« 1 2 3 4 5 6 »
Autor Zpráva
Nobelicek
Hosting netzona.cz
Profil
Omlouvam se za pravopisne chyby. Psal jsem prispevek ve velkem rozcileni a ani sem si ho po sobe neprecetl. Jakmile se vratim do kancelare ze serverovny, ihned sjednam napravu.

Antonin Capousek
Fiola
Profil
Teď nemluvím na Netzonu.cz, ale na pana I. nebo-li Gigahosting.

Běžte pane I. bez pardonu doprdele! Nejdřív 20. ledna, potom 20. února? Nejdříve to vypadá, že se to konečně řeší a zase nic? Sakra doprčic. Já na vás vážně podávám žalobu! Projednával jsem to s právníkem a ty data prostě chci a taky uhradit škodu, kterou jste mi způsobil... buď se hodně rychle zamyslete, nebo se opravdu neudržím.

Takové vyjebávání s klienty! Kde jste to viděl? Ty data mají cenu několik sta tisíců (z mé strany). Chci je HNED! Tedy do 17. ledna 20:00 na svém serveru, jestli to nebude, tak budete mít opravdu problémy pane I. A veřejně vám tady vyhrožuju! Protože, jak vy ke mě - tak já k vám ...

Už je mi jedno, kdo co říká. Omlouvám se tímto moderátorům, vážně se takto normálně nechovám. Snažím se vystupovat příjemně, ale TOHLE SE UŽ SAKRA NEDA VYDRZET.

Bajlo
Omlouvám se i tobě, že jsem ti nevěřil. Jsem naivní magor, který jenom skočil na špek někomu tak drzýmu. A věřte, že budu pana I. moooc medializovat ... už teď se po několika serverech jeho jméno prohání v novinkách nejvýznamnějších vývojářských serverů, poněvadž ty chápou náš výpadek a snaží se nám pomoci.

Pan I.:
A bude hůř! Pro vás! Jestli ty DATA vážně nedostanu, tak to někdo schytat musí. A z této strany máte na tom zodpovědnost vy.

A nechci od vás číst nepravdivé informace typu: "vždyt se to řeší". NIC SE NERESI, jste jenom PODVODNIK.

(jméno zkráceno moderátorem Y., 2018)
GigaHosting
Profil
Dobry vecer,

data budou zitra .. datum 20. unora je datum jen tak placnute do vetru .. vubec nevim od koho, nejedna se o zadnou oficialni informaci.

Pekny vecer
Fiola
Profil
data budou zitra

Děkuji vám, v tomto případě, jestli vážně budou zítra, tak budu klidný a rád si je k sobě stáhnu do bezpečí ...

Mějte nádherný večer... (očekávám, že zítra večer budu mít nádherný večer já, pokud nedejbože ne - víte co vás čeká)...
qeuchspack
Profil
Zitra ma dojit k podpisu smlouvy .. a tudiz po podpisu smlouvy zde budou uvedeny konkretni udaje ..
Tak to se snažte mě zítra potěšit a příště zvedejte svým obchodním partnerům telefony, je to slušnost. Jak jsem uviděl to odstoupení Netzony, konzultoval jsem ************************************ ale možná si to ještě rozmyslím, nahraju to na disketu a spálím.

V mém případě lze jen těžko hodnotu dat vyčíslit penězi a stejně tak ztráty vniklé výpadkem, způsobeným nedodržením smluvní povinnosti naše data zálohovat a v případě výpadku je i obnovit, takže Vás momentálně žalovat nemínim, ale mám pouze připraveno několik kroků namířených proti ***************. O tom zda je budu realizovat rozhodujete jen Vy. Tím však nemám na mysli Vaše slova, ale pouze a jedině Vaše činy.

K té medializaci mohu dodat, že ve snaze přesvědčit kohokoliv k čemukoliv, co by navrátilo naše data jsme obeslali desítky známých a ti zase své známé a mnohokrát se stalo, že už byli kontaktování známými jiných známých, nebo o situaci minimálně věděli. Tato diskuse je také velice populární. Takže na poli IT se můžete považovat za celebritu.

****** jelikož jsem si to rozmyslel, nemusí to tu již být, qeuchspack
Nobelicek
Hosting netzona.cz
Profil
Tak to se snažte mě zítra potěšit a příště zvedejte svým obchodním partnerům telefony

Jen bych chtel informovat, ze jednani s Netzona.Cz zadna neprobihaji. Pan I. asi tentokrat taha za nos jinou spolecnost.

