Autor Zpráva
Jan Tvrdík
Profil
Scháním hosting "prostoru". Tzn, že nepotřebuju apache, php ani jiné srandy. Jen 1xFTP účet na který se bude dát kdykoliv připojit a k datům se dostat. Nepotřebuji nic velkého - stačí 1GB (s možností do budoucna případně navýšit). Cena pokud možno co nejmenší = méně než 300/rok, protože za tyhle prachy to seženu i podporou php. Zatížení bude minimální, protože primární využítí bude na zálohování + úložiště případných dat = > připojení asi tak 15min/den.
armin
Hosting armin.sk
Profil
Zalohovani dat klientu nabizim. Cena, kterou pozadujete, by odpovidala a je akceptovatelna i z me strany.
Jan Tvrdík
Profil
armin
Mohl by jste cenu upřesnit?
Stále váhám, zda se nakonec přeci jenom více nevyplatí investovat 300Kč/rok (už u nich mám stránky třídy) a mít to i se serverem.
armin
Hosting armin.sk
Profil
Jan Tvrdík: Rozhodnout se musite sam. Zalezi od toho, co pozadujete. Pokud potrebujete pouze FTP na zalohovani dat, pak jsem k dispozici, tuto sluzbu nabizim. Pokud hledate hosting, ten nabizim taky, ale v jinych cenovych relacich nez jako nalinkovana spolecnost, se kterou jiz mate zkusenost. Pokud se nepletu, v ceniku pro zalohy mam uvedeno:
Za základ se považuje disková kapacita 5 GB v ceně 150,- Kč bez DPH měsíčně.
Vy pozadujete 1GB, takze 150/5=30,- => 360,- Kc rocne bez DPH.
Jan Tvrdík
Profil
armin
V tom případě pro mě vaše nabídka bohužel nemá smysl, protože i objednání tarifu ARMIN Student (jsem 16-ti letým studentem osmiletého gymnázia) mě přijde levněji - 336/rok a mám navíc podporu php, mysql...
armin
Hosting armin.sk
Profil
Jan Tvrdík: Rozhodnout se musite sam, co je pro Vas nejlepsi. Co se tyce studentskeho tarifu, tak dodam ze se jedna zvyhodneny tarif a jedine omezeni je, ze nelze na takovemto tarifu provozovat komercni projekt.

0