Autor Zpráva
vlara
Profil *
Dobrý večer,

mám stránky na hostingu zdarma. Ovšem cena domény CZ se mi zdá příznivá a přemýšlím o koupi domény a hostingu. Chci se zeptat, zda se to nějak liší od freehostingu ? (nemyslím cenově). Abych si neobjednala doménu a hosting a nevěděla co s tím. Na starém webu pracuji s HTML, CSS, PHP a JavaScriptem...


Díky za rady
Railbot
Profil
vlara
Je to úplně to samé vesměs, u placeného hostingu jsou služby garantované. Co do používaných technologií na stránkách se nic nemění.
vlara
Profil *
A jaký Vy doporučujete hosting?
vertigo4
Profil
Gigaserver či Savanu
Nox
Profil
Onebit, Armin, Profitux
Hooonza
Profil
Výborné zkušenosti mám s Gigaserverem.
vlara
Profil *
A ještě se zeptát, jaký by měl být optimální prostor? Stránky by měly obsahovat i pěknou galerii.
Ice
Profil
vlara
Gigaserver tarif praktik 100Mb za 10Ká/měsíc.... To by mělo bohatě postačovat. Případně za pakatel přikoupit.
Dranel
Profil
vlara
S webhostingem C4 mám výborné zkušenosti. Za peníze dostanu zaplacenou kvalitu.
Railbot
Profil
Třeba www.svethostingu.cz
jrm
Profil
Jsem spokojen na WebDoméně.
TSD
Profil *
moje dobrá zkušenost: svethostingu
za 1500MB jsem platil kolem 900kč/rok
Dranel
Profil
TSD
Ale vždyť přeci vůbec nejde o to, kolik ti nabízejí MB/GB. Záleží na kvalitě služeb. Velikost místa na disku je jen jeden z reklamních triků...
TSD
Profil *
Dranel
Konkrétně mně o velikost šlo, chtěl jsem tam galerii fotek, takže prostor využívám, jsem někde na 70%.
vlara psala o galerii taky tak proto jsem to uvedl.

Se službami jsem spokojen, ale nevím jestli to je směrodatné, já jsem málo náročný klient, potřebuju přístup k ftp a k databázi a pak samozřejmě jakousi spolehlivost, kterou ale ničím nesleduju a osobně jsem na výpadek nenarazil, což by bylo dost nepravděpodobné.
banancz
Hosting banan.cz
Profil
dobrý den
napište na mi na kaluza@banan.cz, nechám vám testovací doménu a hosting zdarma, zároven dostanete 12GB za 75kč/měsíc (místo 8GB) , to jen v případě že si službu u nás objednáme, www.banan.cz (vzhledem k těm hostingům co jsou zde uvedeni, hostujeme největší počet domén a jako jediní máme nontop tech. podpru)
Dranel
Profil
A je to tady :D Ale že to trvalo, že?

EDIT: A mě zase nejde do hlavy to, proč sem všichni napíšou svoje osobní zkušenosti ale jenom pak Banán sem přijde a postne sem spam.
armin
Hosting armin.sk
Profil
banancz: a jako jediní máme nontop tech. podpru
... a jako jedini mate problem napsat prispevek majici hlavu a patu a predevsim gramaticky spravne. A proc je spolecnost hostujici nejvetsi pocet domen odkazana shanet lidi po forach? To mi nejde do hlavy :)
armin
Hosting armin.sk
Profil
Dranel: EDIT: A mě zase ...
V x vlaknach zde jsou doporucovany hostingy se kterymi jsou lidi spokojeni, staci si proklikat par tem, i kdyz staci si projit tuto temu. Vsak banan tu ma i vlastni vlakno , tak kuk tam. Me prijde komicke jak si dovede "chytre" vybrat pouze vlakna kde nekdo shani hosting. Na vlakna kde nekdo polozi dotaz, tak ty "chytre" ignoruje :D

0