Antonin Capousek

(jméno zkráceno moderátorem Y., 2018)
Bajda
Profil
Fiola - zítra v osm dej vědět jak to dopadlo. Já prostě nevěřím, že ty data dostaneš.
A pokud jo, asi taky začnu vyhrožovat. Hold někdy to je asi fakt to jediný, co platí. Uvidíme.
Každopádně ti přeju, aby jsi data získal zpět :)

Snad je někdy uvidím i já.
Bajlo
Profil
navrhuji vsem deadline na 17. ledna 2008 o 20:00 (tedy zitra) a pak at konaji! tech lzi jiz bylo dost!

Gekon: Odstraněno tučné písmo.
Šandy
Profil
Zítra budu tedy opět volat pana I a sem zvědav co se dovím.
Fiola
Profil
Poprvé za celou dobu, co jsem u gigahostingu jsem mluvil s panem I. Kontaktoval mě před malou chvílí a mluvil jsem s ním tedy o celém problémů. Fakt jsem byl překvapen.

Nevím, čemu mám věřit, ale jestliže vážně mohou být ty data brzy obnovena, a pan I. mě tímto způsobem telefonickým sám zkontaktoval. Tak v podstatě nemám nyní důvod opět nevěřit, ale na druhou stranu, zdejší reference na fóru jsou jaksi kontraproduktivní :) což zcela vlastně chápu.

Pokusil jsem se podívat na celý případ ještě z jiného úhlu... vyšlo mi jediné.

Jestliže data zítra dostanu, pak změním totálně názor na celou věc. S panem I. jsem si popovídal o celém problému a pokud ty data zítra budou, uvěřím, že je to ok a veřejně se panu I. omluvím za všechny mé výpady vůči němu.

Navrhuji, aby se diskuze uklidnila až do zítřka, kdy vyřkneme ortel ... :) Co vy na to?

Gekon: Odstraněno tučné písmo.
(jméno I. zkráceno moderátorem Y., 2018)
Bajda
Profil
Ano, souhlasím, ale stejně tomu nevěřím.
Přeci, kdyby data byly, jsou už přinejmenším 360 hodin tam kde mají být.
Zítra v 20.00 uvidíme.
Fiola
Profil
Ano, souhlasím, ale stejně tomu nevěřím.
Přeci, kdyby data byly, jsou už přinejmenším 360 hodin tam kde mají být.


Četl jsi to? Pan I. a ani nikdo jiný k datům právně nemůže, pokud není zaplacený dluh na stranu VShostingu přeci :)...

Tak proto to nemůže být... pokud ale mi pan I. řekl, že se snaží tento dluh nějakým způsobem vyřešit a hlavně mi řekl, že má opravdu moc lidí se stejným problémem jako jsem já nebo ty - a zároven se je snaží kontaktovat a řešit to s nimi tak to chápu. Ještě ke všemu když je na tuto věc nyní sám :).

(jméno zkráceno moderátorem Y., 2018)
Bajlo
Profil
Četl jsi to? Pan I. a ani nikdo jiný k datům právně nemůže, pokud není zaplacený dluh na stranu VShostingu přeci :)...

Tak proto to nemůže být... pokud ale mi pan I. řekl, že se snaží tento dluh nějakým způsobem vyřešit a hlavně mi řekl, že má opravdu moc lidí se stejným problémem jako jsem já nebo ty - a zároven se je snaží kontaktovat a řešit to s nimi tak to chápu. Ještě ke všemu když je na tuto věc nyní sám :).


to je sice hezky (ak je to pravda) avsak kdo za to vsechno muze ? kdo neplatil ? kdo klamal ? kdo si neplnil to, co podle smlouvy plnit mal ? I.! a tedka samozrejme nakeca cokoliv aby se z toho vseho vyhrabal - ale za to vsechno si muze sam.

(jméno zkráceno moderátorem Y., 2018)
Dero
Profil
Pokud můžete, zdržte se prosím komentářů nejméně do zítřejší dvacáté hodiny, a poté se podělte se svými zkušenostmi. Vaše příspěvky v tuto chvíli mají nulovou informační hodnotu. Pokud i přesto bude toto vlákno narůstat zbytečnými zprávami, budu jej nucen uzamknout.
Fiola
Profil
a tedka samozrejme nakeca cokoliv aby se z toho vseho vyhrabal - ale za to vsechno si muze sam

Ano to sice může. Ale koukal jsi na to také z druhé strany? Něco mě přesvědčilo v jeho hlase, když jsme spolu mluvili, abych se taky podíval na celou věc z druhé strany. On jakožto jednatel může dělat co? - Ubezpečovat lidi, že už to bude, že už to bude... Protože třeba nic dělat jiného nemůže.

