Autor Zpráva
MacLuke
Profil
Dobrý večer, obracím se na vás s prosbou o doporučení na webhosting dle následujících požadavků:

Hlavní důraz kladu na rychlost
Prostor 1GB a více
podpora php, MySql, může být i Ajax, POP, IMAP, SMTP, FTP a dalších základních věcí (subdomény apod.)
Ochotná technická podpora a zálohování
cena kolem 100Kč měsíčne

Z webhostingů co jsem prostudoval mě nejvíce zaujal webhosting-c4.cz, savana.cz a forpsi.cz
Prosil bych o vaše vlastní doporučení, případné zkušenosti/porovnání výše uvedených hostingů.

Pzn. předem zmiňuji, že o Banancz nemám zájem a nepřesvědčíte mě ani pan Kaluza :)

Moc děkuji, nashledanou
vertigo4
Profil
MacLuke
zkus www.gigaserver.cz ikdyž jsou trochu loudaví s vyřizováním objednávek :-)
souki
Profil
vertigo4
Za mých mladých let s tím problém nebyl.
Nobelicek
Hosting netzona.cz
Profil
Dobry den,

pokud mohu, doporucim nasi hosingovou spolecnost www.netzona.cz. Pro Vas asi nejzajimavejsi sluzbou je bud STANDARD (4GB www 2GB mail) + domena cz com eu org info com net zdarma za cenu 119 Kc mesine bez DPH, nebo jeste neuvedeny tarif optimal, ktery si ale jiz ted muzete objednat prez email (capousek@netzona.cz) kde je 1 GB web 1 GB mail (s prostorem se da na pozadani pohnout -> presun z mail na www a obracene) a vyjde na 75 Kc / mesic bez DPH. Pokud budete mit jakykoli dotaz, nevahejte me kontaktovat na capousek@netzona.cz

S pozdravem

Antonin Capousek
www.netzona.cz
souki
Profil
nebo www.armin.sk - rychlé stroje, vstřícná technická podpora :)
DJ Miky
Profil
vertigo4
Všechny tři mé objednávky u Gigaserveru byly vyřízeny prakticky hned… Gigaserver můžu doporučit, technická podpora se opravdu snaží. I když dostupnost není úplně stoprocentní, odezva je dobrá.
MacLuke
Profil
Děkuji za nabídky, budu je brát v úvahu. Velice rád bych uvítal nějaké zkušenosti s hostingy, nejlépe pokud jste jich už vyzkoušeli více a máte možnost porovnat.
souki
Profil
MacLuke
a gigaserveru jsem byl a všechno bylo bez problémů - když bylo potřeba změnit nějaké nastavení, tak to obratem provedli, když byl nějaký problém s webem, tak bylo možné s nimi konzultovat.
Na armin.sk mám teď hosting pouze na zálohy a nemám k tomu jedinou výtku :)
MacLuke
Profil
To je těžky...to si člověk asi nevybere. Každý má něco do sebe a asi nejde udělat špatně.
Gekon
Profil
MacLuke
Z výše zmiňovaných mám zkušenosti s Forpsi a Arminem. Forpsi je kvalitní hosting, ale technická podpora byla věčně obsazená. Zato Armin má čas pořád, je nadmíru ochotný a jeho tarif Student je vskutku skvělý. Akorát na něj musím prásknout, že včera měl asi 10 minut výpadek:)
quinux
Profil
MacLuke
To je těžky...to si člověk asi nevybere
A aby jsi to měl ještě těžší, tak mohu doporučit www.onebit.cz, kde hostuji 3 weby (jeden z nich mám v profilu) a za skoro tři roky co tam jsem nebyl žádný problém. Podpora je rychlá a dá se s ní i individuálně domluvit.
MacLuke
Profil
Právě jsem se na něj chtěl zeptat. Vypadá docela dobře a weby vybrané v referencích běží svižně.
HGD
Profil
100% můžu doporučit www.station.cz
MacLuke
Profil
Děkuji všem za nabídky, určitě mi to zamotalo hlavu. Po důkladném porovnání, pro mě nakonec bude asi nejlepší savana.cz, takže to je můj vítěz. Děkuji všem za ochotu.
banancz
Hosting banan.cz
Profil
nevím nevím, savana určitě nenabízí VIP tarif, kde garantuje pouze několik klientů na serveru
- http://www.banan.cz/cz/show/294*vyber-tarif/#VIP

