« 1 2 »
Autor Zpráva
eslan
Profil
Dobry den,
Hladam hosting ma moj pripravovany projekt.Bude sa jednat o hardware (nieco ako hardware/software portal na sk)

Moje poziadavky
-2GB
-Dostupnost 99.9%
-Rychly,svizny, (taky co si nenastavuje vlastny homepage po prekroceni napr. 4000UIP)
-5 Databaz
-5FTP uctov
-5 emailov
-aby to utiahlo 4000uip
-najlepsie aby mal servre na sk pripadne cz (kedze je projekt urceny najmä pre slovakov a cechov)


velmi pekne dakujem (este jedna vec nepotrebujem nejaky hosting s 20GB ktory je absolutne nestabilny)
prosim vas bez OT, iba nabitky hostingov dakujem
banancz
Hosting banan.cz
Profil
dobrý den, můžuvám nabídnou virtuální server za umístění reklamy, před uzavřením spolupráce poskytneme doménu na otestování, napiste mi na kaluza@banan.cz , servery máme v brne/praze/bratislave
eslan
Profil
banancz
Celkom by mi to vyhovovalo ... cena ? a chcel by som to bez reklam ak by sa dalo :) tak to je asi v podstate jedno ci si v prahe/brne alebo bratislave vsak ?
a este sa chcem spytat na vykon toho virtualneho servra dakujem

este sa chcem spytat ci byto nezvladol normalny hosting ... alebo treba managed/virtual server ?
Nox
Profil
a jinak doporučuji mrknout třeba na dnešní téma případně na google ohledně banánu - http://diskuse.jakpsatweb.cz/index.php?action=vthread&forum=18&topic=7 4104
eslan
Profil
Nox
nevyzera to ruzovo ... poradte nikto aj ine hostingy pls ...
Ghosting
Profil
www.station.cz , www.profitux.cz oba dva v pohode az na station kde je horsi tech. podpora.
Nox
Profil
Možná www.onebit.cz, na který se chystám přejít, www.profitux.cz je ze skušenosti v pohodě
orava
Profil
google ponuka taku sluzbu MAIL a tu moste mat ako hocico@vasadomena.vasapripona
mozete tam pridavat dalich ludi a je to zdarma
a ktomu mate este spolocny kalendar,chat a ine vecicky
eslan
Profil
Ghosting
skoda ale ani jeden ani druhy hosting nevyhovuje (kontaktoval som tech. podporu)

Nox
1500MB nepostaci ... (oni maju program ktory ma 1.5gb a potom zasa priliz vela ....) takze asi nie.

orava
Dik za zaujimavy dodatok

-skuste este davat ponuky ...
-dalsi parameter cena. cca. do 150Sk ~ 115CZK
Dranel
Profil
eslan
Koukni na C4. Něco ti možná nebude vyhovovat, ale celkově je to velmi dobrý hosting.
eslan
Profil
Dranel
celkom zaujimave... dost mi vyhovuje aj cenovo ;) takze zatial je celkom dobry c4, chcem sa spytat nazor na flyweb.cz a este na smarthosting.sk
dakujem
banancz
Hosting banan.cz
Profil
2 esclan :
ano podle potřeby umístíme učet do prahy/brna/bratislavy

pokud chcete testovací napište mi, jinak stačí se registrovat přes www.banan.cz
armin
Hosting armin.sk
Profil
eslan: Hruba kalkulacia (vychadzam zo zadanych udajov):
2GB priestoru, neobmedzeny pocet ftp, db, emailov, nevypinanie webu (ziadne pocitanie procesoroveho casu), umiestnenie na spickovy server s rychlymi SAS diskami (15k RPM), dostupnost 100% => cena 160,- Sk / mesiac bez DPH [120,- Kc / mesiac bez DPH].

