Autor Zpráva
blink
Profil *
zdravim, cel by som sa opytat, nepoznate niekto slovensky, alebo cesky freewebhosting, ktory podporuje klasicke odosielanie e-mailov cez php a pritom si nevyzaduje reklamu? ak by sa dalo, aj viac, pls. poradte, dik moc.......... poznam webzdarma.cz ten podporuje e-maily, ale zase je nanom reklama, ktora sa neda odstranit........
shaggy
Profil
Všetky slovenské a české hostingy to podporujú, pokiaľ ja viem. Ja hostujem u dvoch firiem, u obidvoch mám urobený kontaktný formulár (čiže mi ide odoslať cez php mail) a žiadna reklama tam nie je.
Ale ak myslíš free hosting - tak to nabudúce napíš a hlavne, tam to asi také jednoduché nebude, to by sa tam objavilo množstvo spammerov. Potrebuješ to na komerčné účely? Tak si myslím, že ťa tých pár stovák ročne nezabije.

ospravedlnenie - takto skoro ráno mám zalepené oči, ja som prehliadol ten freehosting :-) ale stále platí, že platený hosting by ťa stál pár stovák ročne, myslím že to nie je tak veľa (hlavne ak sú to komerčné účely).
orava
Profil
PHP5.SK alebo PHP5.CZ je to bez reklamy ale ani ty tam nemozes dat vlastnu reklamu :(
Joker
Profil
orava
je to bez reklamy ale ani ty tam nemozes dat vlastnu reklamu :(
Uff, lidi, lidi.... vy teda máte požadavky.

PS.: Sháním někoho, kdo mi každý měsíc bude posílat na účet tisícovku a nebude za to nic chtít. Kdo se hlásí? :-)
Matty
Profil
ale ani ty tam nemozes dat vlastnu reklamu :(
Tohle se řešilo na fóru PHP5.cz. V pravidlech není napsáno, že tam člověk nemůže dát reklamu.
Ghosting
Profil
www.mokriny.cz - freehosting domluv se primo s adminem

0