Autor Zpráva
warman
Profil
pokud se dobre vzpominam, tak administrace byla na domene giga-hosting.cz. A podivejme se komu patri ta domena- ceskymu webhostingu (treba whois.czechlinux.info)... a co patri ceskymu webhostingu? take c4... bylo mi celkem podezrele, ze ti lidi co jeli na novym serveru byli prevedeni celkem rychle, zatimco na starym to trvalo par tydnu... jaky je vas nazor?
xHire
Profil
No jo, kdo by to byl čekal... ;c) http://diskuse.jakpsatweb.cz/index.php?action=vthread&forum=6&topic=65 876&page=5

(Víc snad už říkat nemusím - z odkázaného by mělo být vše jasné. :c))

O rychlosti převodů nic nevím, takže si ani nemůžu udělat názor. ;c)
Webhosting_C4
Hosting C4
Profil
Dobrý den,

doména giga-hosting.cz na nás byla převedena (změna vlatníka) 17.01.2008 - viz datum transferu na adrese http://www.domainmaster.cz/cz/prohlizeni-domeny . Převedení domény bylo součástí naší dohody s panem Ihnatem. Máme to i černé na bílém ve smlouvě, mohu nechat nahlédnout.

Přijde snad někomu zvláštní, že jsme tuto doménu od pana Ihnata převzali?


Jan Chyský
jednatel společnosti

Webhosting C4
ČESKÝ WEBHOSTING s.r.o.
http://www.c4.cz
warman
Profil
Vlastník CWEB Jan Chyský chysky@cesky-webhosting.cz 07.10.2007


ja tady vidim neco jinyho
Webhosting_C4
Hosting C4
Profil
warman

To je datum vytvoření kontaktu "CWEB". Ten byl vytvořený 07.10.2007.


10/2007 NIC.CZ migroval domény a kontakty do nového registračního systému. Pár dní po migraci jsme založili kontakt CWEB, na který jsme registrovali naše nové domény. Stejně tak jsme pak na něj převedli doménu giga-hosting.cz.

Podívejte se například na doménu demo9.cz. Tam je datum registrace 15.10.2007 a datum u kontaktu také 07.10.2007 (stejně jako u domény giga-hosting.cz)

Pravděpodobně nemáte znalosti související s registracemi českých domén. Postup je takový, že se vytvoří kontakt a následně se registruje doména na tento kontakt. Na jeden kontakt může být registrováno neomezeně domén. Takže pokud jsme založili kontakt např. 7.10.2007, můžeme domény registrovat na tento kontakt a u všech domén bude u kontaktu 7.10.2007.


J.Chyský
warman
Profil
jo taky jsem nad tim premyslel :) se omlouvam. protoze tam bylo i na vase jmeno a v tom roce ta domena nebyla registrovana, tak se omlouvam. a aspon jsem se poucil :)

0