Kdo neplatil? I.. Kdo klamal? I.. Kdo neplnil podle smlouvy co podle smlouvy plnit měl - I.! - souhlasím, souhlasím! A myslím, že i sám pan I. s tímto bude souhlasit. Ale jak říkám, pořád mi nejde do hlavy, že se do něj pouští i druhé strany - ale pan I. ne.

Bajlo prosím, zkus to ještě jednou trochu převážit a rozmyslet. Představ si, že budeš mít hosting a najednou se něco stane... něco, co třeba nemůžeš jenom tak říct na internetu nebo do mobilu. A ten problém je takový, že se stalo tohle.

Na začátku jsem řekl, že jestliže ze strany pana I. zjistím náznak toho, že by mi chtěl pomoci, tak po splnění jeho slibů mu uvěřím. Toto stále trvá a já v to doufám, že to vyjde.

Samozřejmě, že pan I. "nakeca cokoliv", ty bys to nedělal? ... Když ti nic jiného nezbývá? Důležité je to, že se třeba vážně něco děje a řeší. A ačkoliv předpokládáme na základě selhání gigahostingu.cz, že za to všechno může pan I., není ještě někde třeba něco jiného? :)...

Víš co, říká se, že každý není bez viny. Samozřejmě nemluvím o nás dvou - máme podobný případ. Ty nemáš data, já nemám data. Oba se rozčilujeme, ale na základě našich faktů, které nás ovšem ovlivnili ze strany dalších uživatelů, které třeba píšou vážně nesmysly...

Nevím... jenom Bajlo, prosím, zkusme se vážně v tomhle uklidnit a zítra uvidíme. Vše potřebuje čas a limit 20. ledna tu ještě stále jakoby visí ve vzduchu... Nemyslíš? :)


PS: omlouvám se moderátorovi. odeslal jsem tuto zprávu ve chvíli, kdy jste napsal váš příspěvek o tom, že nemají se dále psát další příspěvky. odvažuji se ovšem říci, že tento příspěvek na vysvětlenou bajlovi je na místě ... ale nebudu se zlobit za jeho smazání - je to na vás.

(jméno zkráceno moderátorem Y., 2018)
Fiola
Profil
DATA JSEM DOSTAL přímo od pana I. a proto se mění má pozice k celé věci. Jak jsem sliboval.

Tímto se omlouvám panu I. , společnosti Gigahosting.cz, ale především panu I., který měl opravdu jistě hodně starostí ale hlavně - uvěřil jsem mu a nezklamal mě! Dodržel své slovo a to já cením nejvíce. Takže pana I. v tomto případě obdivuji, že vůbec měl chuť nám ještě pomoci, když jsme na něho plivali... je fakt, že nejsme jediný ... ale pohlo se to.

Bajlo:
Mluvil jsem s panem I. i o tobě, říkal, že stačí když sem do fora napíšeš svůj web, který hostuješ u gigahostingu a on, že se ti ozve... data si můžeš převzít hned :)... teda alespon si to myslím... já to ted sosám :)...

Ostatní:
Pro ostatní platí prý to samé! :)

juchůůůů :)...

Prosím věřte mi! Pan I. v tom není nevinně, ale myslím, že udělal vše proto, aby nám mohl vyhovět ... jeho důvody chápu a neberu je jako výmluvy, že by se chtěl schovávat nebo tak podobně. Naopak vystupuje jako velice příjemný pán.

Toť z mé strany pro tuto chvíli vše :)... ozvu se, až budu mít všechny data sosnutý :)..

(jméno zkráceno moderátorem Y., 2018)
djlj
Hosting subreg.cz
Profil
Fiola
Je milé, jak někdo dokáže někoho tak skvěle přesvědčit — aby se mu ještě omlouval —, že třítýdenní výpadek je vlastně standard. Chudák chlapec, ten I., och, má to v životě tak těžké.

(jméno zkráceno moderátorem Y., 2018)
Fiola
Profil
Je milé, jak někdo dokáže někoho tak skvěle přesvědčit — aby se mu ještě omlouval —, že třítýdenní výpadek je vlastně standard. Chudák chlapec, ten I., och, má to v životě tak těžké.