V pripade ze je tato ponuka pre Vas zaujimava, napiste mi.
jirifogl
Hosting flyweb.cz
Profil
eslan
Dobrý den, myslím, že Vás zaujme náš hosting Apollo (2 GB / 175,- Kč měsíčně). Z naší nabídky by Vás mohl zajímat i VIP webhosting.
tsunami
Profil
nejaka dobra dusa mi tuzmazala moj prispevok. odporucam
www.tvojwebhosting.eu
eslan
Profil
armin
Je to suprova nabitka ... chcem sa spytat ze ci v tom nie je nejaky podfuk ...
(216Sk s DPH ... dalo by sa to prezit :))
Chcem sa spytat ze kolko by som tam mohol dat webov (myslim napr. www.nieco.sk www.nieco2.sk) ... alebo iba 1 ?
a este ze kolko tam je dalsich uzivatelov na tom servri ?
dakujem

jirifogl
ano mal by som aj zaujem o apollo, naco potom vip webhosting ? (vyhody/nevyhody ...)

Takze rozhodujem sa medzi
-armin
-flyweb

Neviem co mi odporucite ale ine nebudem brat ! pretoze na obidvoch kandidatoch sa mi paci:
-serioznost
-kvalita poskytovania servrov

takze prosim poradte ... armin je trochu lacnejsi ale flyweb nie je omoc drahsi ... dakujem za nabitky
Railbot
Profil
eslan
nemohu armina doporučit z hlediska hostingu, protože s tím žádné zkušenosti nemám, ale jako člověka určitě. Je ochotný a zkrátka v pohodě. U něj žádný podfuk nehledej :)
Dranel
Profil
To samé u C4, jak jsem již ale psal. Ať už jsi je vyškrtl z jakéhokoli důvodu, je to škoda. Ale tvůj výběr.
eslan
Profil
Railbot
ok :) este by som chcel pocut nazor aj na flyweb
eslan
Profil
Dranel
no kontaktoval som tech podporu ... a nevyhovovali im moje podmienky ( pozeral som si to v podmienkach) a chcel som sa v tom iba utvrdit ...
Chamurappi
Profil
Reaguji na eslana:
Také nemám s hostováním u armina žádné zkušenosti, ale obloukem bych se mu vyhnul. Pokoušel jsem se s ním kdysi dohodnout na určité spolupráci, ale vůbec nepochopil, co po něm chci. Nezávisle na tom mě pak začal na vícero fórech nepodloženě a nesmyslně obviňovat z porušování autorských práv a vysmívat se mému „hulvátskému vyjadřování“. Možná je ochotný, ale na mě dělá dojem brouka pytlíka, který víc mluví než přemýšlí.
Morasino
Profil
Chamurappi
Já nevím, ale já bych armina doporučil. Umí poradit a to se cení.
Asi měl nějaký důvod k tomu, aby tě takhle obvinil.
armin
Hosting armin.sk
Profil
eslan: Akekolvek blizsie informacie zdelim cez icq/msn(wlm)/skype/email. Nepovazujem za nutne tu vypisovat akekolvek blizsie informacie. Na to su tu iny fachmani, co povazuju za zivotne dolezite vsetko zdelovat (pridala sa RAMka, je nova domena, podporujeme postgre, podporujeme ruby, mame noveho zamestnanca, blablabla).

Chamurappi: Jsi konfilktni typ cloveka, proto nepovazuji za dulezite s tebou jakkoliv spolupracovat. A myslel jsem ze se rozhybes mnohem rychleji, co se tyce tvych vyhruzek. A tve hulvatske vyjardrovani prikladam treba zde. Kazdy soudny clovek si udela obraz sam a tudiz stejnou vahu prilozi i tvemu pripevku.
eslan
Profil
Chamurappi
Od toho co napisal armin o tebe je dost (nie len armin) a sorry ale neverim ti.

armin dnes ta skontaktujem cez icq

jirifogl
kedze ste sa neozavali tak asi pojdem na armina (ale urcite ste dobry hosting)

dakujem
Chamurappi
Profil
Reaguji na eslana:
Jak chceš. Já tě varoval. Pročti si kdyžtak celé vlákno, z něhož armin poslal vhodně osekaný screenshot. Také si můžeš pročíst tohle nebo tohle.
Morasino tu měl před jistou dobou ban za spamování a pak si tu pod jiným nickem vyžebral unban. Kvůli arminovi (a dalším) zde před necelým rokem padl návrh na zrušení kategorie Hosting. Minimálně jednou ukázal, že moc nerozumí HTTP protokolu.

