Autor Zpráva
Sen&tor
Profil *
SAVANA nemá 2000učtů

hostuje
http://czechweb.cz/providers/regvyvoj.asp?regn=savana.cz&domeny=cz&poc et=1

62 českých domén a ten samý počet zahraničních

cituji z jejich webu, na počet učtů


SAVANA 25.05.2005 3:32:04
Dobry den,

nerozumim vam, co je spatneho na uvadeni rok starych uctu? To jsou preci take ucty, navic SAVANA.CZ funguje od poloviny unora. Takze rok stare ucty bysme si sice prali, ale to si musime jeste pockat. Co se tyce "ukradeni" popisu instalace, tak o nicem nevim.
ROTAX
Profil *
Ahoj,

nějak hledám smysl toho podvodu.
SAVANA sice neznám, ale podíval jsem e tam a zdá se mi to být oka.
Mimochodem on účet a počet domén je opravu úplně něco jiného a sám mám na iglu.cz hosting pod doménou 3. řádu a tudíž také nemám doménu.

Je můj názor, nekopat do zadku. :)

Dik a čus.
ROTAX
mgiel
Profil
ABych řekl svuj nazor ... je mi uplne jedno kolik ma kdo domén a počet účtů , ať jich maj třeba milion.
Yuhů
Profil
hodně lidí si hosting vybírá podle referencí, takže kdyby savana.cz opravdu uváděla, že má 2000 účtů (nebo čehokoliv), byla by to důležitá informace.

Na daných stránkách www.savana.cz ale neumím tu informaci o 2000 účtech najít. Pomůžete mi? Pokud tam není, tohle téma smažu.
Džugašvili
Profil *
Na daných stránkách www.savana.cz ale neumím tu informaci o 2000 účtech najít. Pomůžete mi? Pokud tam není, tohle téma smažu.

- smazali to, ale bylo to tam
thingwath
Profil
No, tady si Yuhů sám napsal, že to tam píšou :-)
http://diskuse.jakpsatweb.cz/index.php?action=vthread&forum=6&topic=70 20
Yuhů
Profil
máš pravdu, taky jsem to po sobě teď četl.

No tak aspoň že to smazali, neviděl bych to tak zle.
bracha
Profil *
Vy toho nadelate :) savana.cz vypada moc prijemne, ceny jsou ok. Zkusim demo a pokud to pojede, je mi jedno, zda tam maji 5000 uctu nebo 50.
blum
Profil *
Nejak nechapu, oco tady jde. :)
Logging
Profil
ja nevim co mate proti te savane. je to novy hosting. pokud o nej mate zajem tak si zkuste 30 dni zdarma a uvidite
Vratislav
Profil *
Zkusil jsem SAVANU a jsem spokojen. Presvedcilo me ferove jednani. Prehledne informace, celkove vystupovani webu a take ma snad jako jediny z "levnych" hostingu v kontaktech certiifikat k provozovani webhostingu a to nemaji mnohdy na webu ani "profesionalni" webhostingy.
Medhius
hosting.blueboard.cz
Profil
V kontaktech jsem našel certifikát na poskytování připojení k Internetu, což nemá s hostingem nic společného nebo se mýlím?
Matěj Kloubek
Hosting cesky-hosting.cz
Profil
S ŽL jsou problémy. Na poskytování hostingu totiž žádná živnost neexistuje, alespoň ne v době kdy jsme si ji zařizovali my (Český hosting). Vetšinou se jedná o služby jako poskytování HW a SW, služby databank, uváděné připojení k internetu, sítí atd. Na hosting zkrátka ŽL nevydávají, proto se vybírají zpravidla příbuzné obory.

Mimochodem mi uniká podstata tohoto příspěvku.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0