např u VIP bude na serveru jen 20 klientů, u savany to se bude blížit 1000 :-)
savana nemá nonstop podporu a my ano

a přesto že nemá nontop podopru, tak velký problém savany podpora jako taková - viz http://mozektevidi.net/clanek/mozektevidi-opustil-webhosting-savana-cz
Nobelicek
Hosting netzona.cz
Profil

a přesto že nemá nontop podopru, tak velký problém savany podpora jako taková - viz ]http://mozektevidi.net/clanek/mozektevidi-opustil-webhosting-savana-c z



O dekuji Radovane :) Ale nevsiml jsem si ze by mozektevidi.net presel na banan.cz. Vidim tam, ze mozek presel na netzona.cz :D

Antonin Capousek
MacLuke
Profil
nevím nevím, savana určitě nenabízí VIP tarif, kde garantuje pouze několik klientů na serveru
Asi jste si nečetl ani můj první příspěvek, kde jsem jasně napsal, že Vás nestojím - raději bych přešel na freehosting. Já budu raději, když nebudu mít nonstop tech. podporu, ale stránky mi nonstop pojedou a nebudu muset nonstop řešit něco s vašimi "techniky".
Savana
Profil
banancz
Pane Banane, na savane nehostuje na jednom serveru 1000 domen, ani 500 ani 100 a ani 10. Veskere servery jsou udelane jako VR hosty na technolgii XEN a vse je virtualni a servery jsou nastaveny jen jako hosti v clusteru. Tudiz vase informace a predstava je milna. Nicmene vam dekuji za vasi snahu o reklamu prave naseho hostingu savana.cz

Diky teto technologii muzeme hostovat takove weby jako prison-break.cz, programujte.cz, tutorials.cz.

Denni navsteva techto projektu je cca 10 000 UIP - kazdeho zvlast. Nebojim se rici, ze vy byste tyto projekty na beznem hostingu nenechali bezet a bylo by to rychlostne znat ci by narazili na hranici a omezeni pro pripojeni k DB, o ktere nikde nepisete. Hnali byste je na VIP hosting, kde garantujete neco, co si zakaznik stejne nemuze overit, tudiz tuto garanci je brat dost s rezervou. No a u nas tyto projekty mohou hostovat za 60 Kc mesicne a diky clusteru neomezuji dalsi uzivatele, protoze se proste servery podeli o zatez.

Pevne verim a jsem i rad, ze jsem vam mohl tuto problematiku vysvetlit a snad uz chapete duvody, proc savana nesla cestou jako vy.
Railbot
Profil
Banán odpojuje weby jakmile za den překročí magickou hranici 1000UIP, vždy alespoň na moment s přesměrováním na vlastní homepage. Byl jsem toho několikrát svědkem. Naštěstí ne u sebe (hostuji jinde), ale u cizího webu, který jsem sledoval.

Radovane, MacLuke vystihl v čem je ten fór. Nejde o to mít technickou podporu 24/7, ale o fungující servery/weby, takže technická podpora není vůbec potřeba. Já jsem ji na svém stávajícím hostingu nepotřeboval ani jednou, protože vše funguje, takže mi je zcela jedno jestli tam jsou jen denně 8 hodin nebo mi vezmou telefon i o půlnoci. Navíc v ně mám tu důvěru, že kdyby se něco stalo, budou na drátě. Toto se u vás rovná sci-fi.
Nobelicek
Hosting netzona.cz
Profil
banancz
Pane Banane, na savane nehostuje na jednom serveru 1000 domen, ani 500 ani 100 a ani 10. Veskere servery jsou udelane jako VR hosty na technolgii XEN a vse je virtualni a servery jsou nastaveny jen jako hosti v clusteru. Tudiz vase informace a predstava je milna. Nicmene vam dekuji za vasi snahu o reklamu prave naseho hostingu savana.cz

Diky teto technologii muzeme hostovat takove weby jako prison-break.cz, programujte.cz, tutorials.cz.