Reaguji na Morasina:
Důvod k obvinění žádný neměl. Prostě se podíval na HTML kód jednoho webu, na HTML kód druhého webu, řekl si „jsou trochu podobné“ a začal okamžitě šířit pomluvu, že jsem okopíroval serverové skripty. Takhle se chová seriózní podnikatel?
Morasino
Profil
Chamurappi
Ano, to jsem nebyl, ale v tom sám, blbly jsme s kamarády. teď si nic takového stát nemůže, jelikož mám rozum. Nebyly to warez příspěvky, ale nesmysly, když jsme psali "dasdfsafsaf".
Armin je dobrý, ty se snad nikdy nespletl? Každý si stojí za vlastním názorem, dobrým či špatným.
eslan
Profil
Morasino
mas pravdu
armin
Hosting armin.sk
Profil
Chamurappi:
1) Laskave neprekrucuj fakta a needituj me prispevky
2) Pane rypale, kape Vam na karbid?
Kvůli arminovi (a dalším) zde před necelým rokem padl návrh na zrušení kategorie Hosting.
Ja tam psal:
Ja jsem pro... kdo ma rozum, dovede si hosting vybrat sam a nemusi zde cist kdo ma kde jakou smet kabelu, jak ma ulozene krabice, ktera firma ma kolik zamestnancu, ze nekdo neumi psat,... Pusobi to opravdu hodne spatne a vrha to jen (zbytecne?) spatne svetlo na nektere lidi. Ja mluvim za sebe, nejsem "Hosting only addict" existuji v x dalsich kategoriich a pokud vim, snazim se lidem pomoct, coz se o minimalne 2 individuach zde pusobicich rict absolutne neda. A co se tyce moderatoru, tak asi maji na praci dulezitejsi veci nez cist bezduche zvasty v casti Hosting.

Prijde ti to jako NESOUHLAS se zrusenim teto sekce? Tva inteligence se neda ani vycislit...

3) Minimálně jednou ukázal, že moc nerozumí HTTP protokolu.
Pokud povazujes "umazani" adresy uzivatelem tak, ze umaze i posledni lomitko (omylem) a dostane se na rozhozeny web jako SPRAVNE, tak to klobouk dolu. Ani se nedivim, dle 2) je tva inteligence jasna. Navic tve hloupe operovani ze u me muj web neodstranuje "." z konce a podobne znaky je primitivni, nakolik kdo bude umele pridavat na konec adresy znaky? Ze by clovek tve inteligence? Ale umazat adresu (a hlavne v eshopu kde jsou vsechny kategorie a podkategorie v URL) tak ze se omylem umaze i posledni lomitko - to se stane komukoliv. Navic u sebe nemam rozhozeny web, ale mel jsem tam error hlasku ze jedna se o neexistujici stranku.

4) Velice bych ocenil, kdyby jsi nepoprekrucoval a nezeditoval me prispevky a ZBABELE neuzamknul tema, bez moznosti uvest veci na pravou miru. Musis byt na tom velmi spatne, kdyz se uchylujes k takovym primitivnostem. A pokud vim, tak stezovalo se na tebe hodne lidi, dokonce i Dero A DoubleThink si te podavali v jednom vlaknu. Takze ve vlastnim zajmu vstup do sebe a zacni se konecne chovat jako clovek.
Chamurappi
Profil
Reaguji na armina:
Prijde ti to jako NESOUHLAS se zrusenim teto sekce?
Nezáleží na tom, zda jsi souhlasil. Nekonečné pošťuchování hostingových promotérů (včetně tebe) škodilo tomuto fóru. Nebýt vás, nebyl bych teď moderátorem.

ze umaze i posledni lomitko (omylem) a dostane se na rozhozeny web jako SPRAVNE, tak to klobouk dolu
Tam nebyl rozhozený web. Z kontextu je zřejmé, že šlo o výchozí apachovou chybovou stránku „404 Not Found“. Vracela korektní HTTP kód 404, na rozdíl od tvého webu, kde se při špatné adrese sice objevila hezky vypadající zpráva informující uživatele o chybě, ale s HTTP kódem 200, takže z pohledu všech keší, robotů i analyzérů logů naprosto obyčejná stránka rovnocenná s ostatními. Webhoster, který považuje technicky korektní hlášku za vadnou (či dokonce potenciálně nebezpečnou) jen proto, že nevypadá krásně, a sám své hlášky technicky zanedbává, nepůsobí dojmem profíka.

