Autor Zpráva
tino4
Dobry den mate niekto skusenosti s hostingom www.kongo.sk ?
Dakujem

(Nezda sa vam podivne ? za 110Sk mesacne s DPH 40GB priestoru a ostatne neombedzene ... nebude v tom nejaky hacik ? Dakujem)
Manq
Může to být vykoupeno mizernou zákaznickou podporou nebo nedostupností. Hostingy rádi lákají na kouzelné a mnohdy nepravdivé slůvko neomezeně.
userx
Mam u www.kongo.sk hostovanych niekolko webov, zatial bez nejakych problemov.. na otazky emailom mi odpovedali cca. do 2hodin, co by mohlo byt rychlejsie.

dostupnost zatial vyzera ok. za posledny mesiac nemali ziadny vypadok vid http://statistiky.monitoring-serverov.sk/120983/2008-01
a predtym len par minut.. teda aspno odkedy som ich nechal sledovat
tino4
userx
Mam u www.kongo.sk hostovanych niekolko webov
zaujimave... ;)

Manq
Může to být vykoupeno mizernou zákaznickou podporou nebo nedostupností. Hostingy rádi lákají na kouzelné a mnohdy nepravdivé slůvko neomezeně.
ak sa smiem spytat hostujes u niekoho ? alebo vies mi poradit lepsi hosting ?

Este by som sem rad dal par podmienok co musi dany hosting splnat:
-priestor min 10-15GB
-neobmedzene fup
-neobmedzeny traffic
-kvalitna administracia
-kvalitna tech. podpora
-dostupnost 99.9%
-najlepsie Slovensky hosting (aby neboli problemi s pladbami do zahranicia)

To je asi vsetko :)
Dakujem
Martin Tiršel
Za skutocne neobmedzeny webhosting si neskutocne zaplatis :) Webpriestor je detail, naklady na disky su zanedbatelne, dolezite je to, ako server vytazujes a kolko urobis traffic. Ked beriem, ze potrebujes 10-15GB webpriestor, zrejme sa bude jednat o vacsi projekt. Urcite by si mal mat predstavu, kolko mesacne prenesies, velkost databazy, nejake mesacne statistiky navstevnosti a z toho uz sa da nieco vycitat. Serioznejsi hosting ti poradi, co by bolo pre teba vhodne. Ak nemas predstavu o tychto udajoch, zrejme to nebude nieco velke alebo len nieco rozbiehas a mozes kludne vizat nejaky "neobmedzeny" hosting, oni sa ti ozvu, az ti bude "neobmedzeny" malo a ponuknu ti este viacej neobmedzenejsi :)))
tino4
Martin Tiršel
Za skutocne neobmedzeny webhosting si neskutocne zaplatis :) Webpriestor je detail, naklady na disky su zanedbatelne, dolezite je to, ako server vytazujes a kolko urobis traffic. Ked beriem, ze potrebujes 10-15GB webpriestor, zrejme sa bude jednat o vacsi projekt. Urcite by si mal mat predstavu, kolko mesacne prenesies, velkost databazy, nejake mesacne statistiky navstevnosti a z toho uz sa da nieco vycitat. Serioznejsi hosting ti poradi, co by bolo pre teba vhodne. Ak nemas predstavu o tychto udajoch, zrejme to nebude nieco velke alebo len nieco rozbiehas a mozes kludne vizat nejaky "neobmedzeny" hosting, oni sa ti ozvu, az ti bude "neobmedzeny" malo a ponuknu ti este viacej neobmedzenejsi :)))

dakujem
tino4
www.slovenskedomeny.sk hostuje na kongo a maju vela UIP za den ...
tino4
www.slovenskedomeny.sk hostuje na kongo a maju vela UIP za den ...