Autor Zpráva
banancz
Hosting banan.cz
Profil
včera pro freehosting http://www.hostuju.cz/ přibyly nové domén 7u.cz a 678.cz

těm, kdo navrhne název domény a bude volný, nabízíme 5 let hostingu www.banan.cz zdarma :-), už těch domén moc není
imploder
Profil
doména xon.cz je volná

XÓN!!! :P
armin
Hosting armin.sk
Profil
Co treba банан.cz
Mike8748
Profil
Co treba банан.cz

azbuku neumim, ale prvni co mi napadlo pri pohledu na tohle bylo "haha hosting"
libol
Profil
navrhuji: hosting-s-nonstop-podporou.cz
v době návrhu je volný.
V souladu s Vaším veřejným závazkem, sdělte prosím, kontakt, nakterém dojednáme podrobnosti
armin
Hosting armin.sk
Profil
Mike8748: ja taky neumim azbuku, ale je to baban.cz :) Viz slovnik.cz
lahalo
Profil
Taky je volný hsnp.cz :-)
libol
Profil
Taky dobrý, trochu mne znervozňuje, že se pořád nikdo neozval s upřesňujícími informacemi. To mám normálně objednat hosting a do nějaké poznámky uvést 5 let zdarma, nebo jak?
banancz
Hosting banan.cz
Profil
je hezké že si trošku děláte z toho strandu, ale postup následující

doménu mi sdělíte mejlem (kaluza@banan.cz) a pokud ji použijeme, získáte to co jsme slibili

btw. dnes mam opravdu radost, článek s banan.cz http://www.dsl.cz/clanky-dsl/clanek-1037/Hosting-za-par-kacek%2C-nebo- radeji-zadarmo%3F :)
Sakrament
Profil
banancz

těm, kdo navrhne název domény a bude volný, nabízíme 5 let hostingu www.banan.cz zdarma :-), už těch domén moc není


Ja to chapu naprosto stejně jako libol

Ma pravo na to, co jste slibil.

Dalsi volna domena je napriklad domena258456.cz, takze take bych rad hosting na 5 let zdarma. Dekuji.

Jaky bude nyni postup?
Chamurappi
Profil
Reaguji na banancz:
btw. dnes mam opravdu radost
Notorický spammer se raduje z článku notorického plagiátora. To je radosti…
libol
Profil
Vážený pane,
je hezké že si trošku děláte z toho strandu, ALE
Já jsem 14.4.2008 15:20:10, splnil Vaše podmínky z 14.4.2008 01:08:39. Váše podmínky z 15.4.2008 22:30:44 beru na vědomí a DÁLE se jimi budu řídit.
Vyzývám Vás k plnění dle podmínek z 14.4.2008 01:08:39, neb jsem požadovanou službu dodal před 15.4.2008 22:30:44, tedy před zveřejněním nových podmínek.
Děkuji a jsem s pozdravem
Joker
Profil
banancz
těm, kdo navrhne název domény a bude volný, nabízíme 5 let hostingu www.banan.cz zdarma
...
e hezké že si trošku děláte z toho strandu, ale postup následující
doménu mi sdělíte mejlem (kaluza@banan.cz) a pokud ji použijeme, získáte to co jsme slibili

Dobrý posun :o)
Očekávám, že příští fáze bude, že těch 5 let hostingu zdarma znamená prostor 10MB bez databáze, pouze za administrativní poplatek 1000Kč :-)

btw. dnes mam opravdu radost, článek s banan.cz
Už jsem se začínal divit, že skoro dva dny se tu neobjevila hláška stylu "Někdo napsal článek o tom, jak ultra-mega-hyper-dobrý je banán".
lahalo
Profil
Tak už se někomu ozvali z banánu nebo to nechávají upadnout v zapomnění ??
libol
Profil
Nevím jak banáni, ale já to nemíním nechat upadnout v zapomnění. Doufám, že se pan Kaluža ozve - zda míní plnit své závazky, nebo je lhář.
Ono neseriózních podnikatelů je spousta a je vhodné, aby člověk věděl na čem je.
Nebude to tady tak dlouho co pán Kaluža upozorňoval na aktivity pana Požára. Nevím jaké závazky neplnil pan Požár, neměl jsem s ním žádné zkušenosti. Ale ...
lahalo
Profil
trochu oprášíme prach.
libol
Profil
Jak je banán aktivní ve spamování ostatních fór, tak tady mu to nějak nejde. Ale navadí,, tan hosting potřebuji až po 19. 5. do té doby není čas
lahalo
Profil
Libor:
tan hosting potřebuji až po 19. 5. do té doby není čas

a s jakým rokem počítáš ? :-)
libol
Profil
Samozřejmě s letoškem - nevěřím, že by tak úspěšná firma, která vyhrává testy v Chipu a všude se umisťuje vysoko lhala.
Jen mám problém, aby pana Kalužu moderátoři nazabanovali dřív, než mi pošle ten promo kód.
Potom bych si zcela neoprávněně myslel, že PAN KALUŽA (pokud to on vystupuje pod nickem banancz) JE JEN SPROSTÝ LHÁŘ A TLUČHUBA - což by jistě nebyla pravda ;-)
Nadan
Profil
banancz
narody.cz jsou též volné :D
libol
Profil
Ta je fakt dobrá, za tu možná dostaneš i 6 let.
A inspiroval jsi mne - hlásím další republiky.cz - myslím si, že super homepage by mohla být na bananove.republiky.cz - taky bych si zasloužil hosting zdarma aspoň na 6 let.
Prosím pana Kalužu aby sdělil jestli dostanu po 5-ti letech na dvě různé domény, nebo jestli by šlo na jednu hosting zdarma na 10 let.
Děkuji
lahalo
Profil
než z toho dělat doménu třetího řádu je lepší bananova-republika.cz a taky to je ještě volný.
Dranel
Profil
No tak tohle je mazec. Chlapci je mi líto, ale obávám se, že se vám pan Kaluža asi neozve :)

0