Autor Zpráva
mitr
Profil
(připadá mi jako nejvhodnější zařazení právě hosting, tak snad to nebude vadit)

Máte někdo zkušenosti s placenou verzí Google Apps Premier ?

Docela o tom přemýšlím že není špatné mít mail nezávislý na webhostingu. Měl bych ale nějaké otázky:

1) Když si tam nasměruju celou domenu, je možné vytvořit si domenový koš případně aliasy ? U (neplacené verze) Google Apps Standard jsem to nenašel. Chtěl bych tam mít toiž jen jeden mail, jinak by to bylo docela drahé :) Nebo je možné vytvořit k placenému např i jeden neplacený s 6 GB schránkou, myslím na stejné doméně ?

2) Využívám teď program "The Bat!", pokud budu chtít přesunout všechny zprávy do G.A. budu moct např přes formá eml nebo podobné ? V detailu je "Nástroje pro migraci pošty" ale jaké ? :-)

3) Nebudu mít větší hodnocení SPAMu když pošta bude vlastně u Googlu, než u nějakého webhostingu u nás v ČR ?

Líbí se mi také šifrovaný přístup POP3. Tož e se ke své poště dostanu kdykoliv kdekoliv i přes mobil :) Poštu bych si sice stahoval do PC ale nechával bych si ji i na Gmailu :-)
ZdenekVecera
Profil
1/ doménový koš a aliasy existují i u free verze
2/ poštu můžete přesunout např. přes IMAP
mitr
Profil
Tak zase o tom trochu začínám přemýšlet, je možné to zařídit třeba i takto ?

Domena na Google Apps Premier s možností vytvořit 1 mail a k tomu ale třeba další 3 neplacené s limitem 6,8 GB ?
Potřeboval bych totiž mít u domeny jen jeden placený mail.

Nejlepší by bylo mít verzi nGoogla Aps neplacenou a u jednoho mailu kdyby šlo nastavit to samé co je u mailů na gmail.com:

Přidat další úložiště: Potřebujete více místa? Rozšiřte svůj úložný prostor.

U vlastní domeny bohužel tato možnost není :-/

Také by se mi hodilo možnost mít k domeně aliasy a odpovídat jako z těchto aliasů a podle toho aby se mi připojovaly podpisy, což také není :-/

Gmail se mi líbí moc, že kde koliv potřebuju jen prohlížeč a mám tam vše i chat ... a doma můžu přijímat přes IMAP .. ale pořád to ještě není podle toho jak bych chtěl :)

0