« 1 2
Autor Zpráva
libol
Profil
FUP (na přenos dat) mi vůbec nevadí, s ním jsem počítal a nemám s ním nejmenší problém. Co mi vadí (a obávám se toho) je "Počet souběžných připojení" - tohle nemohu dost dobře ovlivnit a prostě mi bude vyskakovat chyba, i když mám "podprůměrné" stránky, ale nárazovou návštěvnost - a domnívám se, že toto omezení tam od srpna 2007 není.
a) v obchodních podmínkách jsem nic o možnosti vracení peněz nenašel - tím netvrdím, že ji postižení nedostali
b) to je fakt, ale je to škoda, protože z hlediska zázemí jsem spokojen, jen tahle "obchodní akce" mne plní nejistotou
c) fakt je, že RSS kanálu jsem si navšiml, ale nalezl jsem jej a přidal, takže tahle má námitka padá

No nic - uzavřu to - jako zákazníka se mne to (snad) nedotýká, ale z hlediska důvěryhodnosti to na mne nepůsobí dobře.
armin
Hosting armin.sk
Profil
pietro_cz: Muzu se teda zeptat, jakej je beznej výkon serveru - pocty stránek, které to schopne zobrazovat, jakou zatez zvladne a tak.

Ahoj, az ted jsem si vsim tohoto vlakna, takze trochu opozdenejsi odpoved, tedy:
Nelze to nijak pausalizovat, jaky server ma jaky vykon. Vse je o nastaveni. Jsou experti, kteri nedosahuji po vypocetni a obsluzni strance takovych kvalit s vysoce nadstandardni konfiguraci, jako lidi, kteri tomu rozumi a s dnes beznou konfiguraci dosahuji lepsich vysledku. Dalsi vec je stav konkretniho serveru - vim ze x spolecnosti na to kasle a nesleduje vytizeni, jen hloupe laduje domenu za domenou na server, sak hlavne ze jsou penizky a firma je prosperujici, ze? To ze se lidi stezuji na rychlost nikoho nezajima. A zde je kamen urazu - u solidni spolecnosti je vhodne si predem prekonzultovat hostovatelnost konkretniho projektu. Zde musim zduraznit ze je jasne, ze neni potreba cele odpoledne konzultovat s jakoukoliv spolecnosti uhostovani firemniho webu s navstevnosti 300 lidi dene. Mluvim zde o projektech narocnych na vypocetni vykon nebo na prenos. Co je narocne a co neni - opet tezko rict. U nektere spolecnosti ti online 500 lidi ani nerozeznaji jako zatez, u jine spolecnosti ti pri 40ti lidech online vypinaji web. Takze jedine co ti muzu doporucit, projit si par vlaken v teto kategorii, procist si par vlaken ohledne zkusenosti lidi s hostingovymi spolecnostmi. Pak oslovit 5-6 spolecnosti, vznest sve pozadavky (provozuji to a to, doposud jsem mel dene x set / tisic unikatu dene, mesicni trafik byl x GB) a poptat se zda je mozne uhostovat tvuj projekt a za jakou castku. Idealni by bylo, kdyby ti dali na tyden gratis hosting, aby sis moh jak ty, tak spolecnost "osahat" jake to vlastne ma naroky.

Ale vse co pisu je v podstate teorie a rady jak na spravny vyber / uspesne uhostovani. Ke komu jit, komu se vyhybat ti nereknu - jednak by to bylo neeticke zde rozmazavat a jednak jsem "jeden z nich". Tak jak jsem psal - projdi si zdejsi forum, sam se rozhodni mezi par spolecnostmi ktere oslovis...
« 1 2

0