Nikdo mě nepřesvědčoval. Já jsem se slušně omluvil I., za to, že jsem ho poslal - někam ... na základě toho se mi ale ozval. Takže jsem vlastně za to rád, že se nyní mohu omluvit.

Třítýdenní výpadek v pořádku není - ale po všech těch problémech, jsem rád, že data mám zpět - to je pro mě výhra. Protože pokud víš, a četl jsi celou diskuzi, tak víš, že to s těmi daty mohlo dopadnout špatně...

Jinak já se nenechám ovlivňovat, jsem jedním z lidí, který se nenechají. Alespon si to myslím a mohu tak tvrdit, neboť nějakou kompenzaci budu za výpadek požadovat stejně ...

Djlj: Přijde ti to málo? Víc udělat stejně nemůžeme... a dle mého omlouva na stranu pana I., když jsem ho slovně napadl je výměnou za data v pořádku.

(jméno zkráceno moderátorem Y., 2018)
Bajlo
Profil
Fiola
boze muj, ty to snad beres vsechno uplne obracene. jaka omluva za vymenu dat ? on ti je proste MUSEL poskytnout. jses fakt uplne naivnej, jeste se mu omlouvat.. on ti je dal jenom proto, zes mu hrozil zalobou (a soud by urcite prohral) - samozrejme, ze urobil vsechno proto, aby zadnej soud nebyl (vubec ne pro to, aby ti dal nejake tva data..) :)
takze to shrneme:
- I. ti spusobil DLOUHEJ vypadek webu,
- odohnal ti spoustu navstevniku (i potencialnich),
- poskodil dobre jmeno tve a tveho webu,
- okradl te o penize (a to nejem za hosting ale napr. telefon atd.),
- okradl te o spoustu casu (ten ti jiz NIKDO nevrati),
- klamal te, podvadel a vymlouval se,
- takmer ti znicil celej web (=data).
vysledkem hore uvedeneho je to, ze ses nakoniec TY omluvil JEMU.

z tohto se daji vyvodit dve veci:
- ty jses naivnej,
- I. umi pekne manipulovat s lidmi.

(jméno zkráceno moderátorem Y., 2018)
Fiola
Profil
z tohto se daji vyvodit dve veci:
- ty jses naivnej,
- I. umi pekne manipulovat s lidmi.


To je možný.

Ale I. se mi omluvil první.

Nicméně - s tebou ve všem souhlasím. Však já jsem neřekl, že nebudu chtít tohle všechno nějakým způsobem vykompenzovat. Na tom trvám. Jenom nemusím I. žalovat :), když mi to vysvětlil a ještě ke všemu, když splnil slovo, že to bylo dneska. Nikdo z vás mu nevěřil, já ano a svá data mám ...

Jinak s tebou souhlasím v těch všech bodech, až na ten telefon - on volal, ne já :).

IMHO: kdybys dal ten web, tak ty data máš taky :D...

(jméno zkráceno moderátorem Y., 2018)
Bajlo
Profil
Jinak s tebou souhlasím v těch všech bodech, až na ten telefon - on volal, ne já :).
byl to jenom priklad, ale mozna zes byl jeden z tech stastnejch a zadne dalsi penezni straty nemas :)

Ale I. se mi omluvil první.
on se ale mel za co! ty ne.

ja nerikam, zes ho mel na 100% zalovat ale jenom to, ze ses vubec nemel omlouvat - on spusobil skodu tobe, ne naopak. zrejme jsi az prilis velkej dobrak :) co je jedine I. stesti ;)

(jméno zkráceno moderátorem Y., 2018)
GigaHosting
Profil
Pan Fiola se omlouval za narazky, ktere zde psal, ne za to ze byl vypadek webhostingu .. Kazdopadne alespon slib byl dodrzen, data jsou pristupna a weby se presouvaji.. (je splnen i deadline zde v diskusi)
olin
Profil
to Fiola

Nikdo z vás mu nevěřil, já ano a svá data mám ...

