Autor Zpráva
mila
Profil
Všiml jsem si jedné zajímavé věci:
Mám nastavenu reklamu na všech stránkách dole. Pokud ale nahraju soubor přes webové rozhraní do podadresáře, tak se do něj reklama nevloží. Pokud to jde pře ftp, tak tam je. Podobně se přidá, pokud jen malinko upravím soubor přímo na serveru.
Není to způsob, jak se reklamy zbavit, ale občas se to hodí - includy, rss...
meca
Profil
Nastav si, že se ti bude reklama zobrazovat jen v jednom souboru a ten pak includuj do všech stránek...

... Ale musíš myslim všechny soubory přehrát...
mila
Profil
Aby byla jen v jednom souboru, tak to musí být index a musí to být nahoře. To se mi nelíbí..
Acci
Profil
Nemusí, jde to nastavit v administraci
mila
Profil
No jo:) Koukal jsem se na to několikrát, ale ignoroval jsem to, neboť stránky nemám v rámcích.
To mám z toho, že málokdy dočtu něco dokonce...
(pouze pokud Vaše stránka obsahuje rámce nebo chcete umístit reklamu do specifického souboru, cestu prosím zadávejte relativní vůči domovskému adresáři, tj. například data/hlavicka.html atp.;
v případě, že zde zadaný soubor existuje, bude reklama vložena právě a pouze do něj a ostatních souborů se nedotkne, toho můžete využít i například pokud máte stránky generované z php a reklama by se tak chtěla vkládat do všech pomocných souborů, které vytvoříte)
Swooper
Profil
Hej, dá sa to obísť, ale musíš mať na hlavnej stránke buď frame (napr. jeden upne 1cm od vrchu) a vtedy reklama nevie kde sa vložiť, alebo si nastav aby sa ti index presmeroval na iny adresar.. Proste ze index.html je prazdny je tam len automaticke presmerovanie na iny adresar. Islo mi to este ked som mal index urobeny s nejakom phpcku, ale to teraz nepametam...
mila
Profil
Já vím, ale to je podvod.
Nešlo mi o to zbavit se reklamy, jen ji nemít v určitých souborech (z technických důvodů).
Měl bych špatné svědomí + nechci o ty stránky přijít..
marfig
Profil
Nechci nijak delat reklamu profituxu, neplati mne, ale zkuste se schvalne kouknout na nabidku www.profitux.cz treba vam tam prijde reklama snesitelnejsi (mi urcite), opomenu-li, ze maji vetsi prostor a nesrovnatelne spolehlivejsi FTP nez wz.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0