Autor Zpráva
pix
Profil
Přeji dobrý den. Zná někdo freehosting (i zahraniční) který nabízí .htaccess s podporou mod_rewrite a php5? Děkuji za nápady!
djlj
Hosting subreg.cz
Profil
Třeba hy.cz.
Jan Rippl
Hosting Area-51.cz
Profil
www.mokriny.cz (omlouvám se za reklamu)
Dranel
Profil
www.webzdarma.cz nestačí? Nejsem si jistý s tím php5
pix
Profil
wz.cz má jen PHP4...
pix
Profil
Jinak ten hy.cz vypadá docela dobře... Napadá ještě někoho něco dalšího?
ondrejjj
Profil
co takhle zkusit http://uzasne.cz - je to spise jen pro kvalitni projekty, ale i tak to muze byt zajimave. ja uz tam projekt mam, ale schvalovani celkem trvalo. Ovsem byt pak na serveru skoro sam se vyplati.
Mastodont
Profil
Jan Rippl
mokriny.cz - Lorem ipsum dolor sit amet
consectetuer adipiscing elit, sed diam nonummy nibh euismod tincidunt ut laoreet dolore magna aliquam. ..

To myslíš vážně?
Chamurappi
Profil
Reaguji na ondrejjje:
Nehraj si na svého spokojeného klienta, nebo tě budu mazat.
ondrejjj
Profil
Nehraj si na svého spokojeného klienta, nebo tě budu mazat.

Tak tohle neni pravda, mam shodnou IP adresu, protoze provozovatel uzasne.cz je muj znamy, a poskytuje mi take internet. Nerikam v zadnem pripade ze ho neznam, ani neni treba to tajit ale rozhodne jsem spokojeny, a myslim si ze zminka o tomto specialnim freehostingu mela cenu zde padnout. Nazor na sluzbu si kazdy muze udelat sam.

Spokojeny jsem
Jan Rippl
Hosting Area-51.cz
Profil
Mastodont
Nevim, co maj společnýho mý nedodělaný stránky se službami mých serverů.
Mastodont
Profil
Jan Rippl
No když si přečtu "Cílem náší snahy (nefunkční odkaz!), je nabídnout Vám ullamcorper suscipit lobortis nisl ut aliquip ex ea commodo consequat", tak jdu dál :-))
Jan Rippl
Hosting Area-51.cz
Profil
Mastodont
Můžeš zatim skusit vyhledávač, ten funkční už nějakou dobu je. Úvodní stránka, by měla být hotová dnes večer (nestíhám).

0