Autor Zpráva
lukin
Profil
Dobrý den, chtěl bych poradit nějaký kvalitní webhosting pro web se spoustou videí. Jedno video má cca 200MB.
Morasino
Profil
lukin
Vlastní server.
jirifogl
Hosting flyweb.cz
Profil
lukin

K tomu účelu by se mohly hodit naše FTP tarify. Je to určeno primárně pro přístup k datům přes FTP, ale HTTP přístup samozřejmě funguje také.
armin
Hosting armin.sk
Profil
Naprosto souhlasim s uzivatelem Morasino. Pokud se rozhodnete treba pro managed server, staci jen dojednat prenosove kapacity a cenu Vam sdelim. Hlavne neudelejte hloupost ze si poridite sdileny hosting s "neomezenym prostorem" za 50,- Kc mesicne a s domenou zdarma. Vezte ze Vas vyhodi max. do 2 mesicu.
banancz
Hosting banan.cz
Profil
doporučoval bych vyhrazený virtáální server http://www.banan.cz/cz/show/291#vps - pokud chcete otestovat před zakoupeni napiste na kaluza@banan.cz

jinak my www.banan.cz trafik nijak neomezujeme, nevidim důvod proč to nemít na běžném hostingu http://www.banan.cz/cz/show/294#tarif
libol
Profil
Doporučoval bych na banan vůbec nebrat ohled. Prozatím jsem se z jejich stany setkal jen s neseriózností. Nemluvě o tom, že já už 6 dnů čekám na zřízení hostingu - takže pozor - ono je taky možno, že zaplatíš, ale nic nedostaneš.
banancz
Hosting banan.cz
Profil
hostingy jsou vytvářeny automaticky, rozhodně nevěřím že čekáte 6 dní na zřízení hostingu, máme nonstop podporu, pokud si myslíte že je problém, napište/zavolejte

spíše bych uživatele "libol" viděl na konkurenci, jež nás chce pošpinit
armin
Hosting armin.sk
Profil
banancz: V te smeti vlaken na forach po internetu kde pusobis a propagujes banan.cz jsi asi zapomel na toto vlakno zde na jpw - na 99,9% bych rekl ze neduvera uzivatele libol vuci banan.cz je zakorenena tam ;)
libol
Profil
Přesně tak.
Pro banancz žádný hosting nevlastním, ani v žádném nepracuji - můj jediný vztah s hostingy je, že (momentálně tři) využívám. A jen bych upozornil, že vše co dělám se snažím dělat korektně - takže VY konkurentem rozhodně nejste.
banancz
Hosting banan.cz
Profil
problém vyřešen, uživatel LIBOL si žádný hosting neobjednal :-)

pouze se snažil slovíčkařit, na mém příspěvku, jak ubohé http://diskuse.jakpsatweb.cz/index.php?action=vthread&forum=6&topic=72 831
Railbot
Profil
banancz
Přes ubohost tu máme jiné experty, že jo Radovane :)
libol
Profil
Svůj zájem o hosting, jsem dostatečně jasně vyjádřil 14.4.2008 15:20:10 - od té doby čekám na relevantní slevový kupón, který se zadává do vašeho objednávkového systému v kroku 5 - pořád jsem jej neobdržel.
Vzhledem k vaší dosavadní korektnosti nemíním DOKONČIT žádnou objednávku, na které bude uvedena cena jiná, než nulová.

Takže již od 14.4.2008 čekám na možnost dokončit objednávku. Pokud si přečtete můj původní příspěvek tak zjistíte, že na něm netřeba nic měnit. Dám vám radu - ono stačí mluvit pravdu a potom není třeba slovíčkařit - to je tak ubohé.

Možná by místo hledání výmluv stačilo mluvit jako chlap - tak se rozhodněte - jste, nebo nejste ochoten plnit své závazky?
Joker
Profil
Btw.
jinak my www.banan.cz trafik nijak neomezujeme, nevidim důvod proč to nemít na běžném hostingu
Tipuju, že tohle je námět na další šťavnaté vlákno v téhle sekci tak během tří měsíců, samozřejmě pokud tomu lukin uvěří :-)

banancz
problém vyřešen, uživatel LIBOL si žádný hosting neobjednal :-)
pouze se snažil slovíčkařit, na mém příspěvku, jak ubohé

Aha, ubohé... a slibovat 5 let hostingu zdarma a pak z toho vycouvat je co?
banancz
Hosting banan.cz
Profil
5 let hostingu tomu, kdo navrhne doménu, která se bude používat pro www.hostuju.cz

to že někteří to překroutili a využili logické skuliny ve větě, za to já nemůžu
libol
Profil
Přesná citace:
těm, kdo navrhne název domény a bude volný, nabízíme 5 let hostingu
jediný, kdo překrucuje jste vy. Jediný, kdo hledá skuliny jste vy, je možné, že za to nemůžete - nejsem lékař, neposoudím.

Nicméně tuto neplodnou debatu uzavírám, konstatuji, že jsem 14.4.2008 splnil prezentované podmínky pro váš hosting a zřízen mi nebyl, naopak jste opakovaně vyjádřil nechuť plnit své závazky. Beru to na vědomí, vyhrazuji si právo jak nyni, tak i v budoucnu upozornit případné zájemce o vaše služby na neplnění vámi deklarovaných podmínek.

Pokud považujete za logickou skulinu větu, těm, kdo navrhne název domény a bude volný, nabízíme 5 let hostingu, kde je záruka, že vaše tvrzení jinak my www.banan.cz trafik nijak neomezujeme, nevidim důvod proč to nemít na běžném hostingu, neni rovněž logickou skulinou a účasníka neodstřihnete po přenesení 1GB dat, neboť mu řeknete je hezké že si trošku děláte z toho strandu, ALE já jsem nečekal, že by někdo přenášel více.

Tímto prohlášením se nezříkám svého nároku na plnění vámi deklarovaných služeb.
Chamurappi
Profil
Další debata na téma opakovaného neplnění banánových slibů bude v tomto vlákně bez varování mazána.
hofycz
Profil
Dl emeho je nejlepsi kombinace web na klasicky hosting a videa na youtube.com a je po starostech

0