Autor Zpráva
timbulko
Profil
Zdravím,
vedel by niekto poradiť nejaký dobrý virtual alebo managed server pre web tophry.net v cene do 1500Kč? Stačí nejaký menší server, ale potrebujem NEOBMEDZENÝ prenos dát do nixu aj sixu. Mesačne sa teraz prenáša okolo 1TB 3:2 do nix:six, v budúcnosti ale počítam okolo 2-3 TB mesačne. Momentálne je pre mňa najlepšia ponuka asi http://www.gigaserver.cz/virtualni-server/ pretože po kontaktovaní technickej podpory mi tvrdia, že s trafikom nie je problém.

Vedeli by ste o niečom lepšom (prípadne lacnejšom ;-))?

Vďaka.

timbulko@gmail.com
ICQ: 198-955-279
xHire
Profil
Virtuální a managed server jsou trošku rozdílné věci. Srovnávat lze virtuální s dedikovaným, ale ne něco bez správy a něco se správou. Jinak řečeno: managed server je dedikovaný server + placená administrace od poskytovatele. Virtuální server pak je bez této administrace (jedině, že by ten gigaserver nabízel "virtuální managed server". ;c)

Neomezený přenos dat do CZ+SK nabízí např. Stickfish u svých dedikovaných serverů (u virtuálních píší pouze o CZ, ale spíš by to chtělo prověřit přímo u nich). Cenově jsou na tom velmi dobře a máš hodně velkou možnost výběru HW, přechod na výkonnější stroj, až se zvýší požadavky app, pro ně není problém. Naopak zahraničí je omezené (formálně - ve skutečnosti ti ho neodříznou, jakmile dosáhneš limitu, ale budou to s tebou nějak řešit), ale opět: všechno je o domluvě a jsou schopní zajistit i vyšší limity. Sympatické je, že neomezují konektivitu (máš plných 100 Mbit). :c)

Odkazy:
Zběžný přehled s odkazy (dedik.): http://www.abclinuxu.cz/hosting
Virtuální servery: http://www.abchost.cz/Virtualni-servery/143/category.html

Nevím přesně, jestli jsou schopni zajistit i správu, ale myslím si, že ano. Případně není určitě problém si ji nechat zajistit externě od zkušeného linuxáka. :c)
armin
Hosting armin.sk
Profil
timbulko: moj nazor + poznam uz x nespokojnych uzivatelov s virtualmi:
http://diskuse.jakpsatweb.cz/index.php?action=vthread&forum=6&topic=59 805

0