Denni navsteva techto projektu je cca 10 000 UIP - kazdeho zvlast. Nebojim se rici, ze vy byste tyto projekty na beznem hostingu nenechali bezet a bylo by to rychlostne znat ci by narazili na hranici a omezeni pro pripojeni k DB, o ktere nikde nepisete. Hnali byste je na VIP hosting, kde garantujete neco, co si zakaznik stejne nemuze overit, tudiz tuto garanci je brat dost s rezervou. No a u nas tyto projekty mohou hostovat za 60 Kc mesicne a diky clusteru neomezuji dalsi uzivatele, protoze se proste servery podeli o zatez.


Hofy zapomnel si napsat ze pouzivate znackovy HW a ne lowendove stroje, ke kterym jsou izolepou prilepene kabely a vetracky :D
Savana
Profil
Dlouho jsem sem nepsal a ani nedoporucoval sam sebe, toto forum tu od toho neni. Je znacne zdevalvovane ruznymi mutacemi majitelu vsech moznych garazovych webhostingu. (nic proti garazim) :). Ostatne savana take tak zacinala, jako vsichni, vcetne Applu.

Ale dovolim si pochlubit, ze na savane hostuje www.krysaci.cz, novy vecernicek pro CT.

A nevadi jim ze nemame nonstop podporu, protoze nam stejne nikdo v noci nevola, protoze a je to divne nam to v noci asi jede.

Ale na druhou stranu lehnout muze vse a i my mame vypadky a maji je vsichni. Dokud to bude HW+SW, vypadky budou, neda se svitit. Jakmile nam neco lehne, servery nam volaji na mobily a chodi i sms nasledne, kde je info co presne nejde a jak dlouho, takze kdyz neco lehne, uz to 2 minuty nato resime.

Pan Banan totiz hodne mota helpdesk s online dohledem. Ten ma snad kazdy hosting 24 hodin denne. Ale pomahat instalovat mamba ve 3 rano opravdu nechceme a delat nebudeme.
djlj
Hosting subreg.cz
Profil
Ale pomahat instalovat mamba ve 3 rano opravdu nechceme a delat nebudeme.
Ámen!
MacLuke
Profil
Pane "Savana", líbí se mi vaše seriózní a trefné vystupování a tak i nejen pro to, jsem již včera večer udělal objednávku webhostingu vč. domény. A po přečtení zbytku boardu mi to vše jen potvrdilo, že jsem zřejmě nešlápl vedle. Doufám, že budu příjemně potěšen a za rok budu opět u vás. Přeji všem pěkný zbytek dne a hezký večer s technickou podporou babáncz ;)
tino4
Profil
skoda ze si uz objednaval .... mal zi si pozriet wj www.websupport.sk pripadne webhosting.inet.sk
kraja
Hosting kraja.cz a station.cz
Profil
hofy, tutorials.cz uz neni u tebe :)

co se tyce nonstop dohledu/podpory - nemam dojem, ze by 24x7 podpora pridala bananu nejak na dobre povesti, po devate vecer stejne pise zridkakdo, alespon nam, a to mame do 22, vetsinou dele. a posadit studentika k pc, kterej u toho beztak 'pochrupuje' a ma zaple zvuky na icq a mejlu, aby ho to pripadne vzbudilo, to mi zadnej nadstandard neprijde. dohled 24x7 formou minimalne sms, pripadne i volanim ma dneska snad kazdy hosting, nas nevyjimaje.
Savana
Profil
kraja ahoj, ja vim, jsi hodny ze jsi mne ho zbavil :)
kraja
Hosting kraja.cz a station.cz
Profil
hofy - neboj, ja ti za to poslu zpatky nekoho jinyho ;))
Savana
Profil
kraja
no mama take takovy pocit, ze jsou mezi zakazniky tzv. turisti, kteri proste rok co rok meni hosting podle pocasi. Sem tam a tam a sem. Klasika. Ale nic co ma vice jak 50 UIP denne mi neposilej :)
djlj
Hosting subreg.cz
Profil
banancz
Ty tvoje příspěvky jsou už opravdu jen spam. Nepíše to automat? Proč to nikdo nemaže?
Gekon
Profil
djlj
Proč to nikdo nemaže?

Tvá otázka je mi rozkazem.

0