze v prosinci. A třetí web u nich někde pořád leží a nemám nic.
Fiola
Profil
Jojo, četl sem to, zitra naposled zkusím pana I, a uvidí se. Měl sem tam 3 weby. Jeden sem bez jakýchkoli dat (jen s mojí zálohou databáze z června) obnovil na jiném hostingu. Druhý dělám teď, taky jinde, a taky bez dat, naštěstí sem měl udělanou zálohu databáze v prosinci. A třetí web u nich někde pořád leží a nemám nic.

Jsme na tom stejně. Vydrž. Mělo by se to obnovit. Jak jsem psal, věřím Netzoně...
qeuchspack
Profil
Zítra ... vlastně už dneska nemá cenu pana I. nijak "zkoušet", jelikož mu z Gigahostingu patří jen ten název a to kdo ví jestli. Vše převzala Netzona.cz a pokud si to chcete s panem I. vyříkat, je to už v podstatě off-topic, protože s řešením situace již nemá nic společného. Doporučoval bych, abysme to v tuto chvíli trochu zklidnili a počkali na svá data. Možná by bylo vhodné, aby pro uklidnění potvrdil i někdo z VSHostingu, že data jsou již skutečně uvolněna a putují tam kam mají a nikoli do věčných lovišť.

(jméno zkráceno moderátorem Y., 2018)
Fiola
Profil
Zítra ... vlastně už dneska nemá cenu pana I. nijak "zkoušet", jelikož mu z Gigahostingu patří jen ten název a to kdo ví jestli. Vše převzala Netzona.cz a pokud si to chcete s panem I. vyříkat, je to už v podstatě off-topic, protože s řešením situace již nemá nic společného. Doporučoval bych, abysme to v tuto chvíli trochu zklidnili a počkali na svá data. Možná by bylo vhodné, aby pro uklidnění potvrdil i někdo z VSHostingu, že data jsou již skutečně uvolněna a putují tam kam mají a nikoli do věčných lovišť.

Víš ale to není tak pravda. Podle všeho Netzona nepřevzala po panu I. pohledávky - což je právě ono vrácení peněz :)... takže urgovat pana I. budu stejně...

(jméno zkráceno moderátorem Y., 2018)
qeuchspack
Profil
Fiola

Jasně, přeplatky zůstávají na panu I., vždyť to sám prohlásil. Měl jsem na mysli datovou záležitost.

(jméno zkráceno moderátorem Y., 2018)
Nobelicek
Hosting netzona.cz
Profil
potvrdil i někdo z VSHostingu, že data jsou již skutečně uvolněna a putují tam kam mají a nikoli do věčných lovišť.

Data jeste uvolnena nejsou. Probihaji stale jednani. O vysledku Vas vca budeme informovat.

S pozdravem

Antonin Capousek
Nobelicek
Hosting netzona.cz
Profil
Dobry den,

snazili jsme se vsemi moznymi prostredky se tomuto reseni vyhnout, ale ze strany pana I. doslo k uplnemu uzavreni vsech komunikacnich kanalu (nezvedani telefonu a dalsi pokusy pana I. kontaktovat nebyli uspesne). Musime, ac neradi, odstoupit od spoluprace s panem I. a s gigahosting.cz. Prijde mi spis, jako by diky nam chtel pan I. ziskat cas a uklidnit rozcilene klienty, coz se mu evidentne povedlo.

www.netzona.cz/data/tiskove_prohlaseni_odstoupeni.pdf

Antonin Capousek
Netzona.cz

(jméno zkráceno moderátorem Y., 2018)
Dero
Profil
Nobelicek: Stála by za opravu nechtěná hrubka: "rozhodly" -> "rozhodli".

Jinak mne mrzí, že se situace vyvinula tímto způsobem. Vaše jednání, co jsem alespoň z těch útržků rozhovorů, které jsme spolu vedli, pochytil, je vždy přímé a otevřené. Jen tak dál.
Mastodont
Profil
a ještě .. nedodržel dohodnuté podmínky ...
GigaHosting
Profil
Dobry den,

Situace vyjedavani je ve stavu kdy probehla uspesne.. Klientska data obnovena budou..
Gekon
Profil
GigaHosting
Situace vyjebavani je ve stavu kdy probehla uspesne.. Klientska data obnovena budou..

Takhle je to dle mého názoru blíže realitě.
qeuchspack
Profil
A víte, že už Vám nevěřím ani slovo ? To co jste mi psal byla taky bouda, ověřil jsem si to (neveřejně, jak ste si přál)... a nebo už se k Vám nikdo nechce znát. Každopádně jednejte, jednejte ....
Mastodont
Profil
Klientska data obnovena budou.. na svatého Dyndy?
Gekon
Profil
Mastodont
30. února, údajně.
GigaHosting
Profil
Ted je tato diskuse totalne precpana ruznymi nepravdivymi informacemi ..
qeuchspack
Profil
Nechť Váš partner ve vyjednávání sem tedy umístí nějakou pravdivou informaci.
GigaHosting
Profil
Zitra ma dojit k podpisu smlouvy .. a tudiz po podpisu smlouvy zde budou uvedeny konkretni udaje ..
Bajlo
Profil
GigaHosting
Ted je tato diskuse totalne precpana ruznymi nepravdivymi informacemi ..

ne jenom ted ale od zacatku! a ty nepravdive informace jsou jenom od Vas ;)
djlj
Hosting subreg.cz
Profil
Stála by za opravu nechtěná hrubka: "rozhodly" -> "rozhodli".
A možná i ta v nadpisu: „klienteli“ -> „klientely“. :)
Bajda
Profil
Rozhodně myslím, že prostě i ta gramatika vypovídá za vše.
Aspoň máme ponaučení, že přeci jen ty "dražší" webhostingy asi "budou" kvalitnější..
« 1 2 3 4 5 6 »
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0