Autor Zpráva
kraja
Hosting kraja.cz a station.cz
Profil
Prosím o doporučení opensource eshopu, požadavky přibližně následující:

- pracující na php+mysql (žádné asp apod.)
- s rozumným českým překladem
- prosím opravdu ne zencart a oscommerce
- nepreferuji ani magenco (přišlo mi dost pomalé) a virtuemart díky (ne)bezpečnosti joomly

Díky za tipy.
Franta 25
Profil
Pokud máte problémy s konfigurací eshopu VirtueMart, viz Vaše dotazy do fora, napište mi na ICQ. VirtueMart je jedno z nejlepších a nejpoužívanějších Open Source řešení. Stovky šablon zdrama.
Zkuste v google vyhledat com_virtuemart : 2 860 000 výsledků na dotaz com_virtuemart.
Magento je nepoužitelná beta verze s hromadou chyb.
Zencart nechám bez komentáře.
quinux
Profil
kraja
nepreferuji ani magenco (přišlo mi dost pomalé)
Na tom oficiálním demu? To bych řekl, že bude problém v jejich serveru nebo dostupnosti. Bohužel jsem zatím nenalezl hosting u nás, na kterém by bylo funkční, takže to nemohu ověřit, na localhostu mi ale jede svižně.
Jinak třeba http://opensolution.org/, pokud se nepletu tak čeština na něj existuje a nebo http://www.opencart.com/, ale ten asi češtinu nemá .. stačí trochu hledat je toho opravdu spousta ;)

Franta 25
VirtueMart je jedno z nejlepších a nejpoužívanějších Open Source řešení
kraja psal, že virtueart nechce, protože běží na Joomle a ta moc kvalitní není

Magento je nepoužitelná beta verze s hromadou chyb.
Můžeš ty chyby upřesnit příp. jejich soupis rovnou poslat tvůrcům?
Franta 25
Profil
kraja
potom doporučuji Supacart což je VirtueMart na Mambu.
quinux
Je super že ti Magento jede svižně na localhostu, souhlasím s tebou, že najít hosting pro Magento vzhledem k náročnosti té aplikace, je velmi těžké.
quinux
Profil
Franta 25
což je VirtueMart na Mambu.
Mambo a Joomla je defacto to samé. Joomla vychází z Mamba.

Je super že ti Magento jede svižně na localhostu, souhlasím s tebou, že najít hosting pro Magento vzhledem k náročnosti té aplikace, je velmi těžké.
Ano, ten localhost jsem uvedl jen "pro zajímavost", vím že se serverem se to srovnat nedá. Najít ten hosting se nedaří především kvůli požadavkům na konfiguraci serveru, ne kvůli "náročnosti".
Franta 25
Profil
quinux
Rozumím, až narazím na nějaký slušný hosting pro Magento, dám ti vědět.
Dohadovat se s tebou o kvalitách RS Joomla, nebo Mambo nebudu:)
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0