To by ses divil, jak já mu věřil, když mi 13.1. odpověděl alespoň na některé z mých mailů. Jenže od té doby se mnou, bohužel, přestal komunikovat.


to GigaHosting

Proč namísto reakcí na nesmyslné tlachání zde na fóru nevěnujete raději čas odpovědím na maily, ke kterým jsme byli Vámi vyzýváni?
"Kazdopadne alespon slib byl dodrzen"
- tento, tedy veřejný, zdá se že ano, ale co sliby, které jste rozdal v emailové komunikaci? Skoro by se zdálo, že reagujete pouze na výhrůžky a hrubá slova... :-/ Před chvílí jsem Vám psal další mail, na nějž jsem se zatím odpovědi nedočkal. Dělám snad chybu, že jsem slušný?
Fiola
Profil
byl to jenom priklad, ale mozna zes byl jeden z tech stastnejch a zadne dalsi penezni straty nemas :)

Jo tak to máš pravdu. Přeci jenom, VCH je "pouze" studentský projekt, který má za sebou pouze LIDI a žije tedy z mé vlastní kapsy ... :)... přesto přese všechno mi bude stačit kompenzace za tu škodu v podobě bud finanční nebo nějaké jiné, záleží na mě, jak se s panem I. domluvím.

Nehledě na to, neboj Bajlo ... Výpadek prostě byl a jsem z toho nanervy ... :) ne že ne ... ale chápu tvou situaci, jestli musíš platit škodu ze své kapsy šéfovi nebo tak...

(jméno zkráceno moderátorem Y., 2018)
GigaHosting
Profil
To Bajlo :

Dozvime se prosim Vasi domenu ? Abychom ji mohli kompletne obnovit ? Diky
tondes
Profil
Taky nechapu proc se I. nekdo omlouva za to, ze zpusobil nam vsem problemy a ze nedodrzel smluvni podminky (dostupnost sluzeb). Naprava by mela byt samozrejmosti a vy mu za to dekujete?!?! Jestli ste nezalohovali, jste tupci (sorry, nyni jste pouceni tupci, patrim mezi vas :)
Z jeho strany slo o podvod, kdy finance ktere jsme zaplatili za hostingove sluzby pouzil na neco jinyho (jinak si nedovedu vysvetlit duvod, proc ho ustrihli).
Ted se jen snazi alespon trochu napravit potize, ktere nam zpusobil. Slaba kompenzace.
Pane I., proc jste sliboval mesic hostingu (leden) zdarma a 1GB prostoru navic, kdyz jste vedel ze se nad vami stahuji mracna????? To jste vedel minimalne posledni ctvrt rok. Ten vas vanocne novorocni email mel byt uplne jiny. Treba: Sorry, jsem ve srackach, bud se preregistrujte jinam, nebo me drzte palce, treba se z toho vyhrabu. Nezlobte se ze si tady z vas utahuju ale co na vase jednani rici. Rozhodne ne: Dekuji za sva data a nezlobte se ze jsem se tady rozciloval, vzdyt vy ste v tom nevinne....

(jméno zkráceno moderátorem Y., 2018)
Bajda
Profil
to Gigahosting:

Prosím o obnovení dat na vinute-perle.cz a jm-woodwork.cz.
Nebo mám taky začít "vyhrožovat"?
GigaHosting
Profil
To Bajda :

Ok, obnova bude provedena, diky za domeny..
Fiola
Profil
Taky nechapu proc se I. nekdo omlouva za to, ze zpusobil nam vsem problemy a ze nedodrzel smluvni podminky (dostupnost sluzeb).

Neomlouvám se I., za to, že mi způsobil problémy. Kdyby jsi četl celou diskuzi, tak víš, že jsem se mu omluvil za to, že jsem ho poslal doprdele - jinými slovy - prostě jsem použil sprostý výraz, který by se normálně mezi lidmi používat neměl. Toť vše.

— Moderátor (Ch): Ano, toť vše, neřešte prosím, kdo se komu má za co omlouvat. —
(jméno zkráceno moderátorem Y., 2018)
qeuchspack
Profil
Zdravím naposledy všechny účastníky této diskuse. Dnes odpoledne mi také pan I. sám zavolal, že se naše data právě obnovují a vše jsme si v klidu bez zbytečných emocí vysvětlili. Opravdu nelze brát celou věc tak jednostranně, i když při vyvíjení nátlaku, strašení právníky, nebo úřady to z principu ani jinak nejde. V tuto chvíli jsou naše stránky již v provozu s aktuálními daty. Na závěr mohu jen dodat, že už není třeba dalšího vyhrožování, obnova skutečně běží. Na poslední chvíli provedená změna hostingové společnosti která nakonec převzala zákazníky, kteří ještě nevzali roha tak jako já, jistě povede k jejich větší spokojenosti.

Martin Kunz alias Lupo
www.DAMyko.info

(jméno zkráceno moderátorem Y., 2018)
« 1 2 3 4 5 6 »
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0