nakolik kdo bude umele pridavat na konec adresy znaky?
Podle mých logů se to děje mnohem častěji než umazávání lomítek. Tečky, čárky, závorky, středníky — to všechno je schopno vetřít se na konec URL např. v diskusním fóru nebo v mailu. Ani tohle by nemělo zkušeného webhostera překvapit, pokud někdy viděl statistiky čtyřistačtyřek.

a ZBABELE neuzamknul tema
Buď ho zamknul sám eslan, nebo tu máme moderátora, který se rozhodl učinit přítrž našemu dialogu. Zajímalo by mě, u koho sis vyškemral odemčení.

pokud vim, tak stezovalo se na tebe hodne lidi
To ti nedává právo pomlouvat mě za zády. I kdyby si na mě stěžovalo víc než šest lidí, tvé vystupování je hrubě nekorektní.

dokonce i Dero A DoubleThink si te podavali v jednom vlaknu
Najdi to vlákno (kdyžtak vlož prosím normální odkaz, ne vyfocený útržek). Kdyby mi zmínění nedůvěřovali, nebyl bych moderátorem.

Jsi konfilktni typ cloveka, proto […]
zacni se konecne chovat jako clovek
Matoucí. Buď mi příkladem, nekonfilktní člověče.
armin
Hosting armin.sk
Profil
Chamurappi:

1) ad "nerozumim http protokolu":
trefil jsi hrebik po hlavicce. Mas naprostou pravdu a plne s tebou souhlasim. Priznavam se. Spokojen? Jednak tato debata nikam nevede, ja soukimu psal hned ohledne 301, coz je naprosto korektni. Ale nemuze to byt v poradku, protoze jsem na to upozornil ja, vid?

2) ad "muj web":
co mam na webu a jak zpracovavam 404 je prece moje vec. Pokud se ti to nelibi, holt je nutne se s tim smirit. Me to po kazde strance vyhovuje a mile rad budu mit neexistujici adresy o stejne vaze, jako existujici ;)

3) ad "konce url":
je to mozne, pokud si nekdo v mejlu klikne na spatny link a neni schopen si "upravit adresu", tak co je lepsi? Treba standarni 404 z apache a nebo napis "neexistujici stranka" a komplet web k dispozici? A jak a co lze v 404ce zobrazovat neni nutne konzultovat, ja vim, a vim moc dobre proc to nepouzivam ;)

4) ad "kdo to zamknul"
#23 · Zasláno: 6.5.2008 20:22:10 · Změnil/a: Moderátor
To asi eslan neudelal, vid? A nezebral jsem u nikoho, napsal jsem Gekonovi na icq a do par vterin jsem uz psal odpoved.

5) ad "stezovani na tebe"
nikde za zady te nepomlouvam. Chovas se tak jak se chovas => obratil jsem se na Dera, DoubleThinka a Dusana, vsem jsem s lehkym komentarem zaslal linky na tve excesy a dle me nevhodne chovani.

6) ad "najdi to vlakno"
Nenajdu :) Ale pred par mesici se tu do tebe navazeli oba dva ze do kazdeho vlakna vnasis chaos a vsude se snazis hrat se na vlastnim pisecku - a kazdou temu (ostatne jako i tuto) zvrhnes v debatu ohledne validity, html, atd. Opravdu nevim dle ceho to tu hledat, ale vim ze se to tu resilo. Taky tam bylo receno ze to nikoho nezajima - co si matne pamatuji, minuly / tento tyden nekdo hledal v prace & zakazky cloveka na kodovani xhtml+css sablon a to bys nebyl ty, aby ve vlakne opet nezavladnul chaos a zmatek ve forme tveho slovickareni (zcela zbytecne).

Suma sumarum - opet se tu bavim o vecech, o ktere eslan a x dalsich vyslovene nestoji. Ja pevne doufam ze jsem tvuj apetit "nekoho nastvat / udelat / chaos / bavit se o validite, xhtml, html" dostatecne ukojil. Dal uz nebudu do tohoto vlakna prispivat. Pokud mas vnitrni potrebu neco prekonzultovat, pod na tlachtacku, tu odporucil i Dusan na "offtopic". Zde je zbytecne resit to co se tu resi.
« 1 2 »
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0