Autor Zpráva
Martys
Profil
Jaké máte zkušenosti s tímto hostingem? Podpora je velmi rychlá, když pošlu email, ihned se ozvou. Po obdržení soupisu plateb od České pošty hned zaregistrují doménu a převedou DNS do 24 hodin. Jim trvalo pár minut, že nastavili.
TSD
Profil
Martys
Efektnější mi připadalo, když jsem si v noci vypsal registrační formuláč, podle uvedených údajů zaplatil (z eBanky do eBanky) a dopoledne jsem uploadoval.

Samozřejmě, ten efekt byl podmíněn de facto realtime platbou uvnitř eBanky. Hosting asi uvádět nemusím, na to se neptáš.
ninja
Profil
Martys: zkusenosti s CH dobre, ale pruznejsi mi prijdou na Onebitu. Na obou spravuji nekolik webu a muzu srovnavat treba i s Active24, coz je hruza.
Martys
Profil
Nechal jsem včera převést další doménu, provedli to během 12hodin.
PetrK
Profil
Jeden web u Českého hostingu mám dva roky a nemůžu si v nejmenším stěžovat, jsem spokojen.
info
Profil
Utekl jsem, jednak mě trochu zlobilo cachování a taky mě hlavně štvalo, že sem musel htaccess posílat adminům. Nevím jak je to teď. Jinak hosting v pohodě rychlost dobrá, dostupnost a tech. podpora výborná.
george11
Profil
na ČH si chci koupit hosting, a tedka tam čtu že můžu mít "Neomezený počet subdomén (domén 3. řádu)" chtěl jsem se zeptat jestli to chápu dobře, já budu mít stránku např www.alege.cz a když někomu nabídnu tu doménu 3. řádu tak bude moc na mojem hostingu mít svou stránku třeba pampelisky tak to bude muset mít takle ? www.pampelisky.alege.cz ??? a bude moc mít i svuj FTP přístup, nějak nwm jak to funguje a na ČH to neni nějak moc vysvětlené :(
Aesir
Profil
george11:

Přesně tak, subdomény je ale potřeba vytvářet v jejich administraci - nestačí tedy vytvořit pouze adresáře, jako u některých jiných hostingů, jednotlivé FTP účty se vytváří tamtéž.
Každopádně zkušenosti s Českým hostingem jsou pouze kladné a mohu doporučit.
Matěj Kloubek
Hosting cesky-hosting.cz
Profil
george11
Subdoména (doména 3. řádu) je ve tvaru pampelisky.alege.cz. www.pampelisky.alege.cz je doména 4. řádu a tu u nás nastavujeme za poplatek viz ceník - nastavení přesměrování za 200 Kč. Jinak platí co řekl Aesir.
george11
Profil
díky moc....
Sythes
Profil
já nvm, ale já vždy když chci nainstalovat něco s databasi třeba SMF, phpBB ... tak vždy něco nefunguje, u phpBB nejdou odesílat zprávy, wordpress na konci instalace zobrazí prázdou stránku a vůbec nevím čím to může být :-( a taky třeba u PHP-Fusion a dalších jsem měl problém s diakritikou i přes to, že jsem používal u všeho UTF-8
Inpocasi
Profil
Shrnu co mi vadilo u Českého Hostingu:
- deafultně nastavené cachování textů (cachovat texty mi nepřijde vhodné jako výchozí nastavení)
- zakázaný .htaccess (musí ti ho povolit)
- nemuzes si sám editovat DNS
- a především nezvládnou hostovat trochu náročnější weby

Jinak stabilita a podpora je skvělá.
Qwerty
Profil
Co se zkušeností týče, mám je docela dobré. Mají velice pěkně udělanou administraci, v případě potřeby bylo nastavení volitelných služeb rychlé. Jedna věc by mě ale zajímala - nevíte někdo jaký je maximální počet procesů u ČH?

0