« 1 2 3 4 5 6
Autor Zpráva
Webhosting_C4
Hosting C4
Profil
Vážení diskutující, v souvislosti s problémy webhostingu Gigahosting.cz bych Vás chtěl v rychlosti informovat, že jsme získali zálohy a převzali všechny zákazníky. Od 15 hodin probíhá obnova dat a jejich kopírování na naše servery. Během několika málo dnů budou následovat změny DNS záznamů a transfery domén pod našeho registátora. Tarify Gigahostingu se převádějí na náš univerzální tarif Hosting C4. Převedení zákazníci u nás dohostují již předplacené období, před expirací jim bude zaslána výzva k platbě na další období. Pokud by někteří, již "odešlí" zákazníci měli zájem o vyzkoušení Webhostingu C4, mohou zažádat o převod zpět.

Pro komunikaci související s obnovou dat a převodů domén k nám, jsme zřídili nové číslo 234 139 557, na kterém se Vám bude věnovat primárně pan I.

Omlouvám se, za do poslední chvíle zdrženlivé informace, ale nechtěli jsme dávat falešné naděje, dokud nebudou podepsané veškeré dokumenty.


Jan Chyský
jednatel společnosti

Webhosting C4
ČESKÝ WEBHOSTING s.r.o.
www.c4.cz

(jméno zkráceno moderátorem Y., 2018)
Fiola
Profil
Antonin Capousek
Děkuji, ale raději zvolím úplně něco jiného ...
tondes
Profil
Pro komunikaci související s obnovou dat a převodů domén k nám, jsme zřídili nové číslo 234 139 557, na kterém se Vám bude věnovat primárně pan I..

I. ... Dekuji nechci. Za posledni ctvrt rok jsem od nej slysel az moc slibu. Na me zapusobil dojmem, ze neumi dodrzet slib a mluvit na rovinu. Jenom vymluvy a sliby. Mesic me delal alias domeny. To se da snad naklikat za 1 minutu. nekecam, mesic. Buh a muj kolega me je svedkem. A ted ma resit "primarne" nejake problemy..... Ja uz nastesti hostuju jinde. A ted uz si moje data strcte do pr.... myslite ze muzu nechat firemni web 18 dni mrtvej??? Zustane u vas jen blazen a nebo zoufalec pokud tam bude figurovat pan I...t

A timto take koncim tuto diskuzi. Tebuch

(jméno zkráceno moderátorem Y., 2018)
warman
Profil
přeji janu vítkovi dopředu vše nej. k narozkam(ma je 20.1). at si uzije prodanej gigahosting
Webhosting_C4
Hosting C4
Profil
tondes & ALL

Pan I. pomáhá s převody zákazníků. Pokud s ním někdo máte problém komunikovat, použijte naši infolinku 234 139 876 nebo 234 139 877. Po převedení zákazníků si půjde pan I. svou cestou.


Jan Chyský

(jméno zkráceno moderátorem Y., 2018)
Bajlo
Profil
Webhosting_C4
zas pujde roznaset letaky jako minule ? ;)
Fiola
Profil
zas pujde roznaset letaky jako minule ? ;)

hh :D ... ty jsi teda ...
olin
Profil
Včera ráno jsem přeposlal mail s urgencí (původně posílaný p. I. na adresu reklamace@gigahosting.cz) na adresu, uvedenou na webhostingu C4 jako kontaktní adresu pro komunikaci, související s obnovou dat. Ještě během rána mě telefonicky kontaktoval p. Chyský z C4 a obnovu dat a zprovoznění webu se mnou vyřešil => během včerejšího podvečera byl web plně obnoven a funkční.

Takže p. Chyskému ještě jednou díky
Oldřich Šístek
photo.sistek.name

(jméno zkráceno moderátorem Y., 2018)
« 1 2 3 4